IŠPARDUOTA! Nežemiško grožio sala Sicilija: 7 n. 3* viešbutyje „Oasi Azzurra“ su pusryčiais

Kelionė

Viešbutis įsikūręs vienoje gražiausių kurorto zonų.

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:Tez Tour

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Skrydis Vilnius-Katanija-Vilnius.
  • Viešbutis su maitinimo programa „pusryčiai“.
  • Pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas.
  • Registruotas (20kg) ir rankinis bagažas (5kg).
  • Organizatoriaus atstovo paslaugos.

Apie viešbutį:

Vieta: viešbutis yra Mesinos regione, San Sabos jūros kvartale,  ant jūros kranto, apie 10 m iki paplūdimio. Nuo parduotuvių zonos nutolęs 6 km, nuo Mesinos geležinkelio stoties 16 km.

Viešbutis:  pastatytas 1980 metais, atnaujinamas kiekvienais metais. Viešbutį sudaro trys tarpusavyje sujungti 3-jų aukštų pastatai. Iš viso yra 60 apartamentų Čia rasite restoraną, barą, nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę, parduotuves.

Kambariai:  apie 30 kv.m dydžio mono tipo apartamentuose rasite televizorių, virtuvę, mini barą, oro kondicionierių, telefoną. Vonios kambaryje yra dušas, plaukų džiovintuvas, tualetas.

Pramogos: baseinas, treniruoklių salė, pramoginiai renginiai, kanoja, katamaranas (už papildomą mokestį).

Vaikams: baseinas, vaikų klubas, pramoginiai renginiai.

Maitinimas: su pusryčiais.

Viešbutis gerai vertinamas booking.com svetainėje.

OASI AZZURRA

Mesina

Mesinos miestas yra trečiasis pagal dydį miestas Italijoje kitaip dar vadinamas Sicilijos vartais. Mesina yra Italijos uostamiestis, kurį įkūrė senovės graikai. Miestas įsikūręs šiaurrytinėje Sicilijos dalyje.

Mesinos miestas toliau auga ir plečiasi palei kranto liniją. Anksčiau mieste dažnai būdavo žemės drebėjimai, todėl dabar, dėl saugumo, miesto gatvės yra plačios, o pastatai žemi.

Miesto praeitį lydi audringos istorijos, tačiau nepaisant praeities, Mesina yra klestintis miestas, kuriame kiekvienais metais vyksta festivaliai, Gigantų paradas, kurio metu dvi didžiulės statulos, balta ir juoda, žinomos kaip Grifone ir Mata, nešamos per miestą ant žirgų, bei kitos istorinės šventės.

KĄ APLANKYTI MESINO MIESTE?

  • Šalia uosto , miesto centre, yra įsikūrusi Mesinos katedra ir varpinė.  Katedra mieste stovi nuo XII a., o šalia jos yra varpinė su vienu didžiausiu astronominiu laikrodžiu pasaulyje.
  • Jeigu domitės menu, būtinai apsilankykite Mesinos regioniniame muziejuje. Čia sukaupta daugybę  paveikslų, skulptūrų, architektūrinių fragmentų bei yra eksponuojami tokių menininkų kaip Caravaggio ar Antonello da Messina darbai.
  • Aplankykite XIII a. pradžios kūrinį- Santa Maria degli Alemanni bažnyčią. Tai yra retas grynosios gotikos pavyzdys visoje Sicilijoje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?