IŠPARDUOTA! Montrė miestelis ir legendinis Fredis Merkuris

Kelionė

Montrė miestelis Šveicarijoje daug metų buvo legendinio Fredžio Merkurio slėptuvė nuo viso pasaulio. Čia jis kūrė, gydėsi ir čia, kalbama, išbarstyti jo pelenai.

Kelios datos

4 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Montrė nedidelis kurortinis miestelis ant Ženevos ežero kranto garsėja įspūdingais džiazo festivaliais, o anuomet buvo tylos ir ramybės oazė.

Kelionės kaina asmeniui nuo 399 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius – Ženeva su „LOT“ aviakompanija
  • 2 nakvynės Montrė miestelyje 3* viešbutyje be maitinimo
  • 1 nakvynė Ženevoje 3* viešbutyje su pusryčiais
  • Traukinio bilietai Ženeva- Montrė –Ženeva.

 Papildomai :

  • Nuvykimas iš oro uosto į centrą ir atgal;
  • Pramogos ir asmeninės išlaidos.

1 DIENA
Skrydis Vilnius Ženeva 06 : 30 - 09 : 45
Pasivaikščiokite po Ženevą, antrą pagal dydį Šveicarijos miestą.  Vos ne kiekviena gatvelė čia grįsta akmenimis, menanti viduramžių laikus. Gėlių laikrodis čia veikia nuo 1955 metų, o jo rodyklė ilgiausia pasaulyje. Šokite į traukinį ir už valandos būsite Montrė miestelyje. Nakvynė Montrė.

2 DIENA
Montrė aplankykite Queen įrašų studiją Casino Barriere Montreux, kur pamatysite specialią ekspoziciją , čia galima prisiliesti prie pulto, prie kurio dirbo Fredis, pamatyti jo ranka rašytų dainų žodžių ir sceninių drabužių. Montrė centre esančiame pėsčiųjų bulvare trijų metrų aukščio Fredžio statula yra nuolat lankoma, gerbėjai čia pamerkia gėlių ir uždega žvakes.

3 DIENA
Rytmetis Montrė miestelyje, kur nuostabi gamta ir idilė užliūliuos. Kelionė traukiniu atgal į Ženevą. Čia gausu ką pamatyti, patirti. Nakvynė Ženevoje

4 DIENA
Skrydis Ženeva – Vilnius 10 : 25 – 16 : 15

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?