Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Pažintinė kelionė į Šri Lanką nuo 1015€ - į kainą įskaičiuota: maitinimas pagal programą, gido paslaugos

 • Kolombas, Šri Lanka
 • 2023 sausis ir kitos datos
Martynas rekomenduoja
Martynas Starkus sako:
 • „Gangaramaya šventykla Kolombe yra viena tų vietų, kurioje atsidūręs džiaugiesi, kad nepraleidai galimybės čia užsukti. Daugybė keisčiausių daiktų, svetingumas, vienuoliai, šventieji medžiai… tai būtina pamatyti.“

Kelionės metu jūsų laukia:

 • Į pasiūlymo kainą įskaičiuoti visi įėjimo mokesčiai, ekskursijos pagal programą, gido paslaugos, pervežimai, nakvynės viešbučiuose bei maitinimas pagal programą.
 • Pažintinė kelionė į Šri Lanką organizuojama su grupe nuo 10 keliautojų, todėl kelionės metu ne tik atrasite gražiausias šalies vietas, bet ir mėgausitės naujomis gražiomis kelionės pažintimis
 • Šri Lanka reiškia „nuostabioji sala“. Nuostabi ji visais atžvilgiais: ir egzotiška atogrąžų gamta, ir prieskoniniais augalais, ir arbatmedžių plantacijomis, ir senovės civilizacijų paminklais, ir nuoširdžiais vietiniais gyventojais, ir, žinoma, turkio melsvumo Indijos vandenynu.

Kelionėje pamatysite:

 • Habaranos kaimelio gyventojų kasdienybė
 • Darbas arbatmedžių plantacijoje
 • Jalos nacionalinio parko gyventojai: drambliai, elniai, buivolai, leopardai
 • Poilsis smėlio paplūdimiuose

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. SKRYDIS

2 DIENA. KOLOMBAS – NEGOMBAS (V)

Atskridę į Kolombą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į Negombą, garsėjantį jūrų gėrybių patiekalais. Pasivaikščiosite miesteliu jau tapusio žvejų kaimelio gatvėmis, pasimėgausite poilsiu prie vandenyno.

3 DIENA. NEGOMBAS – PINAVELA – DAMBULA (P, V)

Po ankstyvų pusryčių  (~ 06.00 val.) aplankysite Negombo žuvų turgų. Vėliau vyksite į drambliukų našlaičių prieglaudą Pinaveloje. Galėsite stebėti, kaip laukinės gamtos apsaugos darbuotojai rūpinasi mažaisiais našlaičiais, juos maitina, treniruoja, maudo greta esančioje upėje. Aplankysite Dambulą ir penkias uolose iškaltas šventyklas. Tai įspūdingos budistų šventyklos, kai kurios jų išliko dar nuo I a. pr. Kr. Čia išvysite iki 150 Budos statulų ir įdomių freskų.

4 DIENA. DAMBULA – POLONARUVA – HABARANA – DAMBULA (P, V)

Po ankstyvų pusryčių  vyksite į Šri Lankos viduramžių sostinę Polonaruvą. Vėliau apsilankysite Habaranos kaimelyje. Laiveliu plauksite po ežerą Hiriwadunna, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai. Pasivaikščiosite po ryžių laukus, įkopsite į namelį medyje, kuriame miega piemuo, saugantis pasėlius nuo laukinių gyvūnų. Daržovių lysvėse pamatysite, ką augina vietos ūkininkai, o užsukę pas vietinius į namus pasivaišinsite tradiciniais pietumis. Stebėsite, kaip kokosų lapais dengiamas stogas, kaip rūšiuojami ryžiai.

5 DIENA. DAMBULA – SIGIRIJA – MATALĖ – KANDIS (P, V)

Po ankstyvų pusryčių kopsite į Sigirijos kalną, ant kurio V a. buvo pastatyta tvirtovė. Paini istorija, daugybė laiptelių, baseinų ir kvapą gniaužianti panorama užkopus. Vėliau vyksite į Kandį, o pakeliui pasivaikščiosite po Matalės prieskonių sodus, apžiūrėsite, kaip auga pipirai ir kardamonai, kaip gaunamas cinamonas. Sužinosite, kaip panaudoti šias natūralias priemones. Batikos fabrikėlyje stebėsite, kaip kuriami nuostabūs ornamentai. Atvykę į kalvų sostinę Kandį, galėsite pasivažinėti tuktukais. Brangakmenių muziejuje sužinosite, kiek ir kokių brangiųjų akmenų randama saloje. Vakare vyks pramoginis renginys su nacionaliniais šokiais.

6 DIENA. KANDIS – NUVARA ELIJA (P, V)

Po pusryčių aplankysite vieną svarbiausių Šri Lankos religinių objektų – Budos danties šventyklą. Prie įėjimo būtinai nusipirkite gėlių ir, jas padėję švenčiausioje vietoje, palinkėkite sėkmės sau ir artimiesiems. Vėliau kilsite aukštyn, kol pajusite arbatos kvapą. Rambodos arbatmedžių plantacijoje gausite krepšelį, kurį turėsite pripildyti nuskintais arbatmedžių lapais. Sužinosite, kaip ir kokie lapeliai skinami, kiek per dieną jų turi priskinti vietiniai. Po šios pamokos apžiūrėsite Mažąja Anglija vadinamą Nuvara Elijos miestelį.

7 DIENA. NUVARA ELIJA – ELA (P, V)

Po pusryčių traukiniu vyksite į Elą. Atvykę leisitės į ekskursiją po Elą, pamatysite mažąjį Adomo kalną, devynių arkų tiltą. Ela – viena gražiausių Šri Lankos vietovių, kur kalnai nukloti smaragdine žaluma. Paskui keliausite link Velavajos. Vakare  galėsite stebėti laukinę gamtą savo viešbučio teritorijoje.

8 DIENA. VELAVAJA – JALA (P, V)

Po pusryčių vyksite į Velavajos kaimelį, kurį pasieksite ryžių ir daržovių laukais. Išvysite tradicinius daržovių laukus, vietinių žmonių gyvenimą, tradicijas. Apsilankysite autentiškuose namuose, čia papietausite ir paskanausite arbatos su vietiniais saldumynais. Vėliau apžiūrėsite gražųjį kaskadinį krioklį – tai idealus pabėgimas nuo kasdienybės, klausantis vandens šniokštimo. Pasigrožėję apylinkėmis, leisitės link Jalos nacionalinio parko.

9 DIENA. JALA – GALĖ – MADU UPĖ – AHUNGALA (POILSIO VIEŠBUTIS) (P, V)

Anksti ryte (apie 06:00 val.) visureigiais vyksite į safarį po Jalos nacionalinį parką, 300 km nutolusį nuo Šri Lankos sostinės Kolombo. Į nacionalinį parką ši vietovė buvo performuota 1938 metais. Tai pats žinomiausias ir geriausiai išplėtotas salos nacionalinis parkas, kuriame galima stebėti laukinius paukščius ir gyvūnus, vieni jų – gražuoliai flamingai. Šiame parke išvysite, jei pasiseks, ir laukinių buivolų bei dramblių. Vėliau išvyksite į Galę – patį seniausią Šri Lankos uostą, kuris iki pastatant Kolombo uostą buvo ir pats svarbiausias. Miestas dar garsėja savo nėriniais, juodmedžių drožiniais ir brangakmenių pjaustymu bei poliravimu. Vėliau vyksite link Madu upės. Mėgausitės  plaukiojimu valtimi Madu upėje - 915 ha ploto Madu Ganga žiočių kanalas dviem siaurais kanalais sujungtas su Randombe ežeru, sudarant sudėtingą pelkių sistemą, apimančią 64 mangrovių saleles. 2000 m. Tarptautinė gamtos apsaugos sąjunga atliko išsamų regiono biologinės įvairovės tyrimą ir atskleidė, kad egzistuoja ne mažiau kaip 10 pagrindinių pelkių augalijos rūšių, palaikančių daugiau kaip 300 augalų rūšių ir 248 stuburinių gyvūnų rūšis. Vėliau būsite nuvežti į viešbutį prie Indijos vandenyno ir mėgausitės poilsiu.

10 DIENA. AHUNGALLA. POILSIS (P, V)

Poilsis prie Indijos vandenyno.

11-12 DIENOS. SKRYDIS (P)  

Vyksite į oro uostą skrydžiui į Lietuvą.

Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
sausio 21 - vasario 1d. (11 naktų)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą
1015€
Kaina asmeniui už 11n.

vasario 18 - kovo 1d. (11 naktų)
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą
1015€
Kaina asmeniui už 11n.

kovo 18 - 29d. (10 naktų)
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą
1015€
Kaina asmeniui už 10n.

Kelionės avansas 507.5€

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 9 naktys 3-4 * viešbučiuose
 • Visi įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus
 • Ekskursijos pagal programą
 • Maitinimas pagal programą: 9 pusryčiai, 9 vakarienės
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos

NEĮEINA

 • Lėktuvo bilietas į Šri Lanką ir atgal nuo 995 Eur
 • Šri Lankos viza (50 USD);
 • Kitos įprastos kelionių išlaidos
Į kainą įskaičiuotas Šri Lanka
Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums