Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Express Indija – Tadž Mahalas ir Auksinio trikampio šedevrai. Kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos už 875€

 • 2023 Kov. 7-14d.
Martynas rekomenduoja
Martynas Starkus sako:
 • „Važinėkitės tuk tukais ir nebijokite ragauti daug skirtingų patiekalų. Indijoje atrasite sau patį skaniausią paneer masala. Šalis, nepaliekanti abejingų – ji arba labai patinka, arba prisieki daugiau niekada ten negrįžti.“

Kelionės metu jūsų laukia:

 • Indija atsiskleidžia keliaujant Auksinio trikampio maršrutu. Skirtingi Indijos pasididžiavimo objektai – chaotiškasis Delis, spalvingasis Džaipuras, visų laikų įspūdingiausias Tadž Mahalo šedevras Agroje.
 • Kelionėje - popietinė arbatėlė istorinio paveldo Maharadžų rūmuose! Prisilietimas prie tradicinės virtuvės – vakaras gaminant maistą svetingoje ir nuoširdžioje indų šeimoje .
 • Jogos užsiėmimai su guru bei galimybė pasimatuoti sarį ir fotosesija!
   

Jei seniai svajojote aplankyti egzotiškąją Indiją ir norite savo akimis pamatyti ir sava širdimi pajusti šią šalį - atvykite, ieškokite ir atraskite! Įsileiskite Indijos ritmus bei spalvas ir patirkite įdomių kelionės įspūdžių! Indija nepanaši į nieką kitą!

Aštri! 
Kupina nuotykių! 
Kunkuliuojanti! 
Kintanti! 
Neįtikėtina!

Šioje magiškoje ir paslaptingoje šalyje susipina romantika ir avantiūros, nerūpestingumas ir atsipalaidavimas, priverčiantys pasinerti į apmąstymus ir atsakymo į amžinuosius klausimus apie gyvenimo prasmę paieškas. Čia įgytos žinios ir įspūdžiai praturtina kiekvieną asmenybę ir leidžia į save pažvelgti iš kitos perspektyvos. 
 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS - TARPINIS ORO UOSTAS - DELIS 
Skrydis Vilnius - tarpinis oro uostas - Delis. 

2 DIENA. DELIS (P,V) 
Namaste! Sveiki atvykę į Indiją!
Atskridę į Delį, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir iš oro uosto organizuotu transportu vyksite į viešbutį Delyje. Kad būtų lengviau prisitaikyti prie naktinio skrydžio, jums užsakyta ankstyva registracija į viešbutį ir ankstyvieji pusryčiai.
Auksinio trikampio perliukai Indijos sostinėje Delyje
Miestas dabartinėje vietoje kūrėsi aštuonis kartus ir vis kiek kitur. Todėl Delyje yra net aštuoni senamiesčiai! Senasis Delis - priešpaskutinis, Naujasis Delis - paskutinis. Anglai jį pradėjo statyti 1911 metais. Pailsėjus ir papusryčiavus, vidurdienį ekskursija po Naująjį Delį. Pasidalijimas į Senąjį ir Naująjį miestą - tai islamiškosios ir britiškosios Indijos tradicijų takoskyra. Naujojo Delio gyventojai stengiasi gyventi pagal XXI a. standartus, tačiau nepamiršta ir senųjų tradicijų. Panirsite į niekada nesibaigiantį spalvų ir kvapų sūkurį, laviruosite gatvių chaose, ragausite aštrių indų virtuvės patiekalų. Važiuosite pro Indijos vartus - Indijos triumfo arką, pastatytą žuvusiųjų dėl Indijos nepriklausomybės garbei, Prezidento rūmus ir dabartinę prezidento rezidenciją Rashtrapati Bhavan, parlamentą. Sustosite ir apžiūrėsite Kutbo minaretą - aukščiausią (72,5 m) Indijos bokštą iš akmens, statytą XII a., ir šalia esančią archeologinę zoną bei Humajuno mauzoliejų - UNESCO pasaulio paveldo paminklą, pastatytą indų ir persų stiliumi. Grožėsitės hinduizmo deivės Lakšmės Narajanos šventykla. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Delyje.

3 DIENA. DELIS - DŽAIPURAS (P,V)
Ryte išvyksite į Džaipurą - Radžastano valstijos sostinę, dar vadinamą spalvingiausio Indijos regiono rožiniu miestu. Jis stūkso apsuptas šiurkščių formų kalvų, karūnuotų sunkiai įveikiamų fortų, nuostabių rūmų ir sodų. Rožiniu miestu Džaipuras vadinamas dėl senamiesčio pastatų spalvos. Iki XIX a. vidurio mieste vyravo pilka spalva, tačiau vėliau maharadža, ruošdamasis Didžiosios Britanijos princo Alberto vizitui, svarbiausius pastatus perdažė svetingumo spalva laikoma rausva. Šimtmečius miestas buvo žinomas kaip brangakmenių sostinė, o jo juvelyrai iki šiol konkuruoja su Honkongo ir Bankoko meistrais. Džaipure apdorojama šimtai kilogramų brangakmenių, iš jų gaminami nuostabūs dirbiniai. Spalvos, kvapai ir vaizdai įsups į nepaprastą Indijos krašto kultūrą.
Atvažiavę ir įsiregistravę į viešbutį, vyksite į Maharadžų rūmus popietinės arbatėlės. Susipažinsite su Indijos istoriniu paveldu ir išgirsite pasakojimų apie maharadžų laikus. Būsite pavaišinti indiškais skanėstais ir saldumynais. Šioje šalyje sakoma, kad Indija be Gango upės, šventųjų karvių ir saldumynų - nėra Indija. 
Vakare apsilankysite Birla Mandiros šventykloje ir dalyvausite religinėje ceremonijoje, pasivaikščiosite senojo Džaipuro gatvėmis, užsuksite į vietinį turgų, juvelyrinių dirbinių, sarių ir šilkų parduotuves.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Džaipure.
Nuvažiuotas atstumas apie 270 km (apie 6 val.)

4 DIENA. DŽAIPURAS (P,V)
Auksinio trikampio perliukai Džaipure. 
Po pusryčių - visos dienos ekskursija po Džaipurą. Pirmasis objektas - XVI a. Gintaro fortas. Įdomu tai, kad su gintaru jis neturi nieko bendra, vietos kalba reiškia „dangaus fortą“ ir labiausiai atitinka Šachrazados pasakų sukurtą Indijos maharadžų vaizdinį. Mogolų imperatoriaus Akbaro geriausio generolo maharadžos Mansingho pastatyta tvirtovė buvo antra po Džaipuro rūmų karinės jėgos būstinė. Tai gynybiniai rūmai, kuriuose ilgą laiką buvo įsikūrusi ir karališkoji šeima. Iki šių dienų išlikusios puikios salės, dekoruotos veidrodžiais, raižiniais iš akmens, puikiais piešiniais. Sunkiai prieinamus Džaipuro Gintaro forto gynybinius statinius pasieksite važiuodami visureigiais. Turistų mėgstama ir populiari paslauga - kelionė į fortą drambliais, tačiau mes esame prieš gyvūnų išnaudojimą, todėl į tvirtovę siūlome vykti tik visureigiais.
Džaipuro senamiestį garsina Vėjo rūmai (Hawa Mahal). Pro jų mažus langelius karališkos kilmės ponios stebėdavo vietos žmonių gyvenimą neslėpdamos veido po apdangalu. Juos apžiūrėsite iš tolo. Lankysitės Miesto rūmuose – tai stulbinamas pastatų, sodų, dekoratyvaus meno kompleksas. Buvusios karališkosios šeimos palikuoniai ir dabar tebegyvena vienoje rūmų dalyje. Aplankysite čia įsikūrusį muziejų. Vyksite ir į garsiausią senovės Indijos observatoriją Jantar Mantar. Jei liks laiko, pasivaikščiosite po vietinį turgų, turėsite galimybę pasimatuoti sarį ir pasimėgauti fotosesija. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Džaipure.

5 DIENA. DŽAIPURAS - FATEHPUR SIKRIS - AGRA (P,V)
Po pusryčių išvyksite į Agrą. Keliaudami užsuksite į istorinį miestą Fatehpur Sikrį. Čia imperijos sostinę įkūrė ir rūmus XVI a. pab. pastatė Didžiųjų Mogolų valdovas Akbaras. Klestėjimo metais miestas buvo didesnis net už Londoną. Tačiau praėjus dešimtmečiui po įkūrimo dėl vandens stokos miesto gyventojai buvo priversti jį palikti. Šiame „vaiduoklių“ mieste lankysite gerai išsilaikusius ir didingus pastatus kaip Panch Mahal, reiškiantis „Penkių lygių rūmai”, kurie buvo pastatyti valdovo Akbaro užsakymu ir buvo naudojami pramogoms ir poilsiui. Tai vienas iš svarbiausių Fatehpur Sikris pastatų. Taip pat matysite Džami Masdžido (Jama Masjid) - Penktadienio mečetę, Salimo Chisti kapavietę ir kitus rūmus, bylojančius apie Mogolų imperijos didybę jos galios viršūnėje ir spindesį. Atvykę į Agrą ir įsiregistravę viešbutyje, lankysitės Jayppe rūmų ajurvedos centre, kur jūsų lauks ajurvedinio masažo malonumai (30 min). 
Pažintis su ajurveda, kaip gyvenimo mokslu
Tai gyvenimo mokslas, tradicinė Indijos medicina, atverianti mums nepažįstamas vidines galias, padedančias siekti laimės ir kurti grožį. Sanskrito kalbos žodis „āyurvedaḥ“ yra dviejų žodžių – „āyus“ (gyvenimas) ir „veda“ (žinojimas) – derinys. Pagal ajurvedos principus pasaulis, ypač žmonės, suvokiami kaip visuma, dinaminė trijų visatos principų tarpusavio sąveika. Šie principai, arba došos, įkūnyti visose gyvose būtybėse ir vadinami vata, pita ir kapa. Juos pažeidus sutrinka natūralus balansas. Taigi gydydami ligas ajurvedos praktikai atsižvelgia ne tik į fizinį kūną, jie stengiasi atkurti kūno, proto ir jausmų harmoniją. Čia pasitelkiamos vaistažolės, joga, meditacija, pančakarmos praktika – toksinių medžiagų ir žalingų proto bei dvasios impulsų valymas iš organizmo. Ši natūrali ir alternatyvi medicina padeda išlaikyti puikią sveikatą ir džiaugtis visaverčio gyvenimo malonumais.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Agroje.
Nuvažiuotas atstumas apie 240 km (apie 5 val.). 

6 DIENA. AGRA (P,V)
Auksinio trikampio perliukai Agroje.
Mogolai buvo ne tik puikūs imperijos valdovai. Agroje ir jos apylinkėse jie sukūrė ir nuostabiausių architektūros stebuklų. Didžiausias Mogolų šedevras – Tadž Mahalas (pers. „rūmų vainikas“), kuriame susipynę persų, indų, turkų ir islamo architektūros elementai. Garsiausia Tadž Mahalo vieta – baltojo marmuro mauzoliejus. Mogolų imperatorius Džahanas jį pastatė kaip mauzoliejų savo žmonos Mumtaz Mahal garbei. Šio šedevro statybos užtruko apie 22 metus, jį statė 20 tūkst. žmonių. 1983 m. Tadž Mahalas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Du UNESCO objektai: Tadž Mahalas ir Agros fortas. Sakoma, kad nematęs Tadž Mahalo negali sakyti, kad matei Indiją. Pastatytas XVII a. vid. šis dramblio kaulo ir marmuro stebuklas yra įtrauktas į naujųjų pasaulio stebuklų sąrašą.
Rytą pradėsite joga su jogos guru. Apranga: marškinėliai, šortai ar kitos sportinės kelnės. Pusryčiai. 
Šiandien lankysite du UNESCO objektus: Tadž Mahalą ir Agros fortą
Didelė baltojo mauzoliejaus marmuro sienų dalis padengta gėlių raštais ir rašmenimis, išdėliotais iš pusbrangių akmenų, todėl vidus atrodo kaip papuošalų dėžutė. Juose atsispindi saulė ir šalia tekančios upės raibuliavimas, todėl akmenys mirga įvairiausiomis spalvomis ir sukuria nepakartojamą įspūdį. Šiandien šį akmens drožybos meną galima pamatyti Indijos dirbtuvėse, per pastaruosius kelis šimtmečius technologija visiškai nepasikeitė. Tadž Mahalas stebina savo grožiu daugiau nei tris šimtus metų. Iš tikrųjų tai yra geriausiai išsilaikęs, labiausiai fotografuojamas ir architektūriškai gražiausias kapas pasaulyje. Rabindranathas Tagore'as jį pavadino „ašara ant amžinybės skruosto“, o geriausiai jį apibūdina anglų poetas seras Edwinas Arnoldas: „Tai ne architektūros kūrinys, kaip kiti pastatai, o išdidžios imperatoriaus meilės aistros, įkūnytos gyvuose akmenyse“. Tai  duoklė ir gražiai moteriai, ir paminklas viską ištveriančiai meilei. Tadž Mahalą lanko net tik užsienio turistai, jis vilioja ir vietinius indus, kurie ištisomis šeimomis plūsta į mauzoliejų (įrengtas net atskiras įėjimas užsienio turistams). Toliau tęsite ekskursiją į Agros fortą, 1983 m. paskelbtą UNESCO pasaulio paveldo paminklu. Forto, supamo 21 m aukščio sienos, perimetras sudaro 2,4 km, jį puošia dveji – Delio ir Lahorės – vartai. Ši vieta labai reikšminga architektūros istorijai. Čia atsiskleidžia įdomi hinduizmo ir islamo sintezė. Vakare, apie 19.30 val., dalyvausite maisto gaminimo pamokoje svetingoje indų šeimoje, kur ir pavakarieniausite. Šeimininkai supažindins su vegetariško maisto kultūra, sužinosite apie vietinius prieskonius ir produktus. Nakvynė viešbutyje Agroje.


7 DIENA. AGRA - DELIS (P,V)
Grįšite į Delį ir lankysite Senąjį Delį. Čia stūksantis Raudonasis fortas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra vienas garsiausių mogolų stiliaus architektūros pavyzdžių. Jo sienų ilgis – 2 km, aukštis – 18 metrų. Pravažiuosite šį fortą, Džami Masdžido mečetę – vieną didžiausių mečečių Azijoje, matysite kitas Senojo Delio šventyklas, pasivaikščiosite po turgų Sidabro gatvėje (Chandi Chowk), kur sukasi vietinių gyventojų kasdienybė. Parduotuvėlės, gatvės, pilnos žmonių, karvių, rikšų, kvapų, nukels jus kelis šimtmečius atgal. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Delyje.
Nuvažiuotas atstumas apie 205 km (apie 5 val).

8 DIENA. DELIS - TARPINIS ORO UOSTAS - VILNIUS (P)
Atsisveikinsite su Indija ir ankstyvą rytmetį vyksite į oro uostą. Skrydis Delis–tarpinis oro uostas–Vilnius. Tą pačią dieną grįšite į Vilnių.
 
PASTABOS:

 • pasibaigus kelionei pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. jame turi būti bent du laisvi lapai;
 • nakvynių skaičius - 7; 
 • keliautojų skaičius - 12; 
 • priemoka už vienvietį kambarį - 170 €;
 • priemoka už apgyvendinimą 4-5★viešbučiuose - 145€ (asmeniui dviviečiame kambaryje) ir 75€ (asmeniui vienviečiame kambaryje);
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo intensyvumo, sustojimų fotografuoti, papietauti, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.
 • COVID - 19 informacija bus pateikta artėjant kelionei;
 • kelionę galite prasitęsti, įsigijus sveikatinimo programą Ajurvedos centre Keraloje. 

 

Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
2023m. kovo 7 - 14d. (7 naktys)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
875€
Kaina asmeniui už 7n.

Kelionės avansas 438€

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Į kainą įskaičiuotas Kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos Express Indija – Tadž Mahalas ir Auksinio trikampio šedevrai
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 7 nakvynės 3 ★ir 4 ★viešbučiuose po Auksinį trikampį
 • Ekskursijos pagal programą
 • Maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai (P) ir 6 vakarienės (V)
 • Vietinio lydinčio gido paslaugos (anglų arba rusų kalba) pažintinio turo metu
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos

NEĮEINA

 • Skrydis į Indiją ir atgal (nuo 800 €)
 • Įėjimo mokesčiai į lankomus objektus, mokama atvykus (80 USD/asmeniui)
 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Kelionių draudimas
 • Programoje nenumatytos ekskursijos
 • Fotografavimo ir filmavimo mokesčiai, kur taikoma (2-5€)
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui ( apie 6-7 USD per dieną)
 • Asmeninės išlaidos
 • Indijos viza
Naudinga informacija

TOP atostogų kryptys: nuo pačių populiariausių iki netikėtų tautiečių pasirinkimų, kurie nustebina net kelionių ekspertus

Yra šalių, kurių iš populiariausių sąrašų nepajudinsi, bet kartais į viršų netikėtai šauna tokios šalys ar vietos, kurios nustebina ir pačius kelionių organizatorius. Štai kad ir šių metų šeimų su vaikais pasirinkimas – Juodkalnija. Po žymių Lietuvos žmonių vestuvių Maljorkoje, pilni lėktuvai kyla į šią Ispanijos salą. Jaunimas okupuoja kruizus, į savaitgalio išvyką Stambule kada nori taip lengvai nepakliūsi. Darbostogų karalienė Tenerifė turi labai stiprią konkurentę – Meksiką. O kas nesikeičia metų metais, tai – lietuvių ištikimybė Turkijos kurortams. Daugiau

Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums