Kelionės į Portugaliją

Kelionės į Portugaliją tiks tiems, kurie išsiilgę saulėtų, šiltų atostogų, mėgsta įstabią gamtą ir uolėtas pakrantes. Pietuose stūkso nuostabaus grožio uolynai, kurių apsuptyje driekiasi platūs ir poilsiui tinkantys smėlio paplūdimiai, o šiaurinėje dalyje akis žavi kalnai bei dideli ir svetingi miestai. Atostogos Portugalijoje – ir bangų mylėtojų rojus, tad jei ieškote išskirtinės kelionės, rinkitės šią šalį.

Kelionės tipas
Trukmė
Išvykimo data
Kaina
Puslapis:
  1. 1
  2. 2

1-24 kelionės iš 32

Pažintinė kelionė į Tailandą. Besišypsanti karalystė

Tailandas

Kelios datos
999,00 €

Tailandas – egzotika ir kontrastais nuspalvintas kraštas. Iš čia atkeliauja gražiausi pasaulyje baltojo smėlio paplūdimių ir smaragdinio vandens atvirukai. Šalį puošia mistinės budizmo šventyklos, ryškiaspalviai plaukiojantys turgūs ir beždžionėlių knibždančios džiunglės. Tailandas „Šypsenų žeme“ vadinamas dėl nuoširdžių vietinių žmonių, išsaugojusių unikalias tajų tradicijas: atsakingai iš kartos į kartą perduodamas tailandietiško masažo paslaptis, meilę gamtai ir taikią vidinę laimę.

Daugiau

Vestuvės Tailande

Tailandas

nuo 1 966,00 €

Tailandas – šalis, kurią gaubia romantikos aura. Viliojantis egzotiškas atogrąžų rojus, kuriame meilė žydi taip pat ryškiai, kaip gausiai čia augančių orchidėjų žiedai. Tai puiki idiliška vieta naujai šeimos sąjungai sukurti ir išskirtiniam medaus mėnesiui praleisti

Daugiau
Puslapis:
  1. 1
  2. 2

1-24 kelionės iš 32