Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Izraelis. Viduržemio jūros perlas su grupe ir vadovu iš Lietuvos už 1379€ Atnaujinta programa!

 • Tel Avivas, Izraelis
 • 2023 lapkritis
Kelionės su grupe
Šį pasiūlymą rekomenduojame, nes:
 • Siūloma programa - tai Izraelio klasika - svarbiausios vietos, kurias verta pamatyti jau pirmos kelionės į šią šalį metu.
 • Kelias dienas galėsite mėgautis poilsiu prie Viduržemio jūros.
 • Netanija – pajūrio miestas, esantis šalies centre, tik valanda kelio nuo Jeruzalės, pusvalandis nuo Tel-Avivo ir dvidešimt minučių nuo Cezarėjos. Netanijoje yra patys gražiausi smėlio paplūdimiai Izraelyje. Poilsiautojai gali pasivaikščioti 700 m ilgio promenada prie jūros.

Kelionėje:

 • Gilią istoriją menantys miestai: Jeruzalė, Galilėja, Nazaretas.
 • Netanijos kurorto malonumai.
 • Galimybė savarankiškai aplankyti Tel Avivą: keturis tūkstantmečius skaičiuojantį pirmąjį Viduržemio jūros uostą Jafą – šiandienio Tel Avivo senamiestį.
 • Negyvosios jūros dovanos.

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. VILNIUS/RYGA - TEL AVIVAS 
Skrydis
Vilnius - Ryga         05:30 - 06:20
Ryga -  Tel Avivas   07:15 - 11:45
 
Atvykus į oro uostą, sutvarkysite įvažiavimo formalumus. Apžvalginė ekskursija autobusu po Tel Avivą, moderniausią Artimųjų Rytų metropoliją. Lankysite uostamiestį Jafą. Tai vienas seniausių pasaulio miestų, paminėtas Egipto faraono Tutmozio III kronikose. Jafa priklausė egiptiečiams, persams, finikiečiams, romėnams, graikams – kiekviena šių tautų paliko pėdsakų miesto istorijoje. Šiandien legendomis ir mitais apipinta Jafa tapo menininkų kvartalu, kuriame dera arabiškos architektūros grožis ir daugybė galerijų, menininkų dirbtuvių, rankdarbių parduotuvių bei kavinių. Grožėsitės Didžiąja mečete, bokšto laikrodžiu, dailininkų kvartalu. Vėliau vyksite Jeruzalės link. Įsikursite Jeruzalėje Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje,

2 DIENA. BETLIEJUS - JERUZALĖ (P)

Po pusryčių jūsų lauks ekskursija po Jeruzalę - miestą, atspindintį ne tik krikščionybės ir musulmonų, bet ir visos žmonijos istoriją. Aplankysite Getsemanės sodus - alyvmedžių giraitę, kur buvo suimtas Kristus, Dievo Tarno ir Visų Tautų bažnyčias, Šv. Marijos kapą. Apsilankysite Šv. Onos bažnyčioje, pastatytoje Mergelės Marijos gimimo vietoje, apžiūrėsite Jeruzalės sienas, Šv. Stepono vartus. Jeruzalėje Kristaus kančios keliu kilsite į Golgotos kalną, Šv. Kapo bažnyčią. Lankysitės Betliejuje esančioje kiekvienam krikščioniui šventoje vietoje – Kristaus gimimo vietoje. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje. 

3 DIENA. JERUZALĖ - NEGYVOJI JŪRA - NETANIJA (P)

Po pusryčių – kelionė prie Negyvosios jūros, žemiausio taško pasaulyje. Vyksite per Judėjos dykumą, aplankysite kosmetikos fabriką ir parduotuvę. Ilsėsitės prie Negyvosios jūros, kurios vanduo su mineralinėmis druskomis ir gydomieji purvai atjaunina ir grąžina jėgas. Keliausite prie Masados tvirtovės. Masada (pakilimas už papildomą mokestį) – Erodo tvirtovę, kuri ne tik užburia savo istorija, bet ir leidžia gėrėtis prieš jus atsivėrusia Negyvąja jūra. Kelionė į Nataniją. Nakvynė viešbutyje Natanijoje.

4 DIENA. NETANIJA - GALILĖJA - NETANIJA (P)

Po pusryčių – ekskursija po Galilėją. Aplankysite vietas, susijusias su Kristaus tarnystės pradžia. Apsilankysite Nazarete, kur visos miesto šventyklos susijusios su Jėzaus gyvenimu. Čia buvo paskelbtas Dievo žodis ir prabėgo Kristaus vaikystė. Pamatysite Šv. Šeimos namą, Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai baziliką – vieną svarbiausių krikščionių bažnyčių Artimuosiuose Rytuose, Šv. Apreiškimo grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai, Šv. Juozapo bažnyčią, pastatytą buvusioje Juozapo dirbtuvių vietoje.
Nazaretas – vienas didžiausių Galilėjos miestų, išsidėstęs kalvų apsuptoje dauboje. Čia prabėgo didžioji Jėzaus žemiškojo gyvenimo dalis. Pravažiuosite Kanos vestuvių vietą, kur Jėzus vandenį pavertė vynu. Pabūsite prie Jordano upės, krikšto vietos. Pasigrožėsite Kineretu (Tiberiados ežeru). Aplankysite Palaiminimo kalną, kur Kristus pasakė garsųjį evangelinį Kalno pamokslą. Aštuoni pagrindiniai palaiminimai įamžinti ant Palaiminimų kalno pastatytoje bažnyčioje. Aplink altorių simboliškai vaizduojamos ir pagrindinės septynios krikščioniškos dorybės. Aplankysite Duonos ir Žuvies padauginimo baziliką (Tabha) – vietą, susijusią su vienu garsiausių biblinių stebuklų – duonos padauginimu. Po ekskursijos jūsų lauks nakvynė viešbutyje Natanijoje.

5 DIENA. NETANIJA (P)

Pusryčiai. Laisva diena poilsiui.

6 DIENA. NETANIJA - CEZARĖJA - HAIFA - AKAS - NETANIJA. (P)

Papusryčiavę vyksite į Cezarėją – romėnų laikų Izraelio sostinę, senovės ir viduramžių uostamiestį, kurį 20–9 m. pr. Kr. įkūrė karalius Erodas I Didysis. Cezarėja – vienas svarbiausių ankstyvosios krikščionybės centrų. Šiuo metu tai viena svarbiausių archeologinių vietų. Išlikę kadaise nuostabaus grožio miesto griuvėsiai: romėnų ir bizantiečių miesto sienos, romėnų šventyklos. Išlikusi dalis amfiteatro, hipodromo, akveduko, visuomeninių pastatų, bizantiškos bazilikos su mozaikinėmis grindimis, dalis kryžiuočių pilies. 
Vėliau keliausite į didžiausią Izraelio jūrų uostą Haifą, įsikūrusį Karmelio kalno papėdėje prie vaizdingos įlankos: grožėsitės Bahajų šventykla ir Bahajų persiškais sodais. Akas – senasis uostas ir kryžiuočių sostinė. Nakvynė Natanijoje.

7 DIENA. NETANIJA (P)

Po pusryčių - laisvas laikas poilsiui prie jūros.

8 DIENA. NETANIJA – TEL AVIVAS - RYGA/VILNIUS (P)

Po pusryčių pervežimas į oro uostą.
Skrydis
Tel Avivas - Ryga  12:45 - 17:30
Ryga - Vilnius       19:50 - 20:40

Kelionės metu numatomi šie viešbučiai:

 • Prima Palace Hotel, Jeruzalė - vos kelios minutės pėščiomis nuo senamiesčio įsikūręs viešbutis, kuris sužavės lankytojus savo klasikiniu dizainu, bei išlaikytomis tradicijomis. 

 • Residence Hotel, Netanija - viešbutyje įrengti modernūs kambariai, daugelyje jų rasite balkonus iš kurių atsiveria vaizdas į nuostabias Izraelio pakrantes. 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

PASTABOS:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.
Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
lapkričio 3 - 10d. (7 naktys)
Geriausia kaina!
 • Skrydis iš Vilniaus
 • Standartinis kambarys
 • su pusryčiais
 • 23 kg registruotas bagažas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
1379€
Kaina asmeniui už 7n.

Kelionės avansas 689.5€
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Skrydis Vilnius - Ryga - Tel Avivas - Ryga - Vilnius
 • Įskaičiuotas registruotas bagažas 23 kg
 • Pervežimai pagal programą
 • 2 nakvynės su pusryčiais Jeruzalėje ir 5 nakvynės su pusryčiais Netanijoje
 • 5 ekskursijos nurodytos programoje su rusakalbiu gidu
 • Lydintis vadovas iš Lietuvos

NEĮEINA

 • Draudimas
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams apie 40$
 • Asmeninės išlaidos kelionės metu
 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Pakilimas į Masadą
Pažintinė kelionė į Izraelį