IŠPARDUOTA! Venecija-Muranas-Buranas-Čiogija

Kruizas

Magiška Venecija ir kruizas Venecijos lagūnoje aplankant Čiogiją, Murano ir Burano, mėgaujantis nuostabiu maistu ir aplinka.

Kruizas

5 dienos

Organizatorius:Croisi Europe

Konsultanto pagalba
AR

Kruizas Venecijos lagūnoje aplankant Čiogiją, Murano ir Burano, mėgaujantis nuostabiu maistu ir aplinka.

Kelionės programa:

1 diena. Venecija - laive laukiami būsite nuo 18 val. Po registracijos lauks kokteilis ir soti vakarienė. Nakvynė laive

2 diena. Venecija - Burano - Murano - Venecija - diena skirta aplankyte Murano ir Burano salas (už papildomą mokestį),  po pietų siūloma ekskursija už papildomą mokestį po Veneciją. Nakvynė laive.

3 diena. Venecija atraskite savąją Veneciją, klaidžiodami gatvelių labirintu.

4 diena.  Venecija - Čiogija - Venecija - po pusryčių, plauksite palei Venecijos lagūną iki Čiogijos. Laisvas laikas savarankiškai pažinti miestą arba užsisakius ekskursiją nuvykti į Padują. Nakvynė laive.

5 diena. Venecija  - pusryčiai ir kelionė namo. Laivas paliekamas iki 9 val.

Kelionės kaina:  nuo 670 € (vienam asmeniui, gyvenant dvivietėje kajutėje).

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kruizas pasirinktoje kajutėje;
  • pilnas maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė);
  • pramogos laive;
  • gėrimai (vanduo, kava, arbata, sultys, alus ir vynas);
  • nemokamas wi-fi viešose laivo erdvėse.

Papildomos išlaidos:  skrydis, ekskursijos, arbatpinigiai (apie 10 € / asmeniui / dienai), draudimas, pervežimas iki uosto ir atgal, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Jei pageidausite Jums užsakysime: aukštesnės kategorijos kajutę (liukso klasės). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

Jums gali prireikti: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?