IŠPARDUOTA! Kruizas jachta Bodrumas – Gokova – Bodrumas

Kelionė

8 dienų kruizas jachta Tukijoje

Kelios datos

8 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

KELIONĖS PROGRAMA:

 Pirma diena: Bodrumas

Įlaipinimas prasidės Bodrumo uoste 15.30 val. Pirmąją dieną mūsų laivas bus prisišvartavęs Bodrumo uoste, kuriame vakarieniausime ir liksime nakvynei. Anksčiau Halikarnasu vadintas miestas yra Herodoto, „istorijos tėvo“, gyvenusio 5-ame amžiuje prieš Kristų, gimimo vieta. Karaliaus Mausolo, gyvenusio 350 m.pr.Kr., Mauzoliejus – vienas iš septynių pasaulio stebuklų – taip pat yra čia. Vienintelė išlikusi Klasikinės epochos konstrukcija yra Amfiteatras. Tai – vienas seniausių teatrų Anatolijoje. Dar viena vieta, kurią patartina aplankyti svečiuojantis Bodrume, yra miesto žyma, vadinama Šv. Petro pilimi. Nepraleiskite galimybės pamatyti ir Myndos vartų, pro kuriuos Aleksandras Didysis pateko į Halikarnasą.

Antra diena: Orak sala – Çökertme

Po pusryčių laive Jums bus pristatytas išvykos maršrutas. Tuomet plauksime į Orak salą. Čia turėsite galimybę pasimėgauti maudynėmis krištolo skaidrumo vandenyje ir pasigardžiuoti pietumis. Po to plauksime į Çökertme, mažytį, vaizdingą žvejų miestelį, kuriame vakarieniausime ir liksime nakvynei. Jei oro sąlygos bus palankios, pakeliui galėsime pasinaudoti burėmis. Rekomenduotinas pasivaikščiojimas pakrante.

Trečia diena: Septynios salos – Küfre – Uzun Liman (Ilgasis uostas)

Dar vieną nuostabią dieną praleisime Septyniose salose, įsikūrusiose Septynių salų regione, kuriame gausu mažyčių salelių ir koralinių rifų. Čia rekomenduojama atsipalaiduoti, mėgautis maudynėmis ir nardymu. Be to, galėsite pasivaikščioti žaviuose pušynuose. Pirmoji mūsų stotelė Septynių salų regione bus Küfre įlanka. Po to švartuosimės Uzun Liman (Ilgajame uoste), kur vakarieniausime ir nakvosime.

Ketvirta diena: Tuzla – Löngöz – Karacasöğüt

Laivas prisišvartuos Tuzla įlankoje, kur mėgausitės maudynėmis turkio mėlio spalvos vandenyje. Rytiniai pasiplaukiojimai netrukus taps Jūsų kasdienybės dalimi. Pietums kapitonas Jus nuplukdys į Löngöz įlanką – dar vieną rojaus kampelį primenančią vietą, apsuptą didžiulių pušynų. Po pietų galėsite pasivaikščioti ir pailsėti egzotiškoje Ali Baba kavinėje. Vėliau mūsų laivas plauks į Karacasöğüt gyvenvietę, kur vakarieniausime ir praleisime naktį. Šis žavingas miestelis įsikūręs vos 25 km nuo Marmario. Taigi turėsite galimybę pasinaudoti dolmuş (mažais autobusiukais) ir aplankyti Marmarį, jei tik pageidausite. Taip pat esame parengę išvykų į Marmarį ar Dalyan-Caunos tiems, kurie pageidauja susipažinti su šiomis vietomis. 

Penkta diena: Kleopatros sala – Angliškas uostas

Išvyka į Sedir (Cedrae) salą. Ši unikali sala su nedieliu paplūdimiu ir neįtikimai švariu vandeniu primena muziejų po atviru dangumi. Čia gali pamatyti miesto sienas, Doriano karalystės laikų šventyklą. Saloje esantis Kleopatros paplūdimys garsus ypatinga smėlio rūšimi, randama tik Šiaurės Afrikos dykumose. Pasak mito, smėlį į paplūdimį Kleopatrai jūra atgabeno karalius Antonijus. Vėliau plauksime į Anglišką uostą, kuriame vakarieniausime ir liksime nakvynei. Angliško uosto pavadinimas atsirado Antrojo pasaulinio karo metais, kai čia prisišvartavo anglų laivyno pajėgos. Šioje vietovėje gausu didesnių ir mažesnių įlankų, kurios idealiai tinka laivų švartavimui.

Šešta diena: Kargılı – Kisebükü (Alakışla Bükü)

Anksti rytą jau būsime Kargılı (Molla İbrahim) įlankoje. Po pietų prisišvartuosime Kisebükü (Alakışla Bükü). Čia galėsite pasigrožėti Bizantijos griuvėsiais. Naktį praleisime šioje žavingoje įlankoje.

Septinta diena: Pabucburnu – Yalıçiftlik – Bodrumas

Į Pabucburnu, kur mūsų lauks pietūs, išplauksime po pusryčių. Arbata gardžiuosimės Yalıçiftlik įlankoje. Norintiems artimiau susipažinti su vietinių gyvenimu bus organizuojama išvyka po miestelį. Į Bodrumo uostą mūsų laivas sugrįš 15.30 val., kur mėgausimės paskutine vakariene kartu ir liksime nakvynei.

Aštunta diena: Bodrumas

Po pusryčių, kupini nepamirštamų įspūdžių, keliautojai laivą paliks 10 val.

KELIONIŲ DATOS IR KAINOS:

  • 1 periodas: gegužės 4 – gegužės 24 d. Dvivietė kabina 300 eur asmeniui, kabina vienam žmogui - 480 eur + skrydis
  • 2 periodas: gegužės 25 – birželio 21 d. Dvivietė kabina 350 eur asmeniui, kabina vienam žmogui - 560 eur + skrydis
  • 3 periodas: birželio 22 – liepos 19 d. Dvivietė kabina 400 eur asmeniui, kabina vienam žmogui - 640 eur + skrydis
  • 4 periodas: liepos 20 – rugpjūčio 30 d. Dvivietė kabina 500 eur asmeniui, kabina vienam žmogui - 800 eur + skrydis
  • 5 periodas: rugpjūčio 31 – rugsėjo 27 d. Dvivietė kabina 400 eur asmeniui, kabina vienam žmogui - 640 eur + skrydis
  • 6 periodas: rugsėjo 28 – spalio 26 d. Dvivietė kabina 300 eur asmeniui, kabina vienam žmogui - 480 eur + skrydis

*priklausomai nuo jūros ir oro sąlygų agentūra ar kapitonas turi teisę atlikti būtinus pakeitimus kelionės maršrute tam, kad būtų užtikrintas keliautojų saugumas ir komfortas;

*negalioja nuolaidos vaikams ar senjorams, vyresniems nei 65 metai. Vaikai iki 12 metų kelionėje dalyvauti negali;

*vienviečių kabinų kainos lygios +60% dvivietės kabinos kainos;

* kainos pateiktos eurais, įskaičius pilną maitinimą ir apgyvendinimą.

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?