IŠPARDUOTA! Savaitės kruizas: Kanarų salos ir Madeira su pilnu maitinimu

Kruizas

Naujausias Aida kruizinės kompanijos laivas AIDAnova. Kanarų salos ir Madeira puiki salų kombinacija, ieškantiems amžinojo pavasario. Malonus klimatas, kvapą gniaužiantys vaizdai ir pramogos laive.

2020-03-08

AIDAnova

Organizatorius:Aida Cruises

Konsultanto pagalba
AR

Galima skristi ir ilsėti vienoje  iš Kanarų salų, o galima nepakuojant lagaminų ir nelaukiant oro uostuose, kuo puikiausiai pamatyti net 4 Kanarų salyno salas ir dar Portugalijai priklausančią Madeirą!  Gėrimai maitinimų metu įskaičiuoti. Arbatpinigiai įskaičiuoti.


Kruizo maršrutas:

1 diena. Išplaukimas iš Gran Kanarijos 22:00
2 diena. Diena jūroje
3 diena. Atplaukimas į Madeirą 06:00. Išplaukimas į Tenerifę 23:58
4 diena. Diena jūroje
5 diena. Atplaukimas į Tenerifę 05:00. Išplaukimas į Fuerteventūrą 22:00
6 diena. Atplaukimas į Fuertenventūrą 09:00. Išplaukimas į Lanzarotę 19:30
6 diena. Atplaukimas į Lanzarotę 23:30.
7 diena. Išplaukimas į Gran Kanariją 19:00
8 diena. Atplaukimas į Gran Kanariją 05:00

KRUIZO KAINOS:  

 • dvivietėje kajutėje be lango — nuo 419 €/asm.
 • dvivietėje kajutė su langu — nuo 499 €/asm.

Į KRUIZO KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kruizas pasirinktoje kajutėje;
 • pilnas maitinimas;
 • gėrimai maitinimo metu;
 • arbatpinigiai;
 • pramogos laive.

JUMS GALI PRIREIKTI:

 • skrydis;
 • pervežimas iš oro uosto į uostą ir atgal;
 • medicininių išlaidų;
 • neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo.

Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

KĄ PAMATYSITE?

Gran Kanarija (Ispanija)

Gran Kanarija yra trečioji pagal dydį sala Kanarų salyne, kuris priklauso Ispanijai. Ši sala jus pakerės ne tik savo grožiu, bet ir gausia gyvūnijos įvairove krantus skalaujančiame Atlanto vandenyne. Mėgautis vandens gyvūnija jums padės nardymo instruktoriai. Sausumoje aplankykite įspūdingąjį La Caldera de Bandama kraterį, kuris susiformavo išsiveržus galingam ugnikalniui. Įspūdingu krateriu galėsite pasimėgauti tiek iš išorės, tiek nusileidę į kraterio dugną, kur pamatysite įvairius augalus. Taip pat Gran Kanarijoje aplankykite didžiausią visoje Ispanijoje botanikos sodą, Kristupo Kolumbo muziejų, Maspalomaso paplūdimį bei grožėkitės salos panorama.

Funšalis (Madeira)

Tai yra didžiausias salos miestas bei Portugalijos sostinė. Funšalis yra svarbus istorinis jūrų uostas, kuriame atrasite daugybę istorijos paveldo: miesto teatrą, katedrą, dvarą, architektūrą. Atvykę į miestą būtinai aplankykite Mercado dos Lavradores turgų, kuriame yra įspūdingi gėlių, vaisių ir žuvies skyriai. Pakilę į Monte kalną pamatysite nuostabią miesto ir vandenyno panoramą bei svarbią miesto bažnyčią, kuri yra įsikūrusi pačioje kalno viršūnėje su įspūdingo aukščio laiptais ir botanikos sodu, kuriame gyvena egzotinės papūgos.

Tenerifė (Ispanija)

Didžiausia Kanarų sala Tenerifė kiekvieną keliautoją nudžiugins natūraliais paplūdimiais, šiltu Atlanto vandenyno vandeniu bei lankytinų vietų gausa. Vienas lankomiausiu objektų Tenerifėje yra Teidės nacionalinis parkas, kuriame yra trečias pagal dydį didžiausias pasaulyje ugnikalnis Teidė. Taip pat saloje galite pamatyti Guimaro piramides, kurias galima rasti ir Meksikoje bei Peru. Jeigu esate gamtos mylėtojai, nuvykite į Anaga parką, kuris užima net 14,5 hektarų plotą. Čia kiekvienas keliautojas liks pakerėtas gamtos grožiu ir nuostabiu kraštovaizdžiu.Taip pat vertas dėmesio yra Pragaro tarpeklis, kuriame pamatysite aukščiausią salos krioklį ir urvus, kuriuose gyveno aborigenai.

Fuerteventūra (Ispanija)

Tai yra seniausia Archipelago sala, kuri dėl savo unikalios gamtos pripažinta biosferos rezervatu. Fuerteventūra puiki vieta išmokti plaukti banglente, pasigrožėti vulkaninės kilmės kraštovaizdžiu. Ši sala dar vadinama paplūdimių sala, nes čia yra daugiau nei 150 paplūdimių! Kiekvienas keliautojas galės pasirinkti ar leisti laiką sniego baltumo paplūdimyje ar paįvairinti savo gyvenimą juodo smėlio paplūdimyje. Taip pat turistai norintys susipažinti su augalija ir gyvūnija gali nuvykti į Oazės parką, kuriame yra daugiau nei 200-ai įvairių rūšių paukščių, 6800 rūšių augalų ir gyvūnų. Parke rasite zoologijos ir botanikus sodus, stebėsite jūrų liūtų pasirodymus bei kitus pramoginius šou.

Lanzarotė (Ispanija)

Lanzarotė kiekvieną keliautoją sužavės savo išskirtine gamta, kurioje yra vulkano palikti kalnai, smėlis, juodos dykinės bei akmenys. Lanzarotės saloje vienas labiausiai lankomų objektų yra Žaliasis urvas. Čia atrasite išskirtinį urvą, kurį suformavo tekanti lava daugiau nei prieš 3000 metų. Taip pat saloje yra vienas didžiausių akvariumų Kanarų salose, kuriame yra atviri baseinai, todėl jūros gyventojus galima stebėti iš arčiau. Keliautojai mėgstantys istoriją taip pat ras vietų, kurias privaloma aplankyti. Tai yra San Jose pilis, kuri buvo pritaikyta ginti vietinius nuo piratų. Šiuo metu pilyje yra įrengta šiuolaikinio meno galerija.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?