Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Singapūro magija ir Indonezijos egzotika Balio saloje. Kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos nuo 1980€

 • 2023 Kov. 1-15d.
Martynas rekomenduoja
Martynas Starkus sako:
 • „Jei kažkada svajojote, kad būtų neblogai išmokti nardyti ir gauti naro pažymėjimą - čia yra jūsų šansas. Nuostabus povandeninis pasaulis, puikūs instruktoriai, viskas vyksta greitai ir įdomiai. Jei po nardymo užplūs noras susilieti su gamta, tuomet Ubud‘as yra ta vieta.“


Margasis Balis - graži, paslaptinga atogrąžų sala, turinti daug kitų jos išskirtinumą rodančių pavadinimų: Dievų sala, Šventyklų sala, Meilės sala. Indų poetas Rabindranatas Tagorė apie Balį yra pasakęs: „Tai paskutinis rojus Žemėje.“ Šią mažytę salą gaubia ypatinga dvasinė aplinka - kas antras namas turi hinduistų šventyklą, čia lankosi daugybė menininkų, todėl Balis vadinamas menininkų meka. Balto ir tamsaus vulkaninio smėlio paplūdimiai, smaragdo spalvos vandenynas, susiliejantis su turkio spalvos dangumi, ryžių terasos tarp ugnikalnių ir vešliųjų džiunglių, kokospalmės, nesuskaičiuojamos šventyklos ir šventyklėlės leidžia ne tik gerai pailsėti, bet ir pakeliauti po salą. Reginių kolekcininkai galės pasigrožėti per amžius nesikeičiančiais nacionaliniais kostiumais (jų spalvų ir derinių gali pavydėti net garsiausi dizaineriai), nacionaliniais šokiais ir nuostabia gamta. O kur dar skaniausias maistas, jūrų gėrybių restoranėliai paplūdimiuose, vietinių žmonių nuoširdumas, kalnų šventyklos, ryžių terasos... „Visko nespėjome apžiūrėti, reikės būtinai grįžti dar kartą“, - kelionei baigiantis vienbalsiai sako svečiai...

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. VILNIUS - TARPINIAI ORO UOSTAI - SINGAPŪRAS
Skrydis į Singapūrą.

2 DIENA. SINGAPŪRAS 
Atvykus į Singapūrą, atliksite migracijos procedūras, būsite pasitikti bei nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Singapūre.
Singapūras - vienas brangiausių ir turtingiausių miestų, tai miestas - valstybė. Per pusšimtį metų mažytė šalis iš nedidelio britų kolonijos uosto atogrąžose sugebėjo tapti viena turtingiausių pasaulio šalių. Nedidelė teritorija plečiama atkovojant žemes iš vandenyno. Ten, kur kažkada tyvuliavo vanduo, o žvejai grįždavo su laimikiu, dabar stovi dangoraižiai, nutiestos plačios gatvės, verda gyvenimas. Tam pasiekti reikia laiko - atkovotoje ar supiltoje žemėje statybos gali prasidėti tik po 12 metų, žemė turi nusistovėti. Gyventojai - kinai, malajai, indai ir kitų tautybių atstovai - išsiskiria darbštumu, aktyvumu. Juokaujama, kad gyvendamas Singapūre turi turėti 5 daiktus, prasidedančius raide C: „credit card, car, career, compaund, club member“ (angl. kredito kortelė, automobilis, karjera, banko indėlis, kokio nors klubo narystė). 

3 DIENA. SINGAPŪRAS (P)
Šios dienos ekskursija po Singapūro miestą su gidu pradėsite apie 11.00 val. Lankysite kolonijinės epochos miesto centrą, nuvyksite į Nacionalinį orchidėjų parką. Čia veša apie 60 tūkst. įvairių rūšių orchidėjų, tarp jų išvestos naujos rūšys, dedikuotos įžymiesiems pasaulio žmonėms, tarp jų ir Prezidentui V. Adamkui (ekspozicijos salėje buvo galima pamatyti). Čia galėsite ir papietauti. Po pietų apie 15.30 val. tęsite ekskursiją ir lankysitės viešbučio „ Marina Bay Sands“ apžvalgos aikštelėje. Šiame į laivą panašiame viešbutyje, kurį laiko trys dangoraižiai, yra viena geriausių apžvalgos aikštelių 200 m aukštyje  - „Dangaus parkas“ („Marina Bay Sands®SkyPark“).

Tai puikiausia pažintis su miestu iš paukščio skrydžio: Singapūro megapolis matosi kaip ant delno, tolumoje galima išvysti Indonezijos salas ir Malaiziją (esant giedram orui). Nuo 16.30 val. lankysite sodų miestą „Garden By the Bay“. Singapūro nacionalinių parkų valdyba įgyvendino viziją įkurti miestą sode. Jame atskleidžiama Singapūro, pagrindinio atogrąžų sodų miesto su tobula aplinka gyventi ir dirbti, esmė - pirmaujantis XXI a. pasaulio miestas. Ten auga daugiau nei 500 tūkst. rūšių augalų! Vėsų ir sausą Viduržemio jūros regiono klimatą atkartojančiame gėlių kupole yra 9 skirtingi sodai su augalais iš 6 žemynų: baobabų ir sterkulijų, sukulentų, Australijos, Pietų Afrikos, Pietų Amerikos, Kalifornijos, Viduržemio jūros regiono, alyvmedžių giraitės ir vis atnaujinamos gėlių darželio ekspozicijos. Debesų miške patyrinėkite aukštikalnes su orchidėjomis, ąsoteniais ir paparčiais iš vėsaus ir drėgno atogrąžų kalnų regiono. Jame įrengtas vienas aukščiausių (35 m) pasaulyje uždaros erdvės krioklių ir 7 atradimų zonos: „Prarastas pasaulis“, „Pasivaikščiojimas debesyse“, „Pasivaikščiojimas medžių viršūnėmis“, „Kristalų kalnas“, „Žemės patikra“, „+5 laipsniai“ ir „Paslaptingasis sodas“. Tokie moderniosios architektūros stebuklai neapsakomai puošia miestą. Lankysitės poroje kupolų. Po ekskursijos stebėsite lazerių ir šviesų spektaklį Marinos įlankoje (Marina Bėjus) - tai pasiturintis dangoraižių, prašmatnių viešbučių ir prabangių prekybos centrų rajonas. Po reginio laisvas laikas pasigrožėti šviesų spindesyje paskendusiu vakariniu Singapūru, pasimėgauti vakariene. Nakvynė Singapūre. 
Pastaba: gali būti nurodytų lankymo objektų pasikeitimų dėl COVID-19.  

4 DIENA. SINGAPŪRAS - DENPASARAS (P)
Laisvas laikas iki išsiregistravimo iš viešbučio, sutartu laiku būsite nuvežti į Singapūro oro uostą skrydžiui į Denpasarą. Oro uoste rekomenduojama būti prieš 4 val. Gidas patikslins pervežimo laiką į oro uostą. Singapūro oro uostas stebina savo interjeru, daug gėlių, augmenijos, yra baseinas, kuriuo už mokestį galima naudotis.
Atskridę į Denpasarą ir praėję vizos bei muitinės patikras, būsite pasitikti gido ir pervežti į viešbutį Ubude. Čia prasidės pažintis su šia nuostabia sala. 
Ubudas - šis miestas, apsuptas ryžių terasų, yra vienas svarbiausių traukos objektų Pietų Balyje. Tai kultūrinio turizmo vieta su nuostabiais šokių ir muzikos pasirodymais, rankdarbiais, šventyklomis ir daug kitų grožybių. Daugelis žmonių į Ubudą užsuka dienai ar dviem, tačiau nusprendžia pasilikti ilgėliau, todėl čia nesunku rasti įrengtą poilsio ir laisvalaikio infrastruktūrą. Tai vieta, kurioje galite geriau pažinti Balio kultūrą. Miestą supa šventyklos, senovinės vietovės ir kaimai. Žmonės čia daugiausia užsiima rankdarbiais, todėl pačiame Ubude ir aplinkiniuose rajonuose rasite įvairių ir įdomių meno vertybių, suvenyrų ir dovanų artimiesiems. Jei spėsite į masažus, būtinai po kelionės užsisakykite. Nakvynė viešbutyje Ubude. 
Pastaba: rekomenduojama dar oro uoste pasikeisti nedidelį kiekį pinigų į vietinę valiutą, nes gal bus galimybė važiuojant sustoti ir nusipirkti vandens, vaisių, alaus. 

5 DIENA. UBUDAS (P)
Po pusryčių su gidu išvyksite į visos dienos ekskursiją po Balio salą. Lankysite:
Pakerisano arba Karalių, slėnį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia matysite kalnų olose iškaltas šventyklas. Manoma, kad jos buvo skirtos karaliui Udajanai. Norint pasiekti šį memorialą, teks nusileisti apie 300 laiptelių žemyn į slėnį. Gunung Kavi - hinduistų šventykla, kurioje gausu senovės baliečių gyvenimo būdą vaizduojančių akmeninių miniatiūrų, šalia glaudžiasi apleistas budistų vienuolynas. 
Vieną žinomiausių šventyklų - Tirta Empul (Tampak Siring). Ji garsi dėl švento vandens baseino, kuriame Balio žmonės apsivalo. Tampaksiringas ir jo šventojo vandens srovės šventykla skaičiuoja jau keletą amžių. Tikima, kad šis vanduo turi stebuklingų gydomųjų galių ir yra apsivalymo nuo blogio šaltinis. Manoma, kad srovele tekantis vanduo panaikina visas ligas, neigiamą įtaką gyvenime ir suteikia naują, šventą dvasią. 
Kintamani kaimelį, esantį 1 450 m aukštyje. Oras čia daug gaivesnis, atsiveria kvapą gniaužiantys Batūro ugnikalnio ir Batūro ežero vaizdai. Išvysite nuostabius Abango kalnus, juodosios lavos laukus. Čia bus pasiūlyta papietauti. 
Grįždami lankysite autentikos kupiną Penglipurano kaimelį, jame beveik nejusti šiuolaikinio gyvenimo įtakos. Tokių unikalių kaimelių Balio saloje yra tik du. Sužinosite kaimelio istoriją, pasivaikščiosite užsukdami į vietinių gyventojų kiemą, lankysitės bambukų giraitėje. Grįšite į viešbutį, laisvas laikas masažams ir poilsiui. Nakvynė viešbutyje Ubude.
 

6 DIENA. UBUDO GURMANIŠKI MALONUMAI (P,PI)
Po pusryčių leisitės į kulinarinius nuotykius saloje. Bendruomenės kaimo virtuvėje atskleisite autentiško balietiško maisto gaminimo paslaptis, naudosite tradicinius ingredientus ir paruošimo būdus. Jūsų diena prasidės anksti ryte Ubudo turguje, kur rinksitės šviežias žoleles ir prieskonius, traškias daržoves ir kitą maistą. Grįšite į Laplapano kaimą, kur Jus pasitiks nuoširdus ir kvalifikuotas šeimininkas Puspa. Jo dėka nuostabiame sode ir ramioje, draugiškoje atmosferoje atrasite, kaip gaminti autentiškus balietiškus patiekalus (galėsite rinktis vegetariškus ar mėsos patiekalus), o receptai gal pravers ateityje. Betyrinėdami kaimą ir bendraudami su vietiniais, sužinosite kaip gyvena balietiškos šeimos. Po to tęsite apsilankymą Celuk aukso ir sidabro dirbinių centre, Batuan akmens drožybos centre, aplankysite Mas medžio drožybos centrą, gal ir įsigysite suvenyrų. Grįšite į viešbutį Ubude.

7 DIENA. UBUDAS - ŠVENTYKLOS IR BEŽDŽIONIŲ MIŠKAS (P)
Po pusryčių vyksite į Mengvi, tai mažas kaimelis, menantis spalvingą galingos XVII a. karalystės sostinės istoriją. Jis yra svarbios to meto šventyklos vieta. Kadaise galinga Mengvio karalystė apie 1650 m. iškilo susilpnėjus Gelgelio karalystei rytiniame Balyje. Neginčijamai pats puikiausias buvusios Mengvio didybės įrodymas - Pura Taman Ayun. Tai yra turbūt didžiausia egzistuojanti baliečių šventykla, pastatyta XVIII a. viduryje - galingiausio Mengvio karaliaus šventykla.
Vyksite į Ubudo beždžionių mišką. Miškas yra šventas beždžionių prieglobstis, esantis piečiau nuo Ubudo centro. Šiame mažame miške gyvena maždaug 125 balietiškos makakos, dar žinomos kaip ilgauodegės makakos. Trys miške esančios šventyklos pastatytos XIV a. viduryje. Pura Dalem Agung yra mirusiųjų šventykla, stovinti pagrindinio miško šiaurės rytų dalyje. Šventoji maudynių šventykla yra šiaurės vakarų pusėje, nusileidus laiptais žemyn prie upelio. Trečioji šventykla - Pura Prajapati - stovi rytiniame pagrindinio miško pakraštyje prie kapinių. Šventasis beždžionių miškas įsikūręs nuostabioje vietovėje su kriokliais, upe, kalvomis, apaugusiomis džiunglėms būdinga augalija. Čia įsikūrusi ir Šventojo šaltinio šventykla. Balio hinduistų religijoje beždžionės turi dvejopą simboliką: jos gali atstovauti ir gėriui, ir blogiui, todėl vietiniai šiuos gyvūnus ir myli, ir jų nekenčia. Beždžionių miške gyvenančios beždžionės yra saugomos, nes tikima, kad jos globoja vietos šventyklas nuo piktųjų dvasių. Tačiau beždžionės užsitraukia vietinių nemalonę, kai surengia reidus ir nuniokoja ryžių laukus ar pavagia suvenyrų iš vietinių parduotuvėlių. Beždžionių miške vaikščioti bus saugu, jeigu laikysitės gido nurodymų: neerzinti gyvūnų, ypač nežiūrėti joms į akis, neturėti maisto produktų ir vėrinių ar auskarų.
Grįždami į viešbutį, važiuosite prie turistų pamėgtos ir labiausiai fotografuojamos šventyklos Tanah Lot. Šis religinis kompleksas, stovintis ant uolos, rodos, išnyra iš vandenyno. Tai viena žinomiausių Balio šventyklų. Jei išverstume pažodžiui, pavadinimas reiškia „Žemė jūroje“. Šventykla stūkso ant uolos vandenyje ir pasiekti ją galima tik atoslūgio metu. Apie XVI a. ją pastatė vienuolis Dang Hyang Nirartha. Legenda byloja, kad XVI a. apsilankęs vienuolis iš Javos salos šioje vietoje dėl savo išskirtinių fizinių galių pastūmė uolą į vandenyną ir pastatė šventyklą, o nusiėmęs šalį pavertė jį gyvatėmis, kurių oda yra baltos ir juodos spalvos, o paskirtis - saugoti šventyklą ir jos prieigas. Iki šiol Balio mitologijoje šios gyvatės laikomos šventomis, prie namų esančios sargybinių skulptūros dengiamos audiniais baltos ir juodos spalvos kvadratais - atkreipkite dėmesį. Tanah Lot yra keliautojų šventyklos namai, populiarus turistinis objektas, kultūrinis simbolis ir šauni vieta stebėti saulėlydį. Nakvynė viešbutyje Ubude.
Ekskursijos trukmė su lankytinomis vietomis iki 7 - 8 val. ar ilgiau, priklausomai nuo transporto judėjimo keliuose, o keliai tikrai pasižymi transporto spūstimis.

8 DIENA. UBUDAS - MUNDUKAS (P)
Ši diena bus skirta kelionei į Munduką. Mundukas yra Šiaurės Balio kalvų šlaituose (780 m virš jūros lygio), toliau nuo judresnių turistinių vietovių, idant galėtumėte atsidurti arčiau gamtos ir autentikos! Dėl kalnų, džiunglių, vešlių plantacijų Munduke tvyro gaivus oras, o natūralus grožis yra neprilygstamas, siūlantis ramybę ir vaizdingą aplinką. Tai viena gražiausių gamtos vietų Balyje. Čia labai daug krioklių, ryžių laukų, ežerų, autentiškų kaimelių, apžvalginių takų. Nors Seminyakas, Ubudas, Nusa Dua, Kuta tapo turizmo hitais Balyje, Mundukas išlieka nepaliestu rojumi. Turistai tik dabar pradeda jį atrasti! Pakeliui į Munduką lankysite: Jatiluviho gyvenvietę, kuri gali didžiuotis įspūdingiausiu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktų ryžių terasų vaizdu visoje saloje. Jatiluvihas - mažas kalnų kaimelis Batukaru kalno papėdėje. Jatiluwih reiškia „tikrai pritrenkiamas“. Pasivaikščiosite ryžių terasomis. Čia galėsite papietauti, gidas rekomenduos. Keliausite į Ulundano šventyklą ežero saloje prie Bratano ežero, esančio kalnuose netoli Bedugulo, kur atsiveria geriausias Didžiosios Šivos vandens šventyklos, pastatytos 1663 m., vaizdas. Šventykloje rengiamos Balio vandens, ežerų ir upių deivei Devi Danu skirtų aukų ceremonijos. Bratano ežeras dėl savo apylinkių derlingumo žinomas kaip Šventojo kalno ežeras. Prie 1 200 m virš jūros lygio tyvuliuojančio ežero vyrauja vėsus atogrąžų klimatas. Iš čia vyksite į Munduką. Nakvynė viešbutyje. 
Trumpai apie viešbutį:
Atvykite ir tikrai nenusivilsite, mėgaukitės nepaliestu Šiaurės Balio gamtos grožiu neprilygstamoje prabangoje ir privatume. Munduk Moding Plantation (MMP) yra vieta, kur Balio dangus susilieja iki begalybės su baseinu, Balio jūra ir aukštais Javos ugnikalniais. Čia gamta kuria meną, nelyginamus vaizdus, garsus. Pasislėpęs veikiančioje kavos plantacijoje, apsuptoje džiunglių, viešbutis yra gyvas tikrasis Balis. Pasaulio prabangių viešbučių asociacija MMP 2020 m. paskelbė geriausiu prabangiu eko/žaliuoju viešbučiu Pietų Azijoje, o pagrindinį baseiną - "Asia Spa" nominavo kaip vieną iš 10 geriausių begalybės baseinų pasaulyje 2014 m.

9 DIENA. NUOTYKIAI MUNDUKE (P)
Rytas po pusryčių prasidės pasivaikščiojimu džiunglėse (apie 3 val.) Tamblingano ežero pakrantėmis. Drėgnais džiunglių takais keliausite per gvazdikėlių, kavos, kakavos, bambukų plantacijas. Civilizacijos beveik nepaliestas, vietinių gyventojų prižiūrimas ežeras ir jo apylinkės yra idealus būdas praleisti popietę atokiau nuo Balio minios. Plūduriuosite tradicinėje kanojoje (medinis luotas), mėgausitės vaizdais, džiunglių ir ežero garsais, grynu oru. Po išvykos pietausite ir lankysite kavos plantaciją, po to grįšite į viešbutį. Pats laikas pasimėgauti šia gražia vieta, atsipalaiduoti baseine ar SPA. Nakvynė Munduke.

10 DIENA. MUNDUKAS - PIETINIS BALIS (P)
Šį rytą, baigę apžvalginį turą, išvyksite link poilsio kurorto pietiniame balyje. Pakeliui lankysite Git Git krioklius, užsuksite į Bedugulo turgų ir tuomet tiesiai į viešbutį. Atsisveikinsite su gidu ir vairuotoju, pamaloninsite arbatpinigiais. Nakvynė poilsio viešbutyje.

11 - 13 DIENOS. POILSIS BALYJE
Laisvas laikas pasimėgauti balietiškais SPA malonumais. Rekomenduojama:

 • vandens pramogas;
 • dienos ekskursija greitaeigiu kateriu į Nusa Penida salą;
 • Uluvatu šventyklą, esančią visiškai ant vandenyno skardžio. Tai hinduistinė jūros šventykla, pastatyta XI a. vid. ant uolyno pietinėje Balio pusiasalio dalyje;
 • pasigrožėti Balio salos šokiais: Barong waksirsa ir Kecak ugnies ir transo šokių bei muzikinės dramos;
 • išsinuomoti dviračius ir aktyviai praleisti dieną;
 • išbandyti leidimąsi plaustais Agungo kalnų upe.

Nakvynės viešbutyje.

14 - 15 DIENOS. DENPASARAS - TARPINIAI ORO UOSTAI - VILNIUS (P)
Laisvas laikas iki išsiregistravimo iš viešbučio, sutartu laiku būsite nuvežti į Denpasaro oro uostą. 
Denpasaro oro uostas labai apkrautas, todėl reikia atvykti anksti iki skrydžio, čia tikrinamas bagažas, kitos procedūros. Oro uoste yra suvenyrų parduotuvės, rūbų, kavos ir kt., kavinės.

PASTABOS:

 • šios dienos duomenimis į Indoneziją įleidžiami tik skiepyti nuo COVID - 19 asmenys;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, lėktuvų vėlavimas ar reiso anuliavimas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • Indonezija yra Ramiojo vandenyno ugnies žiede, todėl žemės drebėjimai ar ugnikalnių įsiveržimai yra dažnas reiškinys, kuris gali įtakoti kelionę ir finansines išlaidas. Patartina turėti grynųjų pinigų atsargai;
 • nakvynių skaičius - 12;
 • viešbučių kategorijos (žvaigždutės) nurodytos pagal Indonezijos klasifikavimą;
 • keliautojų skaičius - 12; 
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • važiavimo laikas gali keistis dėl eismo intensyvumo, sustojimų fotografuoti, papietauti, oro sąlygų, kelių būklės; 
 • dėl ypatingų švenčių, nepalankaus oro, kelių uždarymo ar kitų force majeure priežasčių gali būti uždarytas įėjimas į tam tikrus objektus; nepanaudotos paslaugos nekompensuojamos; 
 • lietingas sezonas nuo lapkričio iki kovo mėnesio;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
2023m. kovo 1 - 15d. (14 naktų)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
1980€
Kaina asmeniui už 14n.

Kelionės avansas 990€

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Į kainą įskaičiuotas Singapūro magija ir Indonezijos egzotika Balio saloje
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Pasitikimas Singapūro ir Denpasaro oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 2 nakvynės Singapūre
 • 6 nakvynės Balio saloje 4+★ viešbučiuose pažintinio turo metu
 • 4 nakvynės poilsio metu 4★ viešbučiuose
 • Kelionės trukmė su skrydžiais - 15 dienų, 12 nakvynių
 • Ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į nurodytus objektus
 • Maitinimas pagal programą: pusryčiai; vieni pietūs
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos Singapūre ir angliškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu Balyje

NEĮEINA

 • Tarptautinis lėktuvo bilietas pirmyn ir atgal (nuo 1250€)
 • Indonezijos viza
 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Kelionių draudimas, medicininių išlaidų draudimas, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, COVID-19 draudimas, kiti draudimai
 • Programoje nenumatytos ekskursijos
 • SPA procedūros Munduko ir kituose viešbučiuose
 • Fotografavimo ir filmavimo mokesčiai, jei yra
 • Arbatpinigiai gidui nuo vieno keleivio (po 3 USD per dieną) ir vairuotojui (po 2USD per dieną)
 • Asmeninės išlaidos
Naudinga informacija

TOP atostogų kryptys: nuo pačių populiariausių iki netikėtų tautiečių pasirinkimų, kurie nustebina net kelionių ekspertus

Yra šalių, kurių iš populiariausių sąrašų nepajudinsi, bet kartais į viršų netikėtai šauna tokios šalys ar vietos, kurios nustebina ir pačius kelionių organizatorius. Štai kad ir šių metų šeimų su vaikais pasirinkimas – Juodkalnija. Po žymių Lietuvos žmonių vestuvių Maljorkoje, pilni lėktuvai kyla į šią Ispanijos salą. Jaunimas okupuoja kruizus, į savaitgalio išvyką Stambule kada nori taip lengvai nepakliūsi. Darbostogų karalienė Tenerifė turi labai stiprią konkurentę – Meksiką. O kas nesikeičia metų metais, tai – lietuvių ištikimybė Turkijos kurortams. Daugiau

Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums