Roma: kai gyvenimui trūksta prieskonių

Kelionė

Kai atrodo, jog jau niekas nebegali nustebinti ir viskas nusibodo, belieka susikrauti lagaminus ir bent kelias dienas praleisti Romoje. Jaukios kavinukės siaurose gatvelėse, viliojantys kvapai už kiekvieno posūkio.

2020-04-11

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
343,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Rytais keltis vis sunkiau ir sunkiau, o išlipti iš lovos pavyksta tik keletą kartų perstačius žadintuvą? Vadinasi, pats metas atostogoms, kad ir trumpoms. Kur važiuoti? Žinoma, į Romą! Kad ir kuris metų laikas būtų, savaitgalis Romoje visuomet geras pasirinkimas: tikrai galėsite pasimėgauti saulute, pasėdėti lauko kavinukėje, ypač rekomenduojame Trastevere rajoną, pasivaikščioti Romos Forume bei niekur neskubėdami stebėti senosios Romos gyventojus vietinėse parduotuvėlėse besirenkančius duoną ir sūrį.

Pagardinkite savo gyvenimą  tobulu maistu ir Jūs. Romoje akys norės daugiau nei skrandis gali apdoroti: pica, lazanija, pasta, sūris, kumpis, tiramisu, ledai ir kita. Būtinai susiraskite Gelateria Della Palma, kurioje galėsite rinktis net iš 150 ledų skonių.

Saldindami širdį būtinai aplankykite Koliziejų. Pagrindinė Romos įžymybė savo didybę atskleis tik ją aplankius, o ne per nuotraukas ar kiekvienoje gatvėje parduodamus atvirukus.

Dar viena istorinė vieta – Romos forumas – buvęs pagrindinis Romos centras kur vykdavo prekyba, verslas, teismai, kultūros renginiai ir t. t.  Užlipę ant Palatino kalvos galėsite apžvelgti visą šį centrą iš viršaus.  Įsidėmėkite, kad perkant bilietą į Koliziejų, į Romos forumą patenkama nemokamai.

Į privalomų aplankyti vietų sąrašą turėtumėte įtraukti  ir Piazza Navona – nuostabi aikštė su dviem fantastiškais fontanais ir daugybe siaurų gatvelių aplink.

Sustokite nuo bėgimo, pailsėkite, pasigrožėkite Romoje ir atsigaukite nuo rutinos!


APGYVENDINIMAS:

Romoje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Floridia“ 3*

19 a. pastate įsikūręs viešbutis pasiekiamas maždaug per penkias minutes pėsčiomis nuo Termini stoties. Pačioje Romos širdyje įsikūręs viešbutis ypač  tinkamas besidomintiems istorija ir architektūra - apytiksliai per dešimt minučių pėsčiomis pasieksite Trevi fontaną.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius-Roma-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Romos oro uosto ir atgal (~10 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?