Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums
Išparduota

Pajuskite Sakartvelo dvasią vos už 350€: 5 d. pažintinė kelionė su ekskursijomis pagal programą

 • Rugp. 24-28d.
 • Rugs. 7-11d.
Rekomenduojame šį pasiūlymą, nes:
 • Kalnuotasis Sakartvelas įsikūręs pietinėje Kaukazo dalyje, Europos ir Azijos kryžkelėje. Tai šalis, kuriai nebūdingi prabangūs viešbučiai, restoranai ar prašmatnios parduotuvės, tačiau šis Kaukazo grynuolis nustebins srauniais upeliais, apsamanojusiomis kalvų viršūnėmis, nuoširdžiais ir aistringais žmonėmis ir, žinoma, vynu.
 • Tai yra galimybė iš arti pažvelgti į senąją Sakartvelo kultūrą bei papročius, susipažinti su šios šalies istorija ir nuostabiu kalnuotu kraštovaizdžiu.
 • Kelionė organizuojama keliaujant 2 arba daugiau asmenų.

Vykstant į Gruziją nereikia testo pasiskiepijusiems 2 skiepais.


Kelionėje pamatysite:

 • Europos ir Azijos kryžkelė Tbilisis
 • Įspūdingos snieguotų kalnų ir nuostabių slėnių panoramos
 • Senoji Gruzijos sostinė Mccheta

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–KUTAISIS (antradienis)

Savarankiškai atvykę į Kutaisį 18:20 val.  būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį Kutaisi.

2 DIENA. KUTAISIS- TBILISIS (P, V) (trečiadienis)

Po pusryčių išvyksime į Tbilisį. Ekskursija po Gruzijos sostinę: pasivaikščiosite po senamiestį. Tbilisis įsikūręs Europos ir Azijos kryžkelėje, palei istorinį Šilko kelią. Nepaisant to, kad net 85 proc. Tbilisio gyventojų išpažįsta įvairių formų krikščionybę, šis miestas yra viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur galima pamatyti sinagogą, mečetę ir krikščionių bažnyčią visai greta vieną kitos. Vakare pasivaikščiosite po nuostabią Rustaveli alėją. Laisvas laikas. Vakarienė su nacionaliniu pramoginiu renginiu. Nakvynė viešbutyje Tbilisi.

3 DIENA. TBILISIS–MCCHETA––KAZBEGI–GUDAURI (P) (ketvirtadienis)

Vyksite į Mcchetą – vieną seniausių Gruzijos miestų, senąją šalies sostinę. Šis miestas įsikūręs Aragvos ir Kuros upių santakoje. Mieste gausu archeologinio ir religinio paveldo objektų. Gruzinų karo keliu važiuosite į Stepancmindą. Keliausite į nedidelį miestelį Kazbegi, garsėjantį nuostabiais panoraminiais vaizdais. Čia galėsite pasigrožėti puikiais gamtos peizažais bei augalija. Dauguma keliautojų Kazbegį apibūdina kaip vieną didžiausių Gruzijos traukos objektų. Iš čia pėsčiomis per Gergeti kaimą pasieksite Gergeti Šv. Trejybės bažnyčią, stūksančią nepaprastoje vietoje – ant kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabūs snieguotų Kaukazo viršūnių vaizdai (kelionė pėsčiomis truks apie 3–4 valandas). Nakvynė viešbutyje Gudauris.

4 DIENA. GUDAURI – ANANŪRIS -GORIS - UPLISCICHĖ– KUTAISIS (P) (penktadienis)

Po pusryčių viešbutyje važiuosite garsiuoju Šilko keliu link Gorio - Stalino gimtinės. Aplankysite Stalino muziejuje. Aplankysite Ananūrio bažnyčios kompleksą, esantį netoli Aragvos upės ir didžiulio tvenkinio Jinvali. Toliau važiuosite į unikalų urvų miestą – tvirtovę Upliscichę, dar vadinamą „dieviškąja tvirtove“, išskaptuotą uoloje, stūksančioje ant aukšto Kuros upės šlaito. Viena seniausių gyvenviečių Gruzijoje iškilo maždaug X a. pr. Kr. Prieš Gruzijai tampant krikščioniška valstybe, ši gyvenvietė buvo svarbi pagoniškų ritualų vieta. Pagrindinis karavanų kelias, jungiantis Aziją ir Europą, ėjo šiaurine Upliscichės dalimi, 2 km nuo miesto, todėl ji tapo labai svarbiu prekybos centru. Lipant plokščiais laiptais aukštyn, pamažu atsiveria visas miestas. Apžiūrėsite uoloje išskaptuotas gatveles, namus, bažnyčias, slaptus tunelius, vandens kanalus (iš čia buvusių daugiau kaip 700 įtvirtintų urvų lankytojams prieinami tik 150).

5 DIENA. KUTAISIS – GELATIS - VILNIUS (P, V) (šeštadienis)

Po pusryčių aplankysite Kutaisi miesto turgų, vėliau vyksite 11 km nuo Kutaisio nutolusį Gelačio vienuolyną, įsikūrusį įspūdingame upės tarpeklyje. Bene garsiausią Gruzijoje vienuolyną 1106 m. pradėjo statyti karalius Dovydas IV, dar vadintas Statytoju. Ansamblį sudaro keletas skirtingo laikotarpio statinių. Gelačio vienuolynas ilgai buvo vienas pagrindinių Gruzijos kultūros ir švietimo centrų, tikras intelektualų lopšys. Čia veikė akademija, kurioje dirbo įžymūs mokslininkai, teologai ir filosofai. Vienuolynas stipriai nukentėjo per karinius konfliktus su Mongolų ir Osmanų imperijomis, tačiau jame iki šiol saugoma vertingų freskų ir mozaikų, laikomų įspūdingiausiomis Užkaukazės regione, rankraščių ir metalo dirbinių kolekcija, palaidota daug garsių šalies valdovų, įskaitant vieną didingiausių Gruzijos karalių Dovydą IV Statytoją. Po vakarienės vyksite į oro uostą skrydžiui 20:50 val. Skrydis Kutaisis–Vilnius.

Reikalavimai prieš vykstant į Gruziją:

Keliaujant į Gruziją, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Atvykus reikės atlikti pakartotinį PGR testą savo lėšomis trečią dieną nuo atvykimo į Gruziją. Testas nėra privalomas, jei asmuo yra pilnai pasiskiepijęs nuo COVID-19. Ne vėliau kaip 24 val. iki skrydžio būtina užpildyti atvykimo formą.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą PGR testo rezultatą arba turint pilną vakcinaciją nuo Covid-19. Šiuo metu visoje šalyje atnaujinta parduotuvių ir prekybos centrų, viešojo miesto transporto, atvirų ir uždarų turgaviečių, mokyklų, restoranų ir kavinių (darbo dienomis), tarpmiestinio transporto bei viešbučių, keltuvų slidinėjimo kalnų kurortuose, sporto klubų, teatrų, muziejų veikla.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

 

Į kainą įskaičiuotas Viešbutis „Gruzija“
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Pasitikimas pagal programą ir visi pervežimai
 • 3 nakvynės 3*viešbutyje
 • Ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus
 • Maitinimas pagal programą: 3 pusryčiai, 1 vakarienė
 • Mineralinis vanduo – 1 butelis per dieną
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu

NEĮEINA

 • Lėktuvo bilietas į Gruziją ir atgal
 • Kitos įprastos kelionių išlaidos
Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums