Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Pažintinė kelionė su grupe į Peru už 1789€ : ekskursijos, gido paslaugos

 • 2022 Kov. 5-14d.
Rekomenduojame šį pasiūlymą, nes:
 • Į Peru žmonės vyksta ne vien dėl mistinio Maču Pikču, inkų kultūrai švento Titikakos ežero ar paslaptingosios Naskos. Apsilankymas šioje šalyje – tai ne tik kelionė į senovės civilizacijos ištakas, bet ir savęs pažinimo bei dvasinio tobulėjimo pradžia.
 • Stiprios energetikos vietos nuo senų laikų gali paveikti jautraus žmogaus vidinį pasaulį savo ypatinga magija, kuri susideda iš unikalių ezoterinių senųjų genčių žinių, jų susiliejimo su gamta, liaudies medicinos laimėjimų ir nepaprasto bendravimo žavesio. Kaip milžiniškas magnetas šios vietos vilioja įvairių kraštų ir amžiaus grupių keliautojus, ieškančius tiesos, žinių bei dvasios peno.

Kelionėje pamatysite:

 • Geltonasis miestas – Peru sostinė Lima
 • 2 300 m aukštyje esanti Arekipa
 • Aukščiausiai pasaulyje telkšantis Titikakos ežeras
 • Altiplanas – aukščiausias pasaulyje plokščiakalnis
 • Lamos, alpakos ir elegantiškosios laukinės vikunijos
 • Kuskas ir jo apylinkių inkų šventyklos bei tvirtovės
 • Prarastasis inkų miestas Maču Pikču

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. LIMA

Savarankiškai atskridę į Limą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Limoje.

Lima: 154 m virš jūros lygio.

2 DIENA. LIMA–AREKIPA (P)

Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą ir skrisite į Arekipą, antrą pagal dydį Peru miestą, dar vadinamą „šviesiuoju“, nes dauguma namų pastatyti iš akinamo baltumo vulkaninių uolienų. Arekipos vietovė garsėja giliausiais pasaulyje kanjonais, kondorais ir mumijomis, rastomis aukštai kalnuose. Atskridę važiuosite į viešbutį, laisvas laikas aklimatizacijai. Nakvynė viešbutyje Arekipoje.

Arekipa: 2 360 m virš jūros lygio.

3 DIENA. AREKIPA–KOLKOS KANJONAS–ČYVAJUS (P)

Po pusryčių vyksite į Kolkos kanjoną. Guinesso rekordų knygoje Kolkos kanjonas pažymėtas kaip giliausias pasaulio tarpeklis, tačiau apie jį nėra plačiai žinoma. Taip yra tikriausiai todėl, kad kanjonas yra nuo pasaulio atsiskyrusioje Andų vietovėje. Pakeliui lankysitės Vikunijų nacionaliniame rezervate, kur Kanahuasio aukštumose gyvena apie 1 800 vikunių. Vikunijos ir guanakai yra dvi laukinių kupranugarių rūšys, gyvenančios Anduose. Vikunijos smulkesnės už guanakus, o jų elgsena ir gyvenimo būdas panašūs. Manoma, kad vikunijos gali būti naminių alpakų protėviai. Vikunijų vilna žinoma ir labai vertinama visame pasaulyje. Tęsite kelionę ir gėrėsitės panoraminiu Baltosios Kordiljeros kalnagūbrio vaizdu. Vykdami per Toros aukštikalnes, matysite Patapampos perėją (4 889 m) ir grožėsitės nuostabiais vaizdais, regiono augalija ir gyvūnija. Nakvynė viešbutyje Čivajuje.

Nuvažiuotas atstumas apie 180 km.

Kolka: 3 650 m virš jūros lygio.

4 DIENA. KOLKOS KANJONAS –ČIVAJUS–PUNAS (P)

Anksti ryte vyksite į apžvalgos aikštelę „La Cruz Del Condor Mirador“, kur galėsite grožėtis neįtikėtinu Kolkos kanjono grožiu ir didingu kondoro skrydžiu aukštai virš kanjono. Tai stambiausias Vakarų pusrutulio skraidantis paukštis ir stambiausias plėšrusis paukštis. Kondoras gali pakilti į 5 500 m aukštį ir sklandyti ore valandų valandas neplasnodamas sparnais. Grįždami atgal į Čivajų, matysite vadinamuosius kabančius kapus „Tumbas de Choquetico“. Manoma, kad šios indėnų aimarų genties kapinės Kolkos kanjono uolienoje atsirado apie 1200 metus. Grožėsitės jaukiais Kolkos slėnio miesteliais Pinčioljo, Maka i Jankė su bažnyčiomis ir tipiškomis aikštėmis. Po pietų autobusu vyksite į Puną. Kelionės trukmė – apie penkias valandas. Stebėsite besikeičiantį gamtovaizdį. Poilsis ir nakvynė Pune.

Nuvažiuotas atstumas apie 320 km.

Punas: 3 827 m virš jūros lygio.

5 DIENA. PUNAS–TITIKAKA–PUNAS (P)

Po pusryčių vyksite prie Titikakos – 3 800 m virš jūros lygio esančio aukščiausio pasaulyje laivybai tinkamo ežero. Vietiniams gyventojams šis ežeras turi svarbią religinę reikšmę. Aplankysite dirbtinai iš nendrių padarytą Uros salą, kurioje gyvena aimarų genties indėnai. Čia, kopijuojant inkų plaustų konstrukciją, buvo pastatytas Kon Tikis – plaustas, kuriuo norvegų archeologas ir rašytojas Thoras Heyerdahlas su draugais 1947 m. plaukdamas iš Peru į Taitį įveikė apie pusę Ramiojo vandenyno. Grįždami užsuksite į unikalią Peru vietą, gražios lagūnos apsuptą Sillustanio archeologinę zoną (3 890 m virš jūros lygio), apžiūrėsite senovinius laidojimo paminklus (isp. chuipas), išlikusius nuo inkų ir dar senesnių laikų. Šie laidojimo bokštai statyti aimarų, kolkų ir inkų, todėl yra skirtingi ir nepaprastai įspūdingi. Net ir šiais laikais netoli gyvenančių tautų žmonės šią vietą laiko šventa. Nakvynė viešbutyje Pune.

Nuvažiuotas atstumas 300 km.

Punas: 3 827 m virš jūros lygio.

6 DIENA. PUNAS–RAQCHI–SIKVANIS–KUSKAS (P, Pi)

Po pusryčių autobusu vyksite į Kusko miestą. Kelionės trukmė – 8 valandos. Keliausite per Altiplaną – aukščiausią ir po Tibeto didžiausią pasaulyje plokščiakalnį, esantį 3 300 m aukštyje tarp Andų kalnagūbrių, Peru, Bolivijos ir Čilės. Važiuodami galėsite pasigrožėti aimarų genties indėnų gyvenvietėmis. Aplankysite Kalasajos archeologinį centrą. Papietavę Sikvanio miestelyje, tęsite kelionę. Sustosite archeologinėje vietovėje Raqchi, kur apžiūrėsite įdomios šventyklos Wiracocha griuvėsius – buvusius unikalius pusrutulio formos statinius, visiškai nebūdingus inkų architektūrai. Nakvynė viešbutyje Kuske.

Nuvažiuotas atstumas apie 390 km.

Kuskas: 3 395 m virš jūros lygio.

7 DIENA. KUSKAS (P)

Po pusryčių – laisvas laikas. Vėliau – apžvalginė ekskursija po Kuską. Aplankysite Saulės šventyklą, kur inkai švęsdavo pagrindinę ritualinę šventę – Žiemos saulėgrįžos dieną. Vyksite prie religinių apeigų centro šventyklos Kenko, raudonosios tvirtovės Puka Pukara, vandens kulto inkų centro Tambomachay ir architektūrinio komplekso-tvirtovės Saxayuaman. Nakvynė viešbutyje Kuske.

Kuskas: 3 395 m virš jūros lygio.

8 DIENA. KUSKAS– AGVASKALJENTESASMAČU PIKČU–KUSKAS (P)

Po labai ankstyvų pusryčių vyksite į Olanto geležinkelio stotį, iš kur traukiniu važiuosite į Agvaskaljentesą, įsikūrusį nuostabaus ir paslaptingo Maču Pikču miesto papėdėje. Kelionės trukmė – apie pusantros valandos. Mikroautobusu pakilsite į švenčiausią inkų citadelę Maču Pikču (2 350 m virš jūros lygio). Tai neoficialus Peru simbolis, apipintas legendomis ir pasakojimais, įkurtas Selvos užkariautoje ir rūko jūroje palaidotoje žemėje. Maču Pikču vadinamas prarastuoju inkų miestu, saugomas UNESCO. Maču Pikču garsėja unikaliomis terasomis, apeigų vietomis, saulės laikrodžiu. Paslaptingąjį miestą nuo viso pasaulio skiria 700 metrų ir dar aukštesni skardžiai, jis pastatytas greta gilių tarpeklių, išraustų Urubambos upės, kurios vanduo per potvynį gali pakilti net 12 metrų. Mokslininkai mano, kad miestas buvo pastatytas XV a. kaip aukščiausiojo inkos ir jo žiniuonių slėptuvė. Čia buvo saulės garbinimo ir mistinių apeigų centras. Pusantros valandos pasižvalgę po Maču Pikču, traukiniu ir autobusais grįšite į Kuską. Nakvynė viešbutyje Kuske.

Nuvažiuotas atstumas apie 200 km.

Maču Pikču: 2 430 m virš jūros lygio.

9 DIENA. KUSKAS (P)

Pusryčiai ir laisvas laikas.

Kuskas: 3 395 m virš jūros lygio.

10 DIENA. KUSKAS–LIMA (P)

Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui į Limą ir namo.

Sudomino kelionė? Parašykite mums

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų įsigijimo, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 9;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 10 jei nenurodyta kitaip;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 265 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.

Reikalavimai prieš vykstant į Perų:

Visi į Peru atvykstantys asmenys turi pateikti neigiamą PGR Covid-19 testą, atliktą ne vėliau nei 72 val. prieš kelionę. Tuo atveju, jei atvykstantys asmenys turi kokių nors susirgimo požymių, jiems bus būtina 14 dienų trukmės saviizoliacija. Taip pat būtina užpildyti online sveikatos formą.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą PGR testo rezultatą.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą


Įsigykite kelionę dabar ir įmokas sumokėkite per 10 mėnesių. Jokio pradinio įnašo ar papildomų mokesčių. Tik nuo 178,90€ per mėnesį asmeniui. Daugiau informacijos
Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
2022m. kovo 5 - 14d. (9 naktys)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
1789€
Kaina asmeniui už 9n.

Kelionės avansas 895€

Išsimokėtinai: 178,90€ × 10 mėn.
Į kainą įskaičiuotas Peru
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 9 nakvynės 3* viešbučiuose
 • Ekskursijos pagal programą ir bilietai į programoje nurodytus objektus
 • Maitinimas pagal programą: 9 pusryčiai, 1 pietūs
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos

NEĮEINA

 • Lėktuvo bilietas į Limą ir atgal (nuo 1070 EUR)
 • Vidinių skrydžių Lima–Arekipa, Kuskas–Lima bilietai (nuo 190 EUR)
 • Išvykimo mokesčiai, mokami oro uostuose (apie 50 USD)
 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Kelionių draudimas
 • Arbatpinigiai
 • Leidimai filmuoti
 • Asmeninės išlaidos
Naudinga informacija

Anketos pildymo atmintinė keliaujantiems į Ispaniją

Atmintinė keliaujantiems į Ispaniją kaip teisingai užpildyti anketą. Daugiau

Ranka pasiekiama Dominikos Respublika

Dominikos Respublika keri spalvomis ir skoniais, kojos vis dar dėlioja bačata žingsnelius, o užsimerkus matau šnarančias palmes. Suskubkite pailsėti šioje saloje, kol ji taip paprastai pasiekiama! Daugiau