IŠPARDUOTA! Kelto bilietas iš Klaipėdos į Treleborgą už ypatingą kainą

Kruizas

Planuojantiems aplankyti Daniją ar Švediją, puiki galimybė plaukti keltu iš Klaipėdos į Treleborgą.

Išplaukimams iki gruodžio 14 d.

1 diena

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Galvojate apie patogią ir ramią kelionę iš Lietuvos į Švediją? Norite pailsėti šeimyninėje atmosferoje, mėgautis pramogomis ir nesukti galvos dėl transporto spūsčių? Tuomet „TT-Line" keltai į Švediją yra tai, ko ieškote! Nuolatiniai reisai iš Klaipėdos į Treleborgo uostą leis mėgautis jaukia kelione, kurios metu galėsite atsipalaiduoti, pamiršti kasdienius rūpesčius ir grožėtis Baltijos jūros vaizdais. Norite perkelti transporto priemonę ar keliauti su augintiniu? Tai taip pat ne problema – „TT-Line" pasiūlys patogius ir praktiškus sprendimus individualiems Jūsų poreikiams!

Privati laivybos grupė „TT-Line" daugiau nei 50 metų siūlo greitą, saugų ir nebrangų susisiekimą įvairiomis kelionių kryptimis. Įmonė vadovaujasi patikimumo, kokybės, tikslumo ir aplinkosaugos principais, leidžiančiais pasiūlyti platų ir kokybišką paslaugų spektrą. Moderniuose „TT-Line" keltuose įrengtos erdvios ir komfortiškos kajutės, keleiviai kviečiami apsipirkti „Sea & Save" parduotuvėje, mėgautis gardžiausiais restorano patiekalais ir gėrimais, atsipalaiduoti bare ar kino teatre, įvertinti saunos ar sūkurinės vonios privalumus ir mėgautis įspūdingais jūros vaizdais. Pigūs keltų bilietai į Švediją, malonus aptarnavimas ir platus paslaugų spektras – atostogoms, apie kurias seniai svajojote!

Kelto bilietai dviems asmenims - dvivietė kajutė bei automobilis, kainuoja tik nuo 135 EUR

Keliautojų lauks gaivinantis gėrimas / kava / arbata kiekvienam keleiviui. Papildomai kiekvienai rezervacijai pridedamas 100 MB mobilaus interneto duomenų paketas!

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS:

  • Rezervavimo laikotarpis iki 2018-12-14;
  • Pasiūlymas galioja išvykimams iki 2018-12-14;
  • Kaina gali keistis priklausomai nuo kelionės datos;
  • Pasiūlymų nuolaidos nesumuojamos;
  • Taikoma tik naujoms rezervacijoms;
  • Su sąlyga, jei yra laisvų vietų;
  • Taikomas rezervacijos keitimo mokestis 40 EUR/ 400 SEK;
  • Už kelionę turi būti sumokėta rezervacijos užsakymo metu;
  • Aplinkosaugos mokestis kiekvieną asmenį neįskaičiuotas.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?