Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Pažintinė kelionė su grupe į Meksiką: ekskursijos, maitinimas pagal programą už 1935€

 • 2022 Vas. 12-25d.
Rekomenduojame šį pasiūlymą, nes:
 • Pamatysite net 10 objektų, įtrauktų į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, ir pajusite gamtos stebuklų galią!
 • Į pažintinės kelionės kainą jau įskaičiuoti lėktuvo bilietai, maitinimas, ekskursijos, angliškai kalbančio gido paslaugos.
 • Tiesiogiai susidursite su žavingais Meksikos kontrastais ir pažinsite vietinių gyventojų kultūrą.

Kelionėje pamatysite:

 • Senųjų civilizacijų atmintis Palenkėje, Monte Albane, Ušmalyje
 • Praeities žavesys kolonijiniuose Oachakos, San Kristobal de las Kasaso miestuose
 • Sumidero kanjono žaluma
 • Pasaulio stebuklas Čičen Ica

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS -TARPINIAI ORO UOSTAI – MEKSIKAS

Atvyksite į Meksiką ir būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį Meksike. Nakvynė viešbutyje Meksike.

2 DIENA. MEKSIKAS–TEOTIHUAKANAS (P, Pi)

Po pusryčių – ekskursija po Meksiką, vieną didžiausių pasaulio miestų. Jis įkurtas 1325 m. senosios actekų sostinės Tenočtitlano vietoje. Actekų pranašystė skelbė, kad klajojančios gentys pastatys didelį miestą toje vietoje, kur erelis, nutūpęs ant kaktuso, draskys gyvatę. Tą vietovę senovės žmonės atrado mažoje pelkėtoje Teskoko ežero salelėje ir, pasinaudoję vadinamąja plaukiojančių sodų sistema (chinampa) nusausino ir praplėtė salą. Ji palaipsniui didėjo dirbtiniu būdu ir Tenočtitlanas tapo didžiausiu ir galingiausiu senovės Mezoamerikos miestu. 1519 m. pirmieji ispanų konkistadorai, vedami Hernano Corteso, nepatikėjo savo akimis pamatę labai išsivysčiusią actekų civilizaciją, kurios imperatorius tuo metu buvo Montezuma. Tenočtitlane gyveno apie 300 tūkst. gyventojų, stūksojo apie 60 tūkst. namų. Plačios ir tvarkingos gatvės vedė tarp milžiniškų pastatų iš rausvo akyto akmens. Beveik visuose kiemuose žaliavo sodai su įspūdingais augalais. Iš kalnų vamzdžiais atitekėdavo gėlas švarus vanduo. Actekai nuo pirmųjų mūsų eros amžių valgė šaukštais ir šakutėmis. O juk Europoje šie įrankiai nebuvo visuotinai paplitę iki pat XVI a. pabaigos. Ispanų užkariautojai Tenočtitlaną sugriovė ir jo vietoje pastatė dabartinį Meksiko miestą, tapusį buvusios Naujosios Ispanijos vicekaralystės sostine. Miesto centre pamatysite istorinę Konstitucijos (Zócalo) aikštę – Meksikos simbolį ir jo širdį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, svarbiausią Meksikos katalikų katedrą, Prezidento rūmus su Diego Riveros freskomis (pagal galimybę), senovės actekų didingojo miesto Tenočtitlano ritualinę vietą su piramide Templo Mayor – dabar čia vyksta intensyvūs archeologiniai darbai. Aplankysite Antropologijos muziejų – vieną svarbiausių ir geriausių muziejų ne vien Lotynų Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Vėliau vyksite į dievų miestą Teotihuakaną, įrašytą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai mistinis miestas, pastatytas dar 150 m. pr. Kr., prieš atsirandant actekų civilizacijai, ir mįslingai ištuštėjęs po 900 m. trukusio klestėjimo, kai Teotihuakanas buvo visos Mezoamerikos religinė, politinė ir ekonominė sostinė. Pasigrožėsite visame pasaulyje žinomomis Saulės ir Mėnulio piramidėmis, Sparnuotosios gyvatės šventykla, papuošta dekoracijomis, vaizduojančiomis gyvatės arba drakono galvas. Jei liks laiko, turėsite galimybę pereiti Mirusiųjų keliu, užkopti į piramides. Nakvynė viešbutyje Meksike.

Nuvažiuotas atstumas apie 200 km (apie 10 val.).

3 DIENA. MEKSIKAS–PUEBLA–OACHAKA (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į Oachaką – autentiškiausią Meksikos miestą, kurio net 60 proc. gyventojų yra indėnai. Pamatysite garsiuosius veikiančius ugnikalnius Popokatepetlį ir Istaksihuatlį. Užsuksite į Pueblą – Angelų miestą, garsėjantį virtuve, Talaveros keramika, bažnyčiomis, rankų darbo dirbiniais ir šokoladiniu padažu „Mole“. Nakvynė viešbutyje Oachakoje.

Nuvažiuotas atstumas apie 490 km (apie 12 val.).

4 DIENA. OACHAKA–MONTE ALBANAS (P, Pi)
Po pusryčių vyksite į Monte Albaną – senosios sapotekų (debesų žmonių) civilizacijos ceremonijų centrą, vieną įspūdingiausių šalies archeologinių zonų, nuo kurios atsiveria nepakartojami vaizdai į Oachakos slėnį. Ši vietovė įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje Oachakoje

5 DIENA. OACHAKA - TEHUANTEPEKAS (P, Pi)

Po pusryčių bus laiko aplankyti istorinį Oachakos centrą. Vidurdienį išvyksite į antrą didelį sapotekų miestą Tehuantepeką. Nakvynė viešbutyje Tehuantepeke.

6 DIENA. TEHUANTEPEKAS SUMIDERO KANJONAS–SAN KRISTOBAL DE LAS KASASAS (P, Pi)

Anksti ryte per Siera Madrės kalnus vyksite Sumidero kanjono link. Kateriais plauksite upe, tekančia Čiapaso valstijoje esančiu Sumidero kanjonu. Kanjono uolos kai kuriose vietose kyla net į 1 000 m aukštį. Tai viena gražiausių vietų visoje Meksikoje. Po trumpo kruizo keliausite į San Kristobal de las Kasasą. Pamatysite ananasų ir agavų plantacijų, jei užteks laiko, sustosite tekilos fabrikėlyje. Rekomenduojame naktinį pasivaikščiojimą po San Kristobal de las Kasasą – nuostabų kolonijinį miestelį, įkurtą dar XVI a. įvertinus vėsesnį kalnų klimatą katalikų šventikams ir išsaugojusį praeities žavesį ir ypatingą architektūrą. Nakvynė viešbutyje San Kristobal de las Kasase.

7 DIENA. SAN KRISTOBAL DE LAS KASASAS (P)
Po pusryčių vyksite į kaimelį San Juan Chamula, garsėjantį bažnyčia, kurioje vyksta vietos apeigos, skirtos krikščionių šventiesiems. Pastate, saugančiame daugybę paslapčių ir apšviestame tūkstančių žvakių liepsnų, maldos skamba vietos dialektais. Bažnyčioje harmoningai persipina dvi skirtingos religijos – senoji indėnų ir šiuolaikinė katalikų. Nakvynė viešbutyje San Kristobal de las Kasase.

8 DIENA. SAN KRISTOBAL DE LAS KASASAS - PALENKĖ (P, Pi)
Šiandien nuo Chiapas kalnų nusileisime žaliais slėniais. Suplanuota stotelė pasigrožėti Agua Azul kaskadomis ir papietauti vietiniame restorane. Atvykimas į Palenkę ir apgyvendinimas viešbutyje.

9 DIENA. PALENKĖ–KAMPEČĖ (P, Pi)

Po pusryčių apžiūrėsite į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą Palenkę. Tai kone gražiausias iki šiol rastas ir iš džiunglių atimtas garsiausias majų ritualinis centras. Šį paslaptingą senąjį miestą supa palmių ir lianų džiunglės. Pamatysite garsiąją Užrašų šventyklą – antkapinį paminklą, mįslingumu galintį varžytis su Egipto piramidėmis, Saulės, Kryžiaus šventyklas, to meto valdančiojo elito rūmus. Vėliau vyksite į Kampečę, miestą, įrašytą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jame kadaise buvo svarbiausių Jukatano pusiasalio uostų, apsitvėrusių nuo įžūlių piratų antpuolių, gynybinė siena. Vakare už papildomą mokestį rekomenduojame pasivažinėti po miestą jaukiu tramvajumi. Nakvynė viešbutyje Kampečėje.

Nuvažiuotas atstumas apie 370 km (apie 9 val.).

10 DIENA. KAMPEČĖ–UŠMALIS–MERIDA (P)

Po pusryčių vyksite į paslaptingąjį UNESCO saugomą Ušmalį. Tai vienas elegantiškiausių majų miestų, nuostabaus didingojo architektūrinio puuc stiliaus pavyzdys. Čia tarp gausybės architektūros paminklų išsiskiria skulptūromis ir 20 tūkst. atskirų figūrėlių mozaikiniais frizais dekoruoti Valdovo rūmai, Žynio rūmai – 30 m aukščio piramidė su šventykla viršuje, moterų vienuolynas – 4 pastatų, juosiančių vidinį kiemą, kompleksas, Vėžlių namas. Pasižvalgysite po Baltąjį miestą – Meridą – Jukatano valstijos sostinę, besididžiuojančią Nepriklausomybės aikšte ir europinio stiliaus centrine gatve Paseo de Montejo. Nakvynė viešbutyje Meridoje.

Nuvažiuotas atstumas apie 250 km (apie 8 val.).

11 DIENA. MERIDA–ČIČEN ICA–KANKŪNAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į vienu iš septynių naujų pasaulio stebuklų pripažintą Čičen Icą – toltekų civilizacijos palikimą. Būtent čia yra garsioji Kukulkano piramidė, įrašyta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, Karių šventykla, Tūkstančio kolonų salė, observatorija, didžiausias Centrinėje Amerikoje žaidimo su kamuoliu laukas, šventasis altorius, prie kurio buvo atliekamos žmonių aukojimo apeigos. Vakarop atvyksite į Kankūną. Poilsis viešbutyje.

12 DIENA. KANKŪNAS (Viskas įskaičiuota)

Poilsis viešbutyje.

13 DIENA. KANKŪNAS (Viskas įskaičiuota)

Poilsis viešbutyje.

14 DIENA. KANKŪNAS - ORO UOSTAS (P)

Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą.

 

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • pasikeitus paslaugų kainoms, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • nakvynių skaičius –13 ;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 10;  nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį –apie 530 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.

 


Įsigykite kelionę dabar ir įmokas sumokėkite per 10 mėnesių. Jokio pradinio įnašo ar papildomų mokesčių. Tik nuo 193,50€ per mėnesį asmeniui. Daugiau informacijos
Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
2022m. vasario 12 - 25d. (13 naktų)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
1935€
Kaina asmeniui už 13n.

Kelionės avansas 968€

Išsimokėtinai: 193,50€ × 10 mėn.

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Į kainą įskaičiuotas Meksika
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Pasitikimas ir visi pervežimai pagal programą
 • 13 nakvynių 4* viešbučiuose
 • Ekskursijos pagal programą
 • Maitinimas pagal programą
 • Angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos

NEĮEINA

 • Skrydis iš Lietuvos į Meksiką ir atgal (nuo 1150 €/asm.)
 • Medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas
 • Papildomos ekskursijos
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams
 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Asmeninės išlaidos
Naudinga informacija

Anketos pildymo atmintinė keliaujantiems į Ispaniją

Atmintinė keliaujantiems į Ispaniją kaip teisingai užpildyti anketą. Daugiau

Ranka pasiekiama Dominikos Respublika

Dominikos Respublika keri spalvomis ir skoniais, kojos vis dar dėlioja bačata žingsnelius, o užsimerkus matau šnarančias palmes. Suskubkite pailsėti šioje saloje, kol ji taip paprastai pasiekiama! Daugiau

Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums