Kada ir kur vertėtų keliauti 2018-ais?

Kokie bus 2018-ieji keliautojams? Visų pirma – įspūdingi. Tai ryškių, gal kiek ekstremalių kelionių metai. Juk Jupiteris – planeta, susijusi tiek su kelionėmis, tiek su sėkme, plėtra – didžiąją metų dalį bus aistringame, į ekstremalumus linkstančiame Skorpiono ženkle.

Astrologė teigia, kad sėkmė bei plėtros galimybės lydės drąsiuosius, nebijančius iššūkių. Didžiausio Lietuvoje turizmo agentūrų tinklo „West Express“ prašymu sudaryto kelionių horoskopo autorė atskleidė, kokias keliones kitąmet reikėtų rinktis kiekvienam zodiako ženklui.

Pasak astrologės, didesnis polinkis kitais metais bus rinktis aktyvias keliones, keliones su iššūkiais, keliones į naujas vietas, atveriančias visai naują, nepažintą pasaulį. Joms bus lengviau nei įprastai ir pasiryžti, tačiau būtina ir gerai apgalvoti, planuoti, atsižvelgiant į savo prigimtį, galimybes, taip pat  ir palankius laikotarpius. Tad nenustebkite, jei daugelį metų ramiai poilsiavę kur nors Turkijoje, panorėsite atverti sau Aziją ar Pietų Ameriką.

Iki lapkričio – tinkamiausios kelionės vandeniu

Didžiąją metų dalį (iki lapkričio) palankios  bus kelionės prie vandens ar vandeniu. Tai gali būti kruizai ar tiesiog kelionės į vandenyno pakrantę. Ypač palankios  kryptys – Ispanija bei jos salos, Balis, Indija, Nepalas, Indonezija. Nebijantiems rizikos – Egiptas, Artimieji Rytai, tačiau kelionėms į šias šalis reikėtų rinktis ramesnius laikotarpius. Iš Šiaurės šalių palankiausios – Švedija, Olandija. Daugelis  pamėgs, atras surfingą, nardymą, kitus vandens sportus, jei to dar neatrado iki šiol. Vandens stichija bus labiau nei įprastai saugi didžiąją metų dalį, o vandens pasaulis – žavintis ir teikiantis energijos, apsivalymą.

Urvus ir kalnus pasilikite rudeniui

To negalima pasakyti apie žemės stichiją – ji pirmąją metų dalį nebus saugi, tad nereikėtų rizikuoti leidžiantis į požemius, urvus – tiek žemėje, tiek ir po vandeniu. Didesnis nuogriuvų, žemės drebėjimų pavojus, žala, tad ekstremalias keliones tiek į požeminius urvus, tiek kopimą į kalnus geriau nukelti po rugsėjo.

Keliones planuokite nuo kovo

Metų pradžioje palanku planuoti keliones nuo kovo – visas pavasaris tam neblogas. Jei atostogaujate vasarą, tai tolimoms kelionėms geriau rinktis pirmąją vasaros pusę, iki liepos vidurio. Antrąją vasaros dalį aprėps užtemimų periodas – išsijudins ir stichijos, ir visuomeniniai judėjimai, galimi perversmai kai kuriose šalyse, todėl tuo metu nereikėtų vykti į „karštus taškus“.

Metų pabaigoje padaugės tolimų kelionių

Polinkis į tolimas keliones, siekiant pažinti visai kitokias kultūras, dar labiau sustiprės metų pabaigoje. Itin svarbios taps pažintinės kelionės, egzotinių kultūrų studijavimas. Link ten ims žvalgytis ir tie, kurie iki šiol apsiribodavo savo žemynu. Arba saulėkaita, arba ledo sukaustytos šalys – tokie 2018-ųjų pabaigos traukos taškai.

Ypač perspektyvios kryptys taps saulėtoji Meksika, Pietų Amerikos šalys, Australija ir atšiaurios kalnų šalys - Tibetas, Kinija. Na, o Europoje populiariausi bus saulėti kraštai – Italija, Ispanija arba, atvirkščiai, viliojanti ledu ir geizeriais Islandija. Populiaria naujove nuo metų vidurio gali tapti kelionės į dykumas, olas, kanjonus.

Geriausi laikotarpiai kelionėms 2018-aisiais metais: gegužės antroji pusė, birželis, liepos pirmoji pusė, rugsėjo pirmoji pusė, spalis, lapkričio pirmoji pusė.

Renkantis keliones zodiako ženklų atstovams reikėtų atsižvelgti į savo prigimtį, energetiką atitinkančias šalis bei palankius laikotarpius.

Avinui iš esmės nepatinka pasyvus poilsis, geriausios kelionės – susijusios su fizinėmis apkrovomis, sportu.

Kelionės 2018-aisiais bus susijusios su ekstremaliomis situacijomis – tiek atveriančiomis sėkmę, tiek išbandymus. Geriausias laikas kelionėms – po gimtadienio iki birželio pabaigos ir rugsėjis–spalis. Rugsėjį kelionės gali paskatinti kilimą karjeros laiptais, naujas uždarbio galimybes.

Klasikinės Avino šalys – Vokietija, Airija.

Jaučiui gerai atostogauti, kur vešli žaluma, sodai, taip pat patinka gurmaniškos kelionės su maisto bei gėrimų degustacija.

2018-aisiais keliaukite su partneriu – tai atvers plėtros galimybes. Nuo gegužės patirsite stiprų atsinaujinimo impulsą – norėsite naujų, nepatirtų dalykų, tačiau jums kelionių sritis iki rugsėjo kiek aptemdyta, tad geriau jų planavimą patikėkite partneriui. Geras laikas kelionėms – gegužė, birželis, liepa (iki vidurio), tačiau palankiausias – rugsėjo pirmosios dvi dekados: galite iš jų turėti ilgalaikės naudos. Liepos-rugpjūčio sandūra – prasčiausias metas.

Jaučio šalys – Šveicarija, Bulgarija.

Dvyniams tinka pažintinės kelionės su draugais, kur daug judesio, bendravimo, ekskursijų, galimybių susipažinti su naujais žmonėmis.

Nereikėtų 2018-aisiais į kelionių sritį dėti specialių pastangų – nebent  kelionės, apie kurias seniai svajojote,  formuotųsi tiesiog savaime, tada nereikėtų jų atmesti. Geriausias joms laikotarpis – metų antrasis ketvirtis. Mažiausiai tinkamas – nuo rugpjūčio iki metų pabaigos. Geriau jums šiemet orientuotis į artimesnes keliones.

Ryškiausios Dvynių šalys – Graikija, JAV.

Vėžiui patinka keliauti su artimais žmonėmis, šeima, aplankyti stebuklingas pasaulio vietas bei parsivežti daug nuotraukų prisiminimui. Šio ženklo atstovai mėgsta laukinius paplūdimius ar ežero pakrantę, vengia triukšmingų kurortų.

Vėžiui šiemet išties palankus metas poilsinėms, kūrybinėms, romantiškoms kelionėms. Ypač prie jūros, vandenyno. Pats imkitės iniciatyvos organizuoti – nelaukite, kol pasiūlys kiti. Puikus metas užsiimti surfingu, nardymu, kitais vandens sportais. Geriausias laikas – nuo balandžio iki liepos vidurio, rugsėjis.

Vėžio šalys – Lietuva, Olandija, Indija.

Liūtui patinka poilsinės kelionės į šalis, kur daug saulės, šilumos, kurortai su gausiomis pramogomis, tinka ir triukšmingas poilsis.

Šiemet palankios kelionės su šeima, taip pat siekiant pažinti savo ištakas, aplankyti savo ar tėvų gimtinę, susipažinti su savo giminės ištakomis. Galite puikiai organizuoti keliones šeimai, artimiesiems.  Geriausias metas – gegužės pabaiga, birželis, rugsėjis–spalis. Rugsėjo kelionės gali paskatinti kilimą karjeroje, atverti naujas galimybes.

Liūto šalys – Italija, Prancūzijos pietinė dalis.

Mergelei patinka ir tinka suplanuotos kelionės, kuriose apgalvotos visos smulkmenos, kad nereikėtų kelionėje dėl jų jaudintis, na, ir labai svarbus sveikatos draudimas.

Svarbiausia, kad 2018-aisiais kelionės  atvertų galimybes susipažinti su naujais žmonėmis, tobulėti, įgyti žinių. Ne tiek svarbu – ar tai artimos, ar tolimos kelionės. Gerai keliauti su draugais. Galite atrasti ir dvasines keliones. Geriausias metas – balandis–birželis, rugsėjis. 

Mergelės šalys – Prancūzija, Japonija.

Svarstyklėms patinka suplanuotos pažintinės kelionės, ypač po vaizdingas apylinkes, lankyti muziejus, koncertus, susitikti su įdomiais žmonėmis.

Kelionės, kontaktai su užsieniu 2018-aisiais gali padidinti uždarbio galimybes, padėti sustiprinti sveikatą, puikiai tinka kelionės į SPA centrus su masažais, gausiomis sveikatingumo procedūromis, taip pat gurmaniškos kelionės. Geriausi laikotarpiai – gegužė–birželis, rugsėjis–spalis.

Svarstyklių šalys – Austrija, Anglija.

Skorpioną traukia ekstremalios kelionės, „karštieji pasaulio taškai“. Jis gali vykti ten, kur kiti dėl stichinių nelaimių ar perversmų keliones atšaukia –  netgi įdomiau pasižiūrėti iš arti, kas vyksta. Traukia ir dykumos ar kanjonai.

Keliaudami šiemet geriau suprasite save ir savo galimybes, išmėginsite jų ribas. Kelionės 2018-aisiais palaiminta sritis, sėkminga ir skatinanti tobulėjimą: jos iškels  asmeninį autoritetą, atvers vertingas pažintis, tad keliaukite!

Įdomių impulsų kelionėms gegužę–spalį gali pateikti partneriai. Kelionėms palanki didelė metų dalis: balandis–liepa (iki vidurio), rugsėjis.

Skorpiono šalys – Sicilija, Ispanija (ypač pietinė), Artimieji Rytai.

Šauliui patinka egzotinės kelionės, atrasti ir tyrinėti kitas kultūras, plečiant savo akiratį, neapsiribojant vienu žemynu.  Jis pirmasis keliautojų sąraše.

2018-aisiais iki lapkričio palankiausios dvasinės, piligriminės  kelionės, padedančios apsivalyti, pasiruošti naujam ciklui (ypač balandis, gegužė, birželio pirmoji pusė). Nuo lapkričio prasidės šio ženklo sėkmės ir plėtros etapas – galite imti planuoti didžiąsias 2018-ųjų keliones.

Šaulio šalys – Lenkija, Malta, Australija.

Ožiaragiui geriausios kelionės į kalnus, ten jų jėgos vieta. Dauguma Ožiaragių sunkokai pakelia karštį, taip pat tuščią plepėjimą, jiems reikia laiko pabūti vieniems. Tad alpinizmas – puikus pasirinkimas.  

2018-ųjų pirmąją pusę reikės pasitelkti ir apdairumą, ir pozityvumą, ir kantrybę, keliones geriau atidėti antrajai metų pusei. Nuo rugsėjo palankios kelionės į kalnus, jos atvers šio ženklo atstovams dvasios jėgą, įžvalgą, stiprybę. Jos gali gerokai pakeisti  gyvenimą, atverti įžvalgas, kurios ypač palankios ilgainėje perpektyvoje. Geriausias tam rugsėjis, spalis.

Ožiaragio šalys – Tibetas, Kinija.

Vandeniui patinka keliauti į naujas vietas, jis gali suorganizuoti puikią kelionę draugams, gali keliauti ir vienas, nes mėgsta laisvę, be to,  patinka nuolat susipažinti su naujais žmonėmis iš viso pasaulio.

Nors ir labai mėgstate keliauti, šiemet, planuojant keliones, reikėtų labiau atsižvelgti į partnerio poreikius. Taip pat pagalvoti, kokios kelionės padės siekti esminių tikslų ar skatins profesinį kilimą. Vis dėlto per daug egoistinės iniciatyvos būtų stabdomos pirmąją metų pusę, o antrąją – gali kelti problemų, tad geriau įsiklausykite į partnerio nuomonę. Palankiausias metas keliauti – gegužė–birželis.

Vandenio šalys – Norvegija, Kanada, Rusija.

Žuvims puikiai tinka kelionės jūra, vandenyno pakrantė, kruizai. Jos mėgsta romantiškas, piligrimines keliones arba į stebuklingas pasaulio vietas, renkasi salas ar nuošalius paplūdimius, laukinę gamtą.

2018-aisiais būsite vieni sėkmingiausių keliautojų. Kelionės atvers didžiules galimybes, svarbias pažintis, sustiprins autoritetą. Jums tai didžiųjų kelionių metai. Praplėskite savo geografiją, keliaukite toliau nei įprastai, atverkite egzotines šalis. Ypač gerai pabūti prie vandenyno.

Žuvų šalys – Nepalas, Izraelis, daugelis salų.

Horoskopą sudarė astrologė Daiva Markauskienė.