Niekada nemiegantis Tel Avivas: 3 n. „Armon Hayarkon“ 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Kosmopolitiškas, šėlstantis ir niekada nemiegantis Tel Avivas.


2020-05-15

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
321,00 €
AR

Tel Avivas - kunkuliuojantis miestas, kuris niekada nemiega, daugiakultūrė, kosmopolitinė, iš linksmybių niekad neišbrendanti Izraelio verslo ir kultūros sostinė

Nedaugelis pasaulio didmiesčių gali pasiūlyti net 16 paplūdimių su čia nuolat verdančiu pramoginiu gyvenimu ir kavinukėmis kiekvieno skoniui. Net 4000 Bauhaus stiliaus pastatų, įtrauktų į UNESCO paveldo sąrašą,senovinis Jaffa uostas su nuostabia promenada pasivaikščiojimams Viduržemio jūros pakrante.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius-Tel Avivas-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais.

WEST EXPRESS DOVANOJA!

  • Ekskursija į Jeruzalę su rasakalbiu gidu

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

 Norite užsisakyti ekskursiją? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Armon Hayarkon 3*

Viešbutis įsikūręs šalia paplūdimio, naktinį pramogų rajoną pėsčiomis pasieksite vos per 5 min. Viešbučio apylinkėse yra įsikūrę restoranai ir parduotuvės. Kambariuose svečiai ras oro kondicionierių, palydovinę televiziją.

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?