Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Tailandas – tajų kultūros bei gamtos turtai su poilsiu Čango saloje su skrydžiu iš Rygos už 1399€

 • 2023 Sau 22-Vas 5d.
 • 2023 Sau 29-Vas 12d.
 • 2023 Vas. 12-26d.
 • 2023 Vas 19-Kov 5d.
 • 2023 Vas 21-Kov 6d.
Rekomenduojame šį pasiūlymą, nes:
 • Kelionėje: Egzotiniais vaisiais mirgantis plaukiojantis turgus ir Didžiosios Kvė upės turtai!
 • Patajos kurortas – Vakarų ir Rytų kultūrų sintezė.
 • Čango salos balto smėlio paplūdimiai ir smaragdinė Kinijos jūra

Tailandas - egzotika ir kontrastais nuspalvintas kraštas. Iš čia atkeliauja gražiausi pasaulyje baltojo smėlio paplūdimių ir smaragdinio vandens atvirukai. Šalį puošia mistinės budizmo šventyklos, ryškiaspalviai plaukiojantys turgūs ir beždžionėlių knibždančios džiunglės. Tailandas „Šypsenų žeme“ vadinamas dėl nuoširdžių vietinių žmonių, išsaugojusių unikalias tajų tradicijas: atsakingai iš kartos į kartą perduodamas tailandietiško masažo paslaptis, meilę gamtai ir taikią vidinę laimę.

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. SKRYDIS RYGA - STAMBULAS - BANKOKAS

2 DIENA. BANKOKAS
Atskridę į Bankoką, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Bankokas - miestas, vos per 150 metų iš nedidelio miestelio tapęs pasaulio turizmo centru. 2016 m. miestą aplankė net 21,47 mln. keliautojų. Dideli kontrastai žavi atvykusius žmones - čia susilieja vakarietiško modernumo ir tajų kultūros paslaptys. Greta saulėje tviskančių dangoraižių stūkso budistų šventyklos, prabangūs auksu padabinti rūmai ir vietinių vaikų kupini žaliuojantys parkai. Pirmą dieną savarankiškai pradėsite pažintį su niekada nemiegančiu ryškiaspalviu Bankoku. Mėgėjų apsipirkti laukia šiuolaikiniai prekybos centrai, prašmatnios krautuvėlės, maisto turgūs ir nesuskaičiuojamos prekyvietės. Norintiesiems pažinti vandens pasaulį siūlome apsilankyti prekybos centre „Siam Paragon“ įsikūrusiame „Ocean World“. Šiame trijų olimpinių baseinų dydžio „vandenyne“ gyvena 30 tūkst. įvairiausių vandens gyvūnų. Jei pageidaujate geriau pažinti tajų kultūrą, siūlome užsukti į teatrą „Siam Niramit“. Įspūdingą šou pagal mitologinius motyvus kuria daugiau nei 100 aktorių, per pasirodymą pakeičiantys net 500 kostiumų. Teatro scena įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip viena didžiausių pasaulyje. Kad vakaras būtų dar įspūdingesnis, rekomenduojame pakilti į Tailando apžvalgos aikštelę „Baiyoke“ viešbutyje, viename iš aukščiausių viešbučių pasaulyje su apžvalgos aikštele, nuo kurios terasos atsiveria didinga miesto panorama. Nakvynė viešbutyje Bankoke.

3 DIENA. BANKOKAS 
Po pusryčių ekskursiją po miestą pradėsite nuo Bankoko architektūros šedevro Didžiųjų karaliaus rūmų. Prabangus rūmų kompleksas užima 200 kv. m plotą. Čia gyveno Siamo karalystės valdovai. Kiekvienas kambarys turėjo savo paskirtį: karūnavimo, iškilmių, laidojimo salės. Aplankysite rūmų teritorijoje esančią svarbiausią budistams Smaragdinio Budos šventyklą. Ši šventykla - vienas didžiausių smaragdo monolitų pasaulyje ir viena švenčiausių vietų Tailande, todėl labai brangi kiekvienam tailandiečiui. Užsuksite į senesnę už patį Bankoką šventyklą What Pho, garsėjančia 46 m ilgio ir 15 m aukščio gulinčia auksine Budos statula ir jo atvaizdų kolekcija. Bankokas dažnai vadinamas „Rytų Venecija“, nes anksčiau kanalai čia buvo pagrindiniai miesto keliai, jungiantys kvartalus. Kanalais plaukioja vandens taksi ir tradicinės ilgauodegės valtys. Plaukiosite senaisiais miesto keliais šiomis valtimis, išvysite kitokį Bankoko veidą. Po pietų - laisvas laikas.

4 DIENA. BANKOKAS - DAMNEN SADUAKO PLAUKIOJANTIS TURGUS - DIDŽIOJI KVĖ 
Po pusryčių, išsiregistravę iš viešbučio, keliausite link Kančanabūrio provincijos, garsėjančios gamtos grožiu: žalsvomis kalvomis, kriokliais ir nacionaliniais parkais. Pirmoji stotelė - tradicinė kokosų ferma, kur sužinosite daugiau apie šiuos vaisius. Keliausite į spalvingiausią ir egzotiškiausią Tailande Damnen Saduako turgų. Tai unikalus plaukiojantis turgus, kuriame prekyba vyksta tiesiog iš valčių. Nuo ankstaus ryto į turgų prisirenka prekeivių, kurie valtimis atsigabena savo ūkiuose užaugintų vaisių ir daržovių. Taip pat čia galima įsigyti vietinių skanėstų ar paragauti tiesiog valtyje gaminamo maisto. Damnen Saduako turgus - puiki proga susipažinti su vietiniais ir jų kultūros ypatumais. Plaukdami ilgauodegėmis valtimis po spalvingus kanalus matysite tradicinius tajų namus bei vietinių gyvenimo būdą. Apsilankysite tikmedžio dirbtuvėse, kur sužinosite apie šį Pietryčių Azijos pasididžiavimą. Tikmedis laikomas labai vertingu ir brangiu medžiu, nes yra neįtikėtinai patvarus ir ilgalaikis. Keliausite prie upės Kvė ir „Mirties tilto“. Japonų okupacijos metais statytas tiltas buvo dalis geležinkelio linijos, turėjusios jungti Tailandą ir Birmą (dabar Mianmarą). Tiltas taip buvo pavadintas dėl ypač sunkių darbo sąlygų jį stačiusiems karo kaliniams iš Australijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų ir kitų sąjungininkių šalių. Nors Antrojo pasaulinio karo metu tiltas buvo bombarduotas, dabar jis atstatytas ir mena čia galvas padėjusius žmones. Pietausite vietiniame lauko restorane, iš kurio atsiveria panoraminiai upės vaizdai. Po pietų įsikursite plūduriuojančiame ant upės viešbutyje. Likusią dienos dalį galėsite praleisti atsivėsindami upės vandenyje, mėgaudamiesi supamu atogrąžų mišku ar atsipalaiduodami terasos hamake. Nakvynė viešbutyje prie vandens.

5 DIENA. DIDŽIOJI KVĖ - PATAJA 
Rytą pradėsite Sai Joko nacionaliniame parke. Kančanabūrio provincija vadinama Tailando „plaučiais“ dėl čia taip sodriai augančios žalumos ir gryno oro. Įkvėpsite rytinio gaivaus oro ir pasivaikščiosite po natūralų gamtos grožį išsaugojusį parką. Aplankysite parko pasididžiavimą - krioklius. Vieni už kitus didesni ir gražesni kriokliai dailiai randa savo kelią į upę ir sukuria akiai ir ausims malonią kompoziciją. Užsuksite į dar vieną gamtos sukurtą stebuklą - karštąsias versmes - žymias gydomosiomis savybėmis. Po pietų džiungles pakeis dramblių kaimelis, kur galėsite artimiau susipažinti su šiais tailandiečių numylėtiniais. Pažinus regiono gamtą, nesunku suprasti stiprų vietinių ryšį su ja. Sužinosite apie tajų tradicinę mediciną ir arbatžoles. Tie, kas pageidaus, galės paragauti ar įsigyti tradicinių žolelių, kuriomis vietiniai gydosi jau tūkstančius metų. Keliausite į Patają. Nakvynė pagal pasirinktą viešbučio kategoriją Patajoje.

6 - 8 DIENOS. PATAJA 
Laisvas laikas. Dienos ekskursija po Patają, kurios metu lankysite milijonų akmenų parką ir krokodilų fermą, kaučiuko fabriką, gyvačių fermą, brangakmenių muziejų, kur sužinosite kaip kasami, apdirbami brangūs akmenys ir gaminami juvelyriniai dirbiniai. Pageidaujant už papildomą mokestį laisvu metu bus pasiūlytos kitos ekskursijos.
Pataja žinoma kaip vieta, kur susijungia Rytų ir Vakarų tradicijos bei kultūros. Čia puikiai galima suderinti poilsį paplūdimyje, aktyvias pramogas, norą pažinti tajų kultūrą, o vakarus leisti niekada neužsnūstančiame mieste. Pageidaujantieji galės pasimėgauti tarsi iš atvirukų išnyrančiais smaragdinės jūros paplūdimiais. Pamiršti visus rūpesčius ir, kaip tailandiečiai sako: „Mai pen rai“ (liet. „Dėl nieko nesujaudink ir būk laimingas“). Aktyvaus poilsio mėgėjų laukia golfo ir teniso aikštynai, vandens pramogos - nardymas, vandens slidės, burlentės. Saulei nusileidus, ryškiaspalvės šviesos ir užrašai paverčia miestą naktinių pramogų centru. Paplūdimio vakarėliai, pašnekesiai su draugais ir tailandietiškos pramogos tęsiasi iki paryčių. Pataja unikali tuo, kad kiek toliau nuo šurmuliuojančio miesto centro galima pamatyti kitokį kurorto veidą - gamtą, ramybę ir tajų kultūros pėdsakus. Rekomenduojame aplankyti Nongnučio atogrąžų botanikos sodą. Slėnyje tarp kalnų įsikūręs sodas, dar vadinamas orchidėjų sodu, garsėja orchidėjų kompozicijomis ir atogrąžų gėlėmis. Taip pat siūlome užsukti į budizmo kultūros palikimą - Tiesos šventyklą. Ant jūros kranto pastatyta šventykla iš tikmedžio žavi įspūdingais religiniais motyvais dekoruotais raižiniais. Kitas budizmo kūrinys - nuo kalno Khao Chi Chan šlaito Patają stebinti didžiausia Tailande sėdinčio Budos statula. 160 m skulptūra sudėliota iš aukso plokštelių, o jos papėdėje žaliuoja erdvus parkas su nedideliais ežerėliais. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

9 DIENA. PATAJA - ČANGO SALA 
Po pusryčių keliausite į Čango salą. Kelionė truks apie 4,5 val., dar pusvalandį praleisite kelte, kol pasieksite salą.
Pavadinimas „Ko Chang“ išvertus reiškia „Dramblio sala“. Antra pagal dydį Tailando sala taip pavadinta dėl savo formos, primenančios dramblį. Nuo seno vietiniai gyventojai vertėsi žvejyba ir žemdirbyste, todėl salos infrastruktūra ir reljefas menkai pasikeitė. Didžiąją salos dalį dengia natūralų grožį išsaugojusios džiunglės, yra krioklių ir kalvų. Dramblio sala yra nacionalinis parkas, kurio džiunglėse veisiasi įvairiausi gyvūnai: beždžionės, jūriniai ereliai, retieji dviragiai ragasnapiai. Vietiniai labiausiai didžiuojasi balto smėlio paplūdimiais ir smaragdo jūra. „The White Sand Beach“ - tai moderniausia salos dalis, kur labiausiai išplėtotas turizmas. Balto smėlio paplūdimys, nusidriekęs Kinijos jūros pakrante, svečiams pasiūlys ne tik gražiausius paplūdimio vaizdus, bet ir aktyvias pramogas bei vakarėlius. „Khlong Prao“ pakrantės paplūdimiuose vyrauja ramybė ir malonus atogrąžų miškų šnabždesys. „Lonely Beach“ ir „Bailan Bay“ suburia pasaulio jaunuolius, vadinamuosius „backpackerius“, ieškančius Tailando egzotikos ir ramumos. Visose salos dalyse galima mėgautis siūlomomis pramogomis: paviršiniu ir giluminiu nardymu koralų rifuose, žygiais į džiungles. Nakvynė viešbutyje Čango saloje.

10 - 13 DIENOS. POILSIS ČANGO SALOJE 
Poilsis prie jūros. Nakvynės viešbutyje Čango saloje.

14 - 15 DIENOS. ČANGO SALA - BANKOKAS - STAMBULAS - RYGA. Laisvas laikas, numatytu laiku būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui.

PASTABOS:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • vietų skaičius kai kuriems išvykimams yra ribotas; 
 • keliautojų skaičius - mažiausiai 1 keliautojas;
 • nakvynių skaičius - 12: Bangkoke - 2; prie upės Kvė - 1; Patajoje - 4; Čango saloje - 5;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • dėl priemokos už vienvietį kambarį, dėl nuolaidos už trivietį kambarį bei vaikui iki 12m. su dviems suaugusiais - teirautis agentūroje;
 • viešbučių kategorijos nurodytos pagal Tailando viešbučių klasifikavimo sistemą;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės.

Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
2023m. sausio 22 - vasario 5d. (14 naktų)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • 8 kg bagažas (rankinis)
 • 30 kg bagažas
 • Ekskursijos pagal programą
 • 3★ viešbučiai
 • Lėktuvo bilietai
 • Pervežimas iš oro uosto ir atgal
1399€
Kaina asmeniui už 14n.

Kelionės avansas 700€
2023m. sausio 29 - vasario 12d. (14 naktų)
 • Maitinimas pagal programą
 • 8 kg bagažas (rankinis)
 • 30 kg bagažas
 • Ekskursijos pagal programą
 • 3★ viešbučiai
 • Lėktuvo bilietai
 • Pervežimas iš oro uosto ir atgal
1399€
Kaina asmeniui už 14n.

Kelionės avansas 700€
2023m. vasario 12 - 26d. (14 naktų)
 • Maitinimas pagal programą
 • 8 kg bagažas (rankinis)
 • 30 kg bagažas
 • Ekskursijos pagal programą
 • 3★ viešbučiai
 • Lėktuvo bilietai
 • Pervežimas iš oro uosto ir atgal
1399€
Kaina asmeniui už 14n.

Kelionės avansas 700€
2023m. vasario 19 - kovo 5d. (14 naktų)
 • Maitinimas pagal programą
 • 8 kg bagažas (rankinis)
 • 30 kg bagažas
 • Ekskursijos pagal programą
 • 3★ viešbučiai
 • Lėktuvo bilietai
 • Pervežimas iš oro uosto ir atgal
1399€
Kaina asmeniui už 14n.

Kelionės avansas 700€
2023m. vasario 21 - kovo 6d. (13 naktų)
 • Maitinimas pagal programą
 • 8 kg bagažas (rankinis)
 • 30 kg bagažas
 • Ekskursijos pagal programą
 • 3★ viešbučiai
 • Lėktuvo bilietai
 • Pervežimas iš oro uosto ir atgal
1399€
Kaina asmeniui už 13n.

Kelionės avansas 700€

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Į kainą įskaičiuotas Tailandas – tajų kultūros bei gamtos turtai su poilsiu Čango saloje
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Lėktuvo bilietas į Tailandą ir atgal iš Rygos su Turkish Airlines
 • Pasitikimas ir visi pervežimai pagal programą
 • 12 nakvynių su pusryčiais pagal pasirinktą viešbučio kategoriją
 • Ekskursijos pagal programą
 • Maitinimas pagal programą: 3 pietūs ir 1 vakarienė
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu
 • 8 kg rankinis ir 30 kg registruojamas bagažas

NEĮEINA

 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės praradimo, bagažo draudimas jungties
 • Programoje nenumatytos papildomos ekskursijos
 • Mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams
 • Asmeninės išlaidos
Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums