Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums
Išparduota

Kazachstanas. Pažintinė kelionė po Vidurio Azijos atokiausias vietas

 # WE Travel Eco Pasiruoškite retam ir įspūdingam nuotykiui po vieną iš mažiausiai tyrinėtų Žemės vietovių. Ekstremali kelionė.

Kelionės datos: 2021 m. pasirenkamos individualiai nuo balandžio iki spalio mėn.

Kelionės kaina (asmeniui dviviečiame kambaryje)

 • Nuo 1005 EUR + skrydis, kai vyksta 2 asmenys
 • Nuo 745 EUR + skrydis, kai vyksta 4 asmenys
 • Nuo 740 EUR + skrydis, kai vyksta 6 asmenys

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 3 nakvynės 4* viešbutyje Almatoje, 1 nakvynės svečių namuose, 1 nakvynė vietinių žmonių namuose, 1 nakvynė jurtoje;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 6 pusryčiai, 5 pietūs, 5 vakarienės;
 • angliškai arba rusiškai kalbančių gidų paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietai į Almatą ir atgal;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Paslaptingos dainuojančios smėlio kopos
 • Didžiojo Kanjono brolis Šaryno kanjonas
 • Mistikos kupini nacionaliniai parkai ir ežerai
 • Tikrasis gyvenimas tradicinėse jurtose

1 DIENA. ALMATA

Savarankiškai atvyksite į Almatą būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Almatoje.

2 DIENA. ALMATA (P, Pi, V)

Po pusryčių jūsų lauks apžvalginė ekskursija po miestą. Almata yra didžiausias Kazachstano miestas, turintis 1,5 mln. gyventojų. Iki 1997 m. ji buvo ir šalies sostinė, kol buvo perkelta į Astaną. Ekskursijos metu aplankysite vieną iš seniausių Almatos parkų –28  Panfilovų parką, kuriame daugiau sužinosite apie miesto istoriją ir pamatysite vieną aukščiausių medinių pastatų pasaulyje – Zenkovo katedrą. Užsuksite į Šlovės ir amžinos liepsnos memorialą, skirtą kovotojams, mirusiems dėl šalies laisvės ir nepriklausomybės, atminti. Apsilankysite nacionalinių muzikos instrumentų muziejuje, kuriame daug sužinosite apie turtingą Kazachstano kultūrą. Muzika atlieka svarbų vaidmenį kasdieniame šios tautos gyvenime – ji yra ir dvasinio, ir materialaus pasaulio atspindys. Pavyzdžiui, neramūs dombros garsai vaizduoja begalines Kazachstano stepes ir laukinius žirgus. Pasivaikščioję po muziejų ekskursiją tęsite į Kektebės kalną, ant kurio įsikūręs aukščiausias televizijos bokštas pasaulyje (skaičiuojama nuo jūros lygio). Eisite vaizdingu kalnų keliu, kol pasieksite funikulierių. Nuo kalno viršūnės galėsite pasigrožėti nuostabia miesto panorama iš specialiai tam skirtos apžvalgos aikštelės, pasivaikščioti Kektebės parko vingių takais, apsilankyti nacionalinių suvenyrų parduotuvėje. Be to, ko gero, nustebsite pamatę vienintelį NVS šalyse paminklą, skirtą garsiajai grupei „The Beatles“. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Almatoje.

3 DIENA. ALMATA–NACIONALINIS PARKAS ALTYNEMELAS–DAINUOJANČIOS KOPOS (P, Pi, V)

Pusryčiai. Ar kada nors girdėjote, kad kopos dainuotų? Dainuojančios kopos (angl. Singing Barkhan) plyti modernioje Kazachstano teritorijoje – didžiausiame šalies nacionaliniame parke Altynemele. Šis gamtos paminklas garsėja tuo, kad sausu oru smėlis skleidžia garsus, panašius į vargonų melodiją. Priežastis, kodėl šios kopos skamba kaip vargonai, vis dar yra paslaptis. Kelionė iki kopų trunka apie 4–5 val., todėl jos metu tikrai turėsite laiko patyrinėti gamtos grožį ir juo pasimėgauti. Nuo seniausių laikų dainuojantis smėlis kėlė daug liaudies prietarų. Legendose, kurios išliko iki šių dienų, smėlio daina siejama su dykumos dvasiomis, fantastiniais gyvūnais, palaidotų miestų varpų skambesiu, galingomis upėmis, riaumojančiomis po žeme, ir daugybe kitų neįprastų dalykų. Vakarienė ir nakvynė svečių namuose.

4 DIENA. DAINUOJANČIOS KOPOS–KAJYNGDI EŽERAS (P, Pi, V)

Po ankstyvų pusryčių jūsų laukia ilga 5–6 val. kelionė prie Kajyngdi ežero, garsėjančio savo kilme. Ežeras atsirado 1911 m., kai dėl stipraus žemės drebėjimo vanduo užtvindė spygliuočių mišką. Dauguma eglių, supamos kalnų vandens, yra puikiai išlikusios dėl ežero šalčio. Štai dėl ko jų kamienai iš ežero kyšo lyg nugrimzdusių laivų stiebai. Kelias iki ežero veda per neįprastai gražų beržyną, tad galėsite mėgautis nuostabia gamta ir tyru oru. Vakarienė ir nakvynė vietinių žmonių namuose.

5 DIENA. KAJYNGDI EŽERAS–ŠARYNO KANJONAS–ALMATA (P, Pi, V)

Po pusryčių vyksite į Šaryno kanjoną, esantį Šaryno nacionaliniame parke. Šis kanjonas yra antras pagal dydį pasaulyje po Didžiojo Kanjono Amerikoje (ilgis – apie 150 km, gylis vietomis – iki 300 m). Viena svarbiausių kanjono sričių yra 2 km plotas, vadinamas Pilių slėniu. Tokį pavadinimą vietovė gavo dėl to, kad čia esantys uolienų stulpai sudaro įspūdingas, beveik žmogiškas struktūras. Jūsų laukia ilgas pasivaikščiojimas po Pilių, Mėnulio ir Upės slėnius. Vakare grįšite į Almatą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. ALMATA–ETNOGRAFINIS HUNŲ KAIMAS (P, Pi, V)

Po pusryčių išvyksite į etnografinį hunų kaimą, nutolusį nuo Almatos vos per 35 kilometrus. Tai puiki vieta ypač tiems, kurie nori patirti etninę klajoklišką kazachų praeitį ir atrasti tradicinius žaidimus bei ritualus. Pietūs nacionaliniu stiliumi. Po pietų jūsų lauks pramoginė programa. Ją sudaro: vėlimas, jurtos su visomis jose esančiomis detalėmis ir smulkmenomis, „Besikke salu“ arba „Tusau kesu“ ritualai, vis dar svarbūs kazachų šeimoms. Taip pat galėsite išvysti vadinamuosius žirgų žaidimus, tokius kaip „Atpen audaryspak“ – dviejų jaunų vyrų imtynes su žirgais; pasimėgauti tradiciniais šokiais ir muzika; sudalyvauti maisto gaminimo pamokoje – išmokti gaminti tradicinę kazachų tešlą Baursak. Už papildomą mokestį yra galimybė pajodinėti žirgais – apžiūrėti apylinkes ir pasimėgauti gamta. Nepamirštami įspūdžiai ir poilsis etnografiniame kaime su vietiniais žmonėmis. Vakarienė ir nakvynė jurtose.

7 DIENA. ALMATA (P)

Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 6;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2;
 • priemoka už vienvietį kambarį – teirautis agentūroje;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Kiti kelionių plasiūlymai