Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums
Išparduota

Pažintinė kelionė į svetingąją Gruziją

Kelionės į Gruziją 2020 m. Šis Kaukazo grynuolis jus nustebins srauniais upeliai, apsamanojusiomis kalvų viršūnėmis, nuoširdžiais ir aistringais gyventojais ir, žinoma, vynu.

Kalnuotoji Gruzija įsikūrusi pietinėje Kaukazo dalyje, Europos ir Azijos kryžkelėje. Tai šalis, kuriai nebūdingi prabangūs viešbučiai, restoranai ar prašmatnios parduotuvės, tačiau šis Kaukazo grynuolis nustebins srauniais upeliai, apsamanojusiomis kalvų viršūnėmis, nuoširdžiais ir aistringais žmonėmis ir, žinoma, vynu. Kelionės į Gruziją 2020, tai galimybė iš arti pažvelgti į senąją Gruzijos kultūrą bei papročius, susipažinti su šios šalies istorija ir nuostabiu kalnuotu kraštovaizdžiu.

Į kainą įskaičiuota:

  • pasitikimas pagal programą ir visi pervežimai;
  • 4  nakvynės 3* viešbutyje;
  • ekskursijos pagal programą su gidu ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
  • maitinimas pagal programą; 3 pusryčiai, 1 vakarienė;
  • mineralinis vanduo 1 butelis per dieną;
  • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

  • lėktuvo bilietas į Gruziją ir atgal. Pigius lėktuvo bilietus galite rezervuoti čia;
  • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
  • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
  • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

  • Europos ir Azijos kryžkelė Tbilisis
  • Krikščionybės nešėjos Šv. Ninos vienuolynas
  • Įspūdingos snieguotų kalnų ir nuostabių slėnių panoramos
  • Senoji Gruzijos sostinė Mccheta

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–KUTAISIS (vakarienė)

Savarankiškai atvykę į Kutaisį būsite pasitikti ir nuvežti į Tbilisį. Laisvas laikas. Vakarienė su nacionaliniu pramoginiu renginiu. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

2 DIENA. TBILISIS (pusryčiai) 

Ekskursija po Gruzijos sostinę: pasivaikščiosite po senamiestį. Tbilisis įsikūręs Europos ir Azijos kryžkelėje, palei istorinį Šilko kelią. Nepaisant to, kad net 85 proc. Tbilisio gyventojų išpažįsta įvairių formų krikščionybę, šis miestas yra viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur galima pamatyti sinagogą, mečetę ir krikščionių bažnyčią visai greta vieną kitos. Vakare pasivaikščiosite po nuostabią Rustaveli alėją.  Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

3 DIENA. TBILISIS–BODBE–SIGNAGIS–CINANDALIS–TBILISIS (pusryčiai)

Po pusryčių vyksite į Kachetijos regioną, dar vadinamą vyno žeme. Aplankysite Bodbe Šv. Ninos vienuolyną, kuriame ji ir palaidota. Šv. Nina laikoma Gruzijos globėja, IV a. skelbusi šioje šalyje krikščionybę. Ekskursijos metu aplankysite miestą Signagį, iš kurio atsiveria vaizdas į žavingą Alazanio slėnį. Turėsite galimybę apsižvalgyti po Cinandalio kaimelį, žinomą dėl čia buvusios vyno daryklos, kuri XIX a. priklausė Gruzijos aristokratų Chavchavadzių šeimai. Už papildomą mokestį (4 EUR) grįžę į Tbilisį turėsite galimybę padegustuoti vyno. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

Nuvažiuotas atstumas 300 km.

4 DIENA. TBILISIS–MCCHETA–ANANŪRIS–KAZBEGI–TBILISIS (pusryčiai)

Papusryčiavę vyksite į Mcchetą – vieną seniausių Gruzijos miestų, senąją šalies sostinę. Šis miestas įsikūręs Aragvos ir Kuros upių santakoje. Mieste gausu archeologinio ir religinio paveldo objektų. Gruzinų karo keliu važiuosite į Stepancmindą. Aplankysite Ananūrio bažnyčios kompleksą, esantį netoli Aragvos upės ir didžiulio tvenkinio Jinvali. Keliausite į nedidelį miestelį Kazbegi, garsėjantį nuostabiais panoraminiais vaizdais. Čia galėsite pasigrožėti puikiais gamtos peizažais bei augalija. Dauguma keliautojų Kazbegį apibūdina kaip vieną didžiausių Gruzijos traukos objektų. Iš čia pėsčiomis per Gergeti kaimą pasieksite Gergeti Šv. Trejybės bažnyčią, stūksančią nepaprastoje vietoje – ant kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabūs snieguotų Kaukazo viršūnių vaizdai (kelionė pėsčiomis truks apie 3–4 valandas). Grįžimas į Tbilisį ir nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

Nuvažiuotas atstumas 300 km.

5 DIENA. TBILISIS–KUTAISIS–VILNIUS

Vyksite į oro uostą. Skrydis Kutaisis–Vilnius.

Galimas kelionės pratęsimas Batumyje

Pastabos:

  • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
  • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas,
  • gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, skiepai ir kt.;
  • keliautojų skaičius – mažiausiai 2 keliautojai;
  • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
  • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 92 €;
  • nakvynių skaičius – 4 nakvynės;
  • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
  • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų.

Daugiau žiūrėti LR užsienio reikalų ministerijos svetainėje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Kiti kelionių plasiūlymai