Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Pažintinė kelionė į Jordaniją su grupe už 875€: ekskursijos, gido paslaugos

 • 2022 Kov. 5-12d.
Rekomenduojame šį pasiūlymą, nes:
 • Istorijos mėgėjai čia atranda nuo pasaulio ilgai besislapsčiusią nabatėjų karalystę, gamtos gerbėjai gali tikėtis išvysti retenybę – žydinčius juoduosius vilkdalgius.
 • Susirūpinusiems sveikata ranka pasiekiami Negyvosios jūros druskingieji turtai, ieškantiesiems mistikos atsiveria Mėnulio peizažą primenanti dykuma, o Biblijos sekėjams – pranašo Mozės pėdsakai.

Kelionėje pamatysite:

 • Adžluno pilis
 • Senovės graikų ir romėnų miestas - Džarašą
 • Nebo kalnas
 • Jordanijos pasididžiavimas - Petra
 • Ramo Vadės dykuma

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. AMANAS

Atskridę į Jordanijos sostinę Amaną, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus, gausite vizas ir, lydimi agentūros atstovo, vyksite į viešbutį. Jums bus pasiūlyta popietinių ekskursijų už papildomą mokestį.

2 DIENA. AMANAS–ADŽLUNAS–DŽARAŠAS–AMANAS (P)

Po pusryčių vyksite apžiūrėti Adžluno pilies (Qalat Rabadh), ji yra už 45 min. kelio nuo Amano. Pilis pastatyta XII a. ant aukštų kalvų, nuo kurių atsiveria didingas Jordano upės slėnis. Per alyvuogių giraites ir pušų miškus pasieksite senovės graikų ir romėnų miestą Džarašą. Kartu su gidu keliausite kolonijinio stiliaus gatvėmis, matysite amfiteatrus, bažnyčias, šventyklas, Didįjį Romos forumą. Grįšite į Amaną.

3 DIENA. AMANAS–MADABA–NEBO KALNAS–PETRA (P)

Po ankstyvų pusryčių vyksite į Madabą ir Nebo kalną – vieną iškiliausių piligrimų centrų nuo ankstyvosios krikščionybės laikų. Pasak Senojo Testamento, ant Nebo kalno, užkopęs Mozė pažvelgė į Pažadėtąją žemę. Šiame kalne Mozė buvo tariamai palaidotas paties Dievo, todėl jo kapavietė nėra žinoma. Vyksite į Madabą, gyvuojančią jau 3 500 metų ir garsėjančią senomis mozaikomis. Karalių keliu pasieksite Kerako miestą-tvirtovę – buvusią biblinę Moabo karalystės sostinę. Šiame mieste geriausiai išlikusios kryžiuočių pilys. Vakarop pasieksite Petrą.

4 DIENA. PETRA (P)

Sakoma, kad į Jordaniją verta važiuoti vien dėl Petros. 2011 m. lapkričio 11 d. Petra buvo priskirta Naujiesiems septyniems pasaulio stebuklams. Siko upės slėnyje tarp kalnų uolose išskaptuoti statiniai į keliautojų atmintį įsirėžia ne tik kaip neįtikėtinas žmogaus rankų darbo, bet ir kaip gamtos stebuklas. Smiltainiai čia saulės spinduliuose nusidažo unikalia rožine spalva, tad Petrą daugybė žmonių vadina Rausvuoju miestu.

5 DIENA. PETRA - RAMO VADĖS DYKUMA (P)

Po pusryčių jūsų laukia 2 val. išvyka visureigiais į Ramo Vadės dykumą, apsuptą įspūdingų uolų. Ši vieta dar vadinama Mėnulio slėniu, tad ne veltui joje buvo kuriamas filmas „Marsietis. Natūraliai susiformavusios uolos, 18 m aukščio tiltas – visa tai tiesiog pribloškia. Ramo Vadė garsėja ir nuostabaus grožio saulėlydžiais, kurie priverčia pasijusti tarsi kitoje planetoje, o pati populiariausia pramoga –nakvynė dykumoje palapinėse.

6 DIENA. RAMO VADĖS DYKUMA–AKABA (P)

Po pusryčių važiuokite į Akabą. Akaba – tai miestas, įsikūręs Jordanijos pietuose, žavintis nuostabiais vaizdais. Miestas yra nedidelis, tačiau dėl prieigos prie jūros labai reikšmingas visai šaliai. Akaba yra įsiterpusi tarp Izraelio ir Saudo Arabijos, Egiptas taip pat visai šalia. Šioje strateginėje vietoje pirmieji gyventojai įsikūrė prieš daugiau nei 6000 metų, o šiandien čia yra sudarytos puikios sąlygos turizmui. Atvykėlius vilioja fantastiškas povandeninis pasaulis, puikūs paplūdimiai, ir, žinoma, kokybiškas poilsis, kurio taip trokšta visi keliautojai.

7 DIENA. AKABA - NEGYVOJI JŪRA (P)

Po pusryčių išvyksite prie Negyvosios jūros. Tai žemiausias planetos taškas – šis vandens telkinys yra 423 m žemiau jūros lygio. Negyvosios jūros baseinas vadinamas didžiausiu pasaulio SPA.

Laisva diena poilsiui.

8 DIENA. NEGYVOJI JŪRA–AMANAS–VILNIUS (P)

Po pusryčių būsite nuvežti į Amano oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Sudomino kelionė? Parašykite mums

Reikalavimai prieš vykstant į Jordaniją:

Visiems  pilnai paskiepytiems pagal programą keliaujantiems į Jordaniją privaloma:

- Privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį.

- Skiepijimo sertifikatą, patvirtinantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina ir nuo

paskutinio skiepijimo iki kelionės pradžios praėjo ne mažiau nei 14 dienų.

Visiems  keliaujantiems į Jordaniją privaloma:

- Privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį.

- Atvykus reikės atlikti pakartotinį PGR testą oro uoste savo lėšomis, būtina užsiregistruoti ir sumokėti iš anksto https://www.gateway2jordan.gov.jo/form/

- Būtina turėti medicininių išlaidų draudimą dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas.

- 72 val. iki skrydžio būtina  užpildyti atvykimo formą ir gauti RQ kodą. https://www.gateway2jordan.gov.jo/form/

- Prieš įlipant į lėktuvą užpildyti  sveikatos deklaracijos formą.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

 


Įsigykite kelionę dabar ir įmokas sumokėkite per 10 mėnesių. Jokio pradinio įnašo ar papildomų mokesčių. Tik nuo 87,50€ per mėnesį asmeniui. Daugiau informacijos
Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
2022m. kovo 5 - 12d. (7 naktys)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą
 • Jordanijos viza
875€
Kaina asmeniui už 7n.

Kelionės avansas 438€

Išsimokėtinai: 87,50€ × 10 mėn.

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Į kainą įskaičiuotas Jordanija
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 7 nakvynės viešbučiuose
 • Ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus
 • Angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos
 • Privatus transportas su oro kondicionieriumi
 • Jordanijos viza
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos

NEĮEINA

 • Lėktuvo bilietas į Amaną ir atgal (nuo 415 Eur)
 • Kitos įprastos kelionių išlaidos
Naudinga informacija

Anketos pildymo atmintinė keliaujantiems į Ispaniją

Atmintinė keliaujantiems į Ispaniją kaip teisingai užpildyti anketą. Daugiau

Ranka pasiekiama Dominikos Respublika

Dominikos Respublika keri spalvomis ir skoniais, kojos vis dar dėlioja bačata žingsnelius, o užsimerkus matau šnarančias palmes. Suskubkite pailsėti šioje saloje, kol ji taip paprastai pasiekiama! Daugiau

Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums