Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums
Išparduota

8 dienų plaukimas jachta arba katamaranu Sicilijoje už 990 € maršrutu: Katanija, Vulkano sala, Liparis, Strombolio sala, Milacas, Savoca ir Taormina

  • 2021 rugsėjis
Šį pasiūlymą rekomenduojame, nes:
  • Tai yra puikus kelionės variantas išsiilgusiems nuotykių, romantikos ir unikalumo kelionėse.
  • Plauksite visiškai naujomis jachtomis arba kataranais, kuriuose yra virtuvėlė (orkaitė, viryklė, kavos aparatas, šaldytuvas), nemokamas belaidis internetas, san. mazgai (dušas ir tualetai) skirti vienai arba dviems kajutėms.
  • Kruizo metu aplankysite dievo Hefaisto kalvę - Vulcano salą, nuo jachtos denio stebėsite tikrą ugnikalnio išsiveržimą. Taip pat sustosite prabangiame kurorte Lipari ir prie Milazzo pakrantės, kur Odisėjo dienomis gyveno kiklopai. Galbūt jums net pavyks papietauti restorane, kuriame Francisas Fordas Coppola filmavo „Krikštatėvį“.

KELIONĖS MARŠRUTAS:

1 DIENA (Katanija, Portorosa):

Atvykę į Kataniją iš karto keliausite į Portorosą kur pludūriuoja jachtos. Kelias kur kas gražesnis kai pakeliui matomas vaizdinga rytų Sicilija ir aktyvus Etnos ugnikalnis. 

2 DIENA (Vulkano sala):

Keliausote į keturių elementų susitikimo vietą. Kad pajausti oro gaivumą, ugnies galią, pamatyti nesibaigiančią jūrą ir kaimynystėje esančias salas papuoštas žaluma, lipsite 500 metrų į miegančio ugnikalnio viršūnes. Ten esančios unikalios purvo ir sieros vonios yra labai populiarios tarp turistų norinčių pagerinti savo savijautą ir sveikatą. Dar vienas ugnikalnio simbolis yra paplūdimiai su juodu įkaitusiu smėliu. Maudytis ten galima visus metus, nes kai kuriose vietose šiltosios srovės eina tiesiai į jūrą. Tačiau vaikščioti basomis nepatariama todėl nepamirškite pasiimti patogios guminės avalynės.

3 DIENA (Liparis):

Liparis yra visų Aeoliano salų širdis. Ryškiausias ir derlingiausias visame salyne. Malvasia delle Lipari yra vietinių vyno gamintojų pasididžiavimas – saldus vynas iš džiovintų vynuogių. Na, o didžiausias archeologų pasididžiavimas yra didžiausia antikinių teatro kaukių kolekcija. Keliautojai čia atvyksta įsigyti vulkaninio stiklo suvenyrų, aplankyti vietinių prekybviečių, pamatyti sidabrinę St. Bartholomew skulptūrą ir pasimėgauti kraštovaizdžiu. Mes rekomenduojame salą patyrinėti su keturračiais.

4 DIENA (Strombolio sala):

Inkarą nuleisite dar vienoje vulkaninėje pakrantėje – Strombolyje. Du tūkstančius metų, kas pusvalandį šis ugnikalnis demonstruoja tikrus fejerverkus, kurie yra saugūs ir naktį atrodo kerinčiai. Dieną galėsite užlipti į 926 metrų aktyvaus ugnikalnio kraterį ir žiūrėti mažus išsiveržimus kas 20 minučių. Žvejai šią salą vadina naturaliuoju viduržemio švyturiu. Šiomis dienomis, žmonių padarytas švyturys ant mažos uolos Strambolicchio tapo dar viena puikia vieta fotosesijoms, o vandenys esantys šalia yra tobuli nardymui.

5 DIENA (Milacas):

Kelsitės į Siciliją, Milacą. Čia atrasite didžiausią salos tvirtovę pastatytą Normanų Vikingų. Taip pat aplankysite Jalari parką, menininkų rezidenciją su mielais nameliais ir fėjų skulptūromis. Už 30 km nuo Milaco, Tindaryje yra daug šventų vietų – Juodosios Madonos šventykla, Sausoji jūra ir net Raganos urvas, kur ji giesmėmis viliojo jūreivius.

6-7 DIENA (Savoca ir Taormina):

Tęsiite legendomis apipintų vietovių paiešką išsinuomavę automobilius. Pirmoji stotelė yra Savoca, kalnuose esantis kaimelis kur Coppola filmavo filmą “Krikštatėvis”. Bar Vitelli, vieta kur Al Pacino pasipiršo Apollonijai tapo tikru mafijos muziejumi. Visas tūkstantis su puse vietinių gyventojų vienu ar kitu būdu prisidėjo prie šio filmo filmavimo ir yra linkę papasakoti daug apie šį procesą, žinoma su žiupsneliu fantazijos.
Sekanti stotelė yra apibūdinta pačio Geothes – “Taormina svečiams atveria duris į patį gražiausią vaizdą pasaulyje”. Čia rasite Graikų teatrą, Romėnišką Odeoną, daugybę viduramžių bažnyčių ir palazzo.

8 DIENA (Portorosa):

Atsipalaidavę Taormine, pasimėgavę siciliška virtuvę, po pietų plauksite atgal į Portorosąkur paskutinę naktį praleisite jachtoje. Ryte jau keliausite namo, todėl vakare turėsite jaukią vakarienę su naujais draugais.

IŠPLAUKIMO JACHTA DATA:

  • 2021 09 18

KRUIZO KAINA ASMENIUI DVIVIETĖJE KAJUTĖJE:

  • Kajutė su langu - nuo 990 €/asmeniui

Į KRUIZINĖS KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 7 nakvynės dvivietėje jachtos kajutėje su langu;
  • profesionalios kapitono paslaugos;
  • pervežimas iš oro uosto ir atgal.
Patiko pasiūlymas ir norite užsisakyti?    Rezervuoti

INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS: Informaciją dėl koronaviruso galite rasti čia

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: gėrimai, draudimas, skrydis iš Lietuvos iki Sicilijos oro uosto ir atgal, maitinimas, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Kiti kelionių plasiūlymai