IŠPARDUOTA! Pasaulio stebuklo beieškant kruizu po JAE ir Omaną

Kruizas

Palmės medis ir pasaulio žemėlapį atkartojantis dirbtinai žmogaus rankomis sukurtas salynas – puikuojasi į Jungtinius Arabų Emyratus atvykstančiųjų „būtina aplankyti“ vietų sąraše. Dykumų perlas Omanas – priešingybė prabanga ir stiklo dangoraižiais pasidabinusiems Jungtiniams Arabų Emyratams, bet kartu jie puikus įrodymas – kaip greitai keičiasi ir modernėja Artimieji rytai.

MSC Bellissima

Organizatorius:MSC Cruises

Jungtiniai Arabų Emyratai daugeliui keliautojų asocijuojasi su  tikru stebuklu – nepakartojamos poilsio vietos, prabangių kurortų nusėta Persijos įlankos pakrantė, nuostabaus smėlio paplūdimiai, į dangų besistiebiantys stiklo dangoraižiai ir... dirbtinai sukurtos palmės ir pasaulio salos!

Įgyvendinę drąsiausius inžinierių ir architektų sprendimus Jungtiniai Arabų Emyratai tapo viso pasaulio stebuklu, iš mažo žvejų kaimelio virtusiu didybės ir prabangos simboliu, į kurį krypsta apie Artimuosius Rytus svajojančio keliautojo akys: Dubajus – Abu Dabis – Sir Bani Yas Is – Muskatas (Omanas) – Khor Al Fakkan – Dubajus.

Dubajus bene didžiausias naujo pasaulio stebuklo didybės simbolis. Čia ne tik aukščiausias pasaulyje pastatas, didžiausia pasaulyje fontanų sistema, spiralės kontūro pastatas, kylant viršun, pasisukantis 90 laipsnių kampu ar 3 futbolo aikščių dydžio slidinėjimo arena, bet ir didžiausias pasaulyje akvariumas, pripildytas 10 mln. litrų vandens bei apgyvendintas 140 rūšių povandeninio pasaulio gyvūnija.

Abu Dabis Dubajaus užgožtas oazių ir žalumos miestas. Jis tikrai nenusileidžia savo kaimynui ir beprotiškai gražiai įprasmina tautų įvairovę, gamtą ir modernią architektūrą. Vienas iš svarbiausių miesto akcentų – Zajedo mečetė. Keliautojus auksuotomis lubomis ir sienomis žavinti šventykla vienu metu galėtų sutalpinti 40 000 maldininkų.

Jeigu norisi pasijusti tarsi pasakoje, vertėtų apsilankyti kupranugarių turguje. Čia ne tik puikių kadrų su šiais keturkojais pasidarysite, bet ir užsiropšti galėsite. Svarbiausia, likti budriems ir nenusipirkti asmeninio kupranugario!

Sir Bani Yas Is – tikrai bent kartą esate svajoję apie salą, kurioje atostogų niekas netrukdytų. Tik šioje 8 km nuo Jungtinių Arabų Emyratų nutolusioje saloje-dykumoje labiau poilsis tinka laukinei gyvūnijai. Afriką primenanti mažutė sala turėtų be galo patikti safarių gerbėjams.

Muskatas (Omanas) turėtų ypač patikti arabiškus motyvus mėgstančiam keliautojui. Dangoraižių čia rasi vos keletą. Šiame mieste galėsite pasimėgauti pasivažinėjimu keturračiais dykumoje ar tiesiog mėgautis saulės spinduliais paplūdimyje.

Khor Al Fakkan – senovinis Presijos įlankos arabų uostas, žavintis savo kalnais ir paplūdimiais.

Net neabejojame, kad Jungtiniai Arabų Emyratai privers užversti galvą ir tikrai pasijusite lyg laiku persikėlę į ateitį!


Kruizo maršrutas:

MSC

1 DIENA. Išplaukimas iš Dubajaus 23:00
2 DIENA. Atplaukimas į Abu Dabį 05:00. Išplaukimas į Sir Bani Yas Is 21:00
DIENA. Atplaukimas į Sir Bani Yas Is 07:00. Išplaukimas į Muskatą 17:00
DIENA. Pramogos jūroje
5 DIENA. Atplaukimas į Muskatą 07:00. Išplaukimas į Kasabą 17:00
DIENA. Atplaukimas į Kasabą 08:00. Išplaukimas į Dubajų 18:00
7 DIENA. Atplaukimas į Dubajų 09:00. Išplaukimas į Dubajų 23:59
DIENA. Atplaukimas į Dubajų 00:01

KELIONĖS KAINA:  nuo 539 € (vienam asmeniui, gyvenant dvivietėje kajutėje).

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kruizas pasirinktoje kajutėje;
 • pilnas maitinimas;
 • pramogos laive.

JUMS GALI PRIREIKTI:

 • medicininių išlaidų;
 • neįvykusios kelionės;
 • kelionės jungties praradimo;
 • bagažo draudimo.

Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

JEI PAGEIDAUSITE, JUMS UŽSAKYSIME:  aukštesnės kategorijos kajutę (su langu, su balkonu, liukso klasės ar kt.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • skrydis;
 • gėrimai;
 • arbatpinigiai (apie 10 € / asmeniui / dienai);
 • draudimas;
 • pervežimas iki uosto ir atgal;
 • vizos;
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?