Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums
Išparduota

Brėmenas: 3 n. „Novum Hotel Bremer Haus Bremen“ 3* viešbutyje

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Brėmenas - muzikantais ir pasakomis apraizgytas kompaktiškas miestas, kuriame jaukių gatvelių raizgalynė atveria vis kitą vaizdą, pakrypusį namelį su jaukia kavine ar galerija, aikštes įrėmintas įspūdingų pastatų ar šėlstantį Viertel kvartalą.

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius-Brėmenas-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 nakvynės 3* viešbutyje be maitinimo.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJA:

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Brėmeno oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Novum Hotel Bremer Haus Bremen 3*

 Šis viešbutis įsikūręs Brėmeno mieste. Lokacija labai patogi – senamiestį pasieksite per 10 min., o geležinkelio stotį per 5 min. Už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo „Novum Hotel Bremer Haus“ yra Übersee muziejus ir Brėmeno muzikinis teatras, restoranai. Miesto oro uostą be persėdimų pasieksite vos už 100 metrų stojančiais tramvajais. Viešbutyje galima rasti visą parą dirbančią registratūrą, nemokamą belaidį internetą. Atsipalaiduoti galėsite viešbutyje esančioje terasoje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Kiti kelionių plasiūlymai