Beprotiška idėja – aplink pasaulį PER 18 dienų ir tik už 1369 €!

Kada paskutinį kartą skaitėte istoriją apie į kelionę aplink pasaulį išsiruošusį viską metusį nuotykių ieškotoją ir tyliai sau galvojote „ir aš taip norėčiau“? Dabar šiuo herojumi galite būti ir Jūs. Beje, visko mesti nereikės, užteks pasiimti vos 18 dienų atostogas, lagaminą ir į lėktuvą!!!

Vilnius – Jungtiniai Arabų Emyratai – Singapūras – Sidnėjus – Honolulu – Niujorkas – Paryžius – Vilnius!

Išvykimas – lapkričio 19 d., grįžimas – gruodžio 6 d.

Skrydis aplink pasaulį per 18 dienų šio straipsnio rašymo metu kainuoja tik 1369€. Įsitikinkite patys:


Aplink pasaulį PER 18 DIENŲ-TIK UŽ 1384€!

Aplink pasaulį per 18 dienų

Aplink pasaulį per 18 dienų

Aplink pasaulį per 18 dienų

Aplink pasaulį per 18 dienų

Aplink pasaulį PER 18 DIENŲ-TIK UŽ 1384€!

Aplink pasaulį per 18 dienų
Ką pamatyti per 2 dienas Jungtiniuose Arabų Emyratuose? Pirmoji lankytinų objektų sąraše turėtų atsirasti  Zaidano mečetė (Sheikh Zayed Grand Mosque). Mečetė matoma nuo pagrindinių trijų Abu Dabio tiltų ir yra tikras architektūrinis šedevras: sniego baltumo marmuras, 82 kupolai, 1000 kolonų, 24 karatų aukso šviestuvai ir didžiausias pasaulyje rankų darbo kilimas.

Mečetėje vienu metu telpa 40 000 maldininkų, prie satymo darbų prisidėjo per 3000 darbuotojų. Įsidėmėkite, kad net ir svilinant karščiui moterims būtina prisidengti kūną.

Būdami JAE, privalote pasivaikščioti Abu Dabio pakrante: smėlis, smaragdo spalvos vanduo ir akinantis saulėlydis – visiškas kontrastas triukšmingam miestui. 7 km takas greta dangoraižių – viena iš mėgstamiausių miesto svečių vietų: švariuose paplūdimiuose galima pasimėgauti saulės voniomis, o tvarkingi šaligatviai, išpuošti bures primenančiomis pavėsinėmis ir fontanais – tikras dviratininkų rojus.

Iš Abu Dabio nesunkiai nukaksite iki Dubajaus. Čia būtinai aplankykite istorinę Bastakiya. Tai labai senas ir įdomus miesto rajonas, kuriame pasijusite lyg ne Dubajuje: senove dvelkiantys istoriniai pastatai nė iš tolo neprimena tviskančių ir prabangių dangoraižių. Senovinių parduotuvių rajonėlis – paprastas, jaukus ir mielas senovę mėgstančio turisto akiai.

Įspūdžių medžiotojams tikrai patiks didžiausias pasaulyje Dubajaus akvariumas. Daugiau nei 10 mln. litrų vandens, 33 tūkst. rūšių gyvūnų. Jau dabar be galo įdomu, tiesa?

Kaip neaplankyti bent vieno iš nuostabių auksinio smėlio paplūdimių? Umm Suqeim Park Beach – turistams ypač patinkantis saulėlydžio paplūdimys, Kitesurfing Beach – sporto ir jėgos aitvarų mėgėjų rojus, Palace Beach – variantas, norintiems pabėgti nuo turistų.

Singapūre vienas iš tikslų turi būti Įlankos sodai. 101 hektaro plote pakrantėje įsikūrusiame parke įrengtos dvi oranžerijos, pasodinti super medžiai, įrengtas gėlių kupolas, kuriame auga Viduržemio jūros regiono, Pietų Afrikos, Pietvakarių Australijos, Centrinės Čilės ir Kalifornijos augalai. Čia pat veikia Debesų miškas su 2 tūkst. virš jūros lygio augančiais tropiniais augalais, žmogaus rankomis sukurtu aukščiausiu pasaulyje dirbtiniu kriokliu.

Įlankos sodus puošia unikalūs super medžiai – 25–50 metrų (9 iki 16 aukštų) bokštai, surenkantys lietaus vandenį, generuojantys saulės energiją ir ventiliuojantys parko oranžerijas. Bokštų-medžių kamienai apsodinti daugiau nei 162 900 augalų (daugiau nei 200 rūšių ir veislių).

Vakarais prie supermedžių vyksta šviesų ir muzikos šou.  Rekomenduojame į parką ateiti anksčiau, kad  gautumėte gerą vietą su vaizdu į tris pagrindinius medžius ir tiltą. Pats šou tęsiasi 15 minučių. Bet tai pamatyti Singapūre privalu.

Sidnėjuje neabejotinai norėsite įsiamžinti prie garsiųjų Sidnėjaus Operos Rūmų. Jie patinka net tiems, kurie visiškai nesidomi opera.

Be galo įdomi vieta, pasiekiama per porą valandų traukiniu – Blue Mountains. Čia pajausite tikrą kalnų didybę: eukaliptų miškai, statūs šlaitai, upės, kriokliai – pasakiškas kraštovaizdis.

O kaipgi Australija be kengūrų? Morisset kengūrų parkas – geriausia vieta jas pamatyti.  2 valandos traukiniu ir Jūs jau tarp laisvai besiganančių kengūrų.

Jei visgi labiau mėgstate miestą ir už miesto keliauti nenorite, pasivaikščiokite Darling Harbour, aplankykite vaškinių figūrų muziejų, užsukite į botanikos sodą Royal Botanic Gardens, pasimėgaukite povandeniniu gyvenimu jūrų muziejuje Sea Life Aquarium.

Honolulu, be abejonės, mėgausitės smėlėtomis pakrantėmis ir smaragdine jūra. Bet svarbiausia išbandykite hulos (vietinio tautinio šokio) pamokas.

Niujorke tikriausiai pagrindinis Jūsų tikslas bus Empire State Building, kurio 86-ajame aukšte įsikūrusioje apžvalgos aikštelėje galėsite gėrėtis miesto panorama. Aplankykite Times Square ir Centrinį parką. Nusipirkite bilietą į apžvalginį turą keltu. Vaizdas nuo vandens į Laisvės statulą ir Manheteno dangoraižių mišką tikrai įspūdingas.

Iš Niujorko keliaukite į Paryžių. Pasimėgaukite traškiais kruasanais ir rytine kava. Gruodį mieste jau kvepia skrudinamais kaštonais.  Pakelį kaštonų ypač rekomenduojame nusipirkti  vaikštinėjant Monmartro rajono gatvelėmis.

Paryžius alsuoja ir kultūra, ir architektūra, ir romantika. Kad ir kur beužsuktumėte, Paryžiaus romantika jus tikrai pakerės. Tačiau būtinai aplankykite Luvro muziejų. Stiklinės piramidės-įėjimas, garsusioji Leonardo da Vinčio „Mona Liza“, Afroditės statula, ekstravagantiški Napoleono III apartamentai ir dar milijonas kitų žymių objektų. Ar verta? Tikrai taip. Įspūdį paliks net nemėgstantiems muziejų!

Noterdamo katedra. Pasivaikščiokite aplink šį tobulą prancūzų gotikos architektūros pavyzdį. Būtinai užlipkite 387 laiptelius iki bokšto viršaus ir pasigrožėkite prieš Jus atsiveriančiu panoraminiu Paryžiaus vaizdu.

Triumfo arka. Turistai be galo mėgsta šį 50 metrų aukščio ir 45 metrų pločio paminklą, žymintį buvusią Prancūzijos imperijos didybę. Po arka – garsusis Nežinomo kareivio kapas, o šalia driekiasi nuostabieji Eliziejaus laukai.

Namo dar nesinori, bet jau laukia kitos kelionės!!!