„Lion“ 4* viešbutis Saulėtajame Krante: 7 n. su pusryčiais ir vakariene+

Kelionė

Poilsis prie baseino Bulgarijoje

2021.06.06

Kaina:

505 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standard

2021.07.07

Kaina:

475 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Standard
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:Novaturas

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius-Burgasas-Vilnius.
 • Viešbutis su maitinimo programa „pusryčiai ir vakarienė+“.
 • Pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas.
 • Registruotas (20kg) ir rankinis bagažas (5kg).
 • Organizatoriaus atstovo paslaugos.

Apie viešbutį:

Vieta: viešbutis įsikūręs apie 1,2 km nuo Saulėtojo Kranto centro. Atstumas iki Varnos oro uosto apie 115 km, iki Burgaso oro uosto apie 40 km.

Viešbutis:  atidarytas 2005 m. Turi 220 kambarių. Čia rasite restoraną, barą, valiutos keityklą.

Kambariai:  apie 22 kv.m dydžio standartiniame kambaryje rasite kondicionierių,telefoną, palydovinę televiziją, mini barą (mokama), balkoną/terasą. Vonios kambaryje yra vonia/dušas, plaukų džiovintuvas, tualetas.

Pramogos: baseinas, biliardas (mokama), masažas (mokama)

Vaikams: baseinas, žaidimų aikštelė.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė+

Viešbutis yra labai gerai vertinamas booking.com  svetainėje - 8,3 balais iš 10.

LION

SAULĖTASIS KRANTAS

Tai didžiausias ir populiariausias kurortas Bulgarijoje priimantis turistus nuo 1958 metų, kuomet poilsiautojai išgirdo apie čia esančius natūralius mineralinius šaltinius. 

Ilgas, 8 km balto smėlio paplūdimys ir Juodosios jūros pakrantė, kuri yra palyginti rami, yra pelniusi Mėlynosios vėliavos apdovanojimą.  Čia siūloma užsiimti įvairiu vandens sportu.

Tai gyvybingas kurortas, su daugybe barų, restoranų, naktinių klubų. Ypač mėgstamas jaunimo.

KĄ APLANKYTI SAULĖTAME KRANTE?

 • Šv. Stefano bažnyčia – buvusi ortodoksų bažnyčia, seniau veikusi ir kaip miesto katedra, šiuo metu paversta į muziejų. Kadangi bažnyčia buvo apgriauta ir atstatyta keletą kartų, todėl sunku tiksliai pasakyti, kada ji buvo pastatyta.
 • Šv. Jono Aliturgetos bažnyčia – ji niekada nebuvo pašventinta, tačiau keletą kartų čia vyko pamaldos. Legenda byloja, kad vienas iš ją statančių žmonių nukrito ir mirė, o pagal tų metų normatyvus, vieta, kurioje žuvo žmogus, negali būti naudojama šventųjų garbinimui.
 • Sofijos bažnyčia – pastatyta 5 a. Viduramžiais tapo miesto katedra. 13 a. viduryje buvo apiplėšta venecijiečių ir daugybė religinių relikvijų buvo perkeltos į Salvatorės bažnyčią Venecijoje. 18 a. bažnyčia buvo visiškai apleista.
 • Etnografinis muziejus- įsikūręs daugiau nei 150 metų turinčiame name. Čia sužinosite kaip žmonės gyveno Nesebare nuo seniausių laikų iki dabar.
 • Druskos muziejus – maždaug 20 km nuo Nesebaro esančioje Pomerijoje. Sužinosite ne tik regiono istoriją, bet ir kaip yra garinamas jūros vanduo, kad būtų išgaunama druska.
 • Atrakcionų parkas, įsikūręs pačiame mieste, puiki vakaro pramoga visai šeimai.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?