Pažintinė kelionė į kultūros miestą — Atėnus

Kelionė

Keliaukite į mitais, olimpinėmis žaidynėmis bei istorijomis apipintą miestą — Atėnus, kuris laukia, kol visos senovės paslaptys bus atskleistos.

2020-05-21

Savaitgalio kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
253,00 €
AR

Graikų karo deivės Atėnės vardu pavadintas miestas, garsus visame pasaulyje savo didinga praeitimi bei istorijomis. Atėnai yra vienas seniausių pasaulyje miestų, kurio istorija siekia daugiau nei 7 tūkst. metų. Tai yra iki šiol gyvas miestas, kuriame netrūksta šurmulio ir yra šiek tiek chaoso. Atėnuose rasite garsias vietas apie kurias yra sukurta daugybę istorijų, kurias žinome jau nuo pat mažens. Apsilankę dievų mieste aplankysite Akropolį, Akropolio kalvas, nuo kurių atsiveria nuostabi Atėnų panorama. Taip pat pamatysite Dzeuso Olimpiečio šventyklą, kuri yra pati didžiausia Graikijoje ir seniausius miesto rajonus — Plaka ir Monastiraki. Tam, kad suprastumėte iš kur iš tiesų kilo visos istorijos apie dievus bei olimpines žaidynes privalote patys pamatyti Atėnų grožį bei pajusti miesto dvasią.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius–Atėnai–Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Atėnų oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Atėnuose gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Hotel Marina“ 3*

Hotel Marina" nuo Metaxougeio metro stotelės yra nutolęs 400m,  senamiesčio Plaka rajoną rasite  už 1 km , o Akropolio muziejų pasieksite metro per 5 minutes. Visą parą registratūroje dirbantis personalas visada patars  į kokį šalia esantį restoraną ar barą galite nueiti. Viešbučio kambariuose rasite balkonus, oro kondicionierius, šaldytuvus bei plaukų džiovintuvus.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?