Kelionės tipas
Kryptys
Baku
Regionas
Atvykimo valstybė
Viešbutis
Trukmė
Organizatorius
Išvykimo data
Kaina

24 kelionės

Žolinės Odesoje

Odesa

2018 08 12 / 4 dienos
309,00 €

Odesa – puikus pasirinkimas norintiems nepakartojamų atostogų, bet turintiems ribotą biudžetą ar nenorintiems investuoti didelių sumų, nes planuoja dar keletą kelionių. Vakarienės restoranuose, jūros gėrybės, rūšinis vynas – tai tik maža dalis to, kas atostogautojų iš Lietuvos laukia šiame Juodosios jūros kurorte.

Daugiau

Kruizas su dviračiu Ryga- Stokholmas - Ryga

Kruizas Ryga- Stokholmas - Ryga su dviračiu

2018 06 07 / 3 dienos
25,00 €
Jau ketvirtą kartą, TALLINK  bendradarbiaudami su ekspertais iš Gandrs laive  ir Stokholme,  mėgausitės sportišku, sveiku ir jaudinančiu pasivažinėjimu dviračiais. Prisijunk ir tu - leiskis į linksmą jūrų kelionę, turtingą įvairiomis įdomiomis ir neįprastomis dviračių pramogomis – važinėsime dviračiais Stokholme, atrasime daugiau siurprizų. Leiskis į dviračių kruizą ir nemokamai pasiimk dviratį kartu su savimi.
 
Daugiau

IŠPARDUOTA! Naujieji Metai užburiančiame Stambule!

Stambulas

2018 03 30 / 4 dienos
nuo 349,00 €

VELYKINĖ KELIONĖ! Didžiausias Turkijos miestas ir ketvirtasis pagal dydį pasaulio miestas – Stambulas didžiuojasi būdamas vienintelis pasaulyje išsidėstęs dviejuose kontinentuose. Turtingas istorija, kupinas nosį kutenančių egzotiškų patiekalų kvapų, klaidinantis vingiuojančių gatvelių labirintu – Stambulas įtraukia kiekvieną atvykėlį į savo paslaptingą glėbį.

Daugiau

IŠPARDUOTA! Velykinis kruizas Ryga – Stokholmas – Ryga. 3 dienos linksmybių!

2018 03 31 / 3 dienos
30,00 €
Šiais metais švęsite ypač spalvingai - Velykų atostogų metu, leiskitės į kruizą ir mėgaukitės ryškia poilsio ir pramogų programa Baltijos jūroje. Pavasaris, išskirtinis mūsų laivuose, autentiškais ir ryšiais pasirodymais nustebins profesionalūs menininkai iš Azijos. Cirko artistai iš Kinijos ir Mongolijos su fantastiška akrobatika, precedento neturinčiomis gudrybėmis, svaiginančiu žongliravimu ir kitais įspūdingais triukais.
 
Daugiau

24 kelionės