Pažinkite Kubą keliaudami katamaranu!

Kruizas

Pažinkite Kubą iš arčiau!

2020-05-25

Konsultanto pagalba
2 390,00 €
AR

KELIONĖS KAINA ASMENIUI NUO 2390 €

MARŠRUTAS:

1-3 DIENA (Havana):

Pasiekę Havaną, pamiršite apie transatlantinį skrydį, nes visų pirmiausia tai yra kelionė laiku. Kolonizavimo laikų stiliaus rūmai, nuo amžiaus pasenę namai pastatyti Comendante valdymo laikotarpiu yra lyg dekoracijos keliui, kuris yra pilnut pilnutėlis amerikietiškų 50-ojo dešimtmečio automobilių ir ne ką naujesnių sovietinių Žigulių bei Volgų. Turėsime tris adaptacijos dienas Liberty saloje. Aplankysime Hemingvėjaus Muziejų, La Vigia rūmus, užkandžiausime mano mėgstamiausiame restorane Marquez Bodeguita del Medio Malekone – pagrindiniame Havanos prospekte. Tuo pačiu užsuksime į garsųjį kabaretą “Tropicana” ir Revoliucijos Muziejų. Galėsite pasiduoti rumbos ir sambos ritmams skambantiems iš kiekvieno kampo. Taip pat apsilankysime Pinar del Rio provinciją, tabako plantaciją ir fabriką bei Vinales Nacionalinį Parką, kuris garsėja savo plokščiomis kalvomis – “magote” su neįtikėtinu vaizdu ir paveikslų vertais kriokliais. Leisimės į kelionę laivu, maža upe į Indian urvą, kuriame prieš šimtmečius gyveno aborigenai ir pažiūrėsime į priešistorines spalvotas freskas ant uolų.

4 DIENA (Cianfuegos):

Ryte išvyksime iš Havanos ir važiuosime į Cienfuegeos, kur marinoje mūsų lauks katamaranai. Vienas didžiausių miestų Kuboje bus nuostabi kelionės pradžia. Įlipę į denį, praeisime instrukcijas ir gausim savo 75 jūrines mylias.

5 DIENA (Cayo Largo, Del Sur):

Kolumbas Cayo Largo pasiekę tik savo antrojoje ekspedicijoje. O mes jau atsikeliame šioje tropinėje saloje penktają savo Karibų kelionės dieną. Prieš šešis šimtmečius, garsūs piratai Henris Morgan’as ir Francis Drake’as čia buvo nuleidę inkarus. 27 km paplūdimių, daugiau nei 30 nardymo taškų, nepaliestas mangrovių miškas. “Pelikanų Saloje”, vietoje pelikanų, Cayo Largo paplūdimiai yra okupuoti milžiniškų jūros vėžlių. Jie čia deda kiaušinius, o Finca de Tortugas ūkininkai juos surenka auginimui.

6 DIENA (Cayo Rosario):

Šią dieną praleisime saugomojo negyvenamoje saloje Cayo Rosario. Tai yra tobulas rojaus pakrantės pavyzdys – balto smėlio paplūdimiai su palmėmis ir nesibaigiančiu jūros peizažu. Su vietiniais žvejais išmainysime šiek tiek romo į omarus (10 omarų už butelį romo) ir papietausime katamaranuose. Koralų rifai formuoja mažus urvus ir tunelius, kurie pilni ryškių tropinių žuvyčių. Šios vietos labai išpopuliarėjo tarp nardytoju ir tapo viena mėgstamiausių jų vietų. Nepaisant to net nardymo kaukių užtenka, kad galėtum mėgautis povandeniniu grožiu.

7 DIENA (Cayo Cantiles):

Net Brazilijoje laukinių beždžionių yra mažiau nei Cape Cantiles. Kompaniją palaikant bio rezervo darbuotojo, galėsite nukeliauti į džiunglių gilumas ir pamatyti krokodilus. Praleisime naktį Cape Mathias, kur išbandysime savo sportinės žvejybos įgūdžius. Mūsu katamaranai inkarus nuleis Cayo Avalos įlankoje, kur piratai slėpdavo savo lobius.

8 DIENA (Cayo Campos):

Atvykstame į Cayo Campos salą – didžiausios floros ir faunos rezervo namus. Turėsite unikalų šansą pamatyti gyvūnus savo natūralioje aplinkoje. Čia taip pat yra gausybė paplūdimių maudymuisi, nardymui ir atsipalaidavimui.

9 DIENA (Cayo Iguana):

Ryte, paliksime laivą prie nuostabaus grožio mangrovių miško ir eisime į negyvenamą vulkaninę salą – Cayo Iguana, kad pamatytume priešistorinius roplius natūralioje aplinkoje, kuriems akomponuoja ryškūs tropiniai paukščiai ir drugeliai. Iguanos yra žolėdės, todėl jie taikiai sugyvena su kitais gyvūnais kaip hutijom (Kubos Bebrai), kurie begėdiškai iš salos svečių prašo kažko skanaus.

10 DIENA (Cienfuegos):

Grįžtame į tą pačią vietą, kurioje pradėjome – Cienfuegos. Kubos gyventojai “jūros briliantu”. Miesto centras pastatytas Prancūzų kolonizavimo laikų stiliumi 2005 – aisiais tapo UNESCO pasaulio paveldo dalimi. Turbūt nieko nestebina, kad Cienfuego yra laikomas “Kubos Paryžiumi”. Išsiregistravę, nueisime į privačią vakarienę restorano Club Cienfuegos terasoje. Su taure Daiquiri, grožėsimės ir prisiminsim mūsų Kubos jūrinį nuotykį.

11-12 DIENA:

Mūsų nuotykiai tęsiasi Trinidade. Tai lyg atviras muziejus su siauromis akmeninėmis gatvelėmis ir kolinijinio stiliaus architektūra. Vien vaikščiojant gatvėmis tai atrodo kaip pilna ekskursija, kurioje gausu muziejų: Istorijos, archeologijos ir Romantizmo muziejus, kuris yra Sugar King Brunet rūmuose. UNESCO šį miestą pripažino pasaulio paveldo objektu. Trackingo megėjams patiks pasivaikščiojimas Topes de Collantes nacionaliniame parke, kurio didžiausias traukos taškas yra 62 – iejų metrų krioklys - Salto de Caburni. Vakare rekomenduojame apsilankyti vienoje unikaliausių diskotekų pasaulyje – Disco Ayala, kuri vyksta miesto pakraštyje. Ryte išsiregistruosime iš viešbučio ir vyksime į oro uostą. Čia ir baigiasi mūsų kelionė į Liberty salą, bet daugybė naujų kelionių jau laukia mūsų.

Į KELIONĖS KAINĄ VIENAM ASMENIUI ĮSKAIČIUOTA:

  • 6 nakvynės Katamarane;
  • maitinimas;
  • apgyvendinimas Havanoje ir Trinidade 4 naktis;
  • profesionalios kapitono/įgulos paslaugos;
  • pervežimas iš oro uosto į uostą, į viešbučius ir atgal;
  • ekskursija į tabako fabriką ir Vinjales slėnį;
  • motorinė valtis iškyloms;
  • patalynė ir rankšluoščiai;
  • uosto mokesčiai;
  • sveikatos draudimas plaukiant katamaranu.

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: tarptautiniai skrydžiai į Havaną, Kubos viza, draudimas, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?