Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums
Išparduota

7 dienų kelionė jachta aplink Saronikos salas tik 690 €: Atėnai, Aegina, Methana, Hydra, Spetses, Poros

  • 2021 birželis
Šį pasiūlymą rekomenduojame, nes:
  • Tai yra puikus kelionės variantas išsiilgusiems nuotykių, romantikos ir unikalumo kelionėse.
  • Vos per savaitę aplankysite gražiausias Graikijos salas, kuriose pamatysite senovės šventyklų griuvėsius, paslaptingus urvus ir snaudžiančių ugnikalnių viršūnes. Taip pat pažintį su Graikijos salomis suderinsite su poilsiu pagrindiniame Hellas SPA kurorte - Metano saloje, garsėjančioje savo terminėmis versmėmis.
  • Kelionė jachta bus itin patogi, nes jachtoje yra virtuvėlė (orkaitė, viryklė, kavos aparatas, šaldytuvas), nemokamas belaidis internetas, san. mazgai (dušas ir tualetai) skirti vienai arba dviems kajutėms.

KELIONĖS MARŠRUTAS:

1 DIENA (Atėnai, Aegina):

Pirmąją kruizo jachta dieną apsilankysite dviejose sostinėse. Kelionė prasidės senovės Atėnuose, kur keliausite į parduotuvę apsirūpinti maisto prekėmis. Po apsipirko plauksimte į pirmąją nepriklausomos Graikijos sostinę – Aeginos salą. Pagal legendą būtent čia Dzeusas sugundė Aeginą, upių dievo Asolo dukrą. Čia rasite vieną seniausių statinių visame pasaulyje – Afea šventyklą, kuri yra daugiau nei dviejų su puse tūkstančio metų senumo.

2 DIENA (Methana):

Jau artėjant prie Methanos salos užuosite lengvą vandenilio sulfido kvapą. Nieko nuostabaus, juk saloje yra 32 ugnikalniai iš kurių vienas yra aktyvus. Jis neišsiveržia jau apie du tūkstančius metų, todėl dabar jis veikia kaip “virimo kambarys” SPA centrams. Kilimas į ugnikalnio kraterį užtrunka apie pusvalandį, o likusį laiką saloje rekomenduojame praleisti purvo voniose. Purvo ežeras Vromolimni pamalonins tiek jūsų kūną, tiek sielą. 

3 DIENA (Hydra):

Toliau keliausite į Hydros salą. Čia nerasite nei vieno automobilio. Visas eismas vyksta arkliais ir vagonėliais. Bet tai neatbaido net pasaulio garsenybių. Sophie Loren čia filmavosi filme “Boy On The Dolphin”. Kitos įžymybės - Audrey Hepburn, Jackie Kennedy, Brigitte Bardot ir Leonard’as Cohen’as taip pat labai mėgo čia leisti laiką. Dieną, Hydra yra rami vieta, bet po saulėlydžio, iš įvairių vietų pradeda sklisti vis garsesnė muzika ir vakarėliai perima vairą. Hydros gyventojai gali sau leisti nuodėmingą gyvenimo būdą, nes šioje mažytėje saloje yra daugiau nei 300 bažnyčių ir virš tuzino vienuolynų. 

4 DIENA (Spetses):

Sekanti stotelė yra kvapnioji Saronic Gulf sala – Spetses. Čia yra daugybė komfortabilių paplūdimių ir įlankų skęstančių pušų giraitėse. Žmonės šioje saloje apsigyveno tik prieš keletą šimtmečių, todėl vietoje senovės mitų, jie turi tik istorinius faktus. Vienas iš pagrindinių istorinių veikėjų yra Laskarina Bouboulina, ji buvo admirolė ir Graikijos karo nepriklausomybės 1821 –aisiais herojė. Taip pat prie jai dedikuoto muziejaus, galite aplankyti ir privačią mokyklą. Ši sala ilgą laiką priklausė venecijiečiams, bet architektūrinis neoklasicizmo kraštovaizdis buvo suformuotas turtingų graikų, kurie sekdami karališką šeimą, čia statėsi savo atostogų namus. 

5 DIENA (Poros):

Senovės laikais jūreiviai vengė Poros – Poseidono rezidencijos. Tik Theseus ten buvo sustojęs po to, kai nukovė Minotaurą. Moderniais laikais, Poseidonas kiek sušvelnėjo, todėl dabar mes galime mėgautis jo svetingumu ir net aplankyti jo šventyklos griuvėsius, o patys drąsiausi gali eiti link velnio tilto, kuris veda prie pragaro vartų. Sala garsėja savo citrinmedžių mišku Lemonodasos. Čia yra daugiau nei 30 tūkst. medžių, keletas nedidelių krioklių ir senas malūnas. Vagionios paplūdimys yra taip pat įdomi vieta. Su nardymo kauke čia galite pamatyti senovinio miesto gatves, kurios buvo apsemtos po ugnikalnio išsiveržimo.

6-7 DIENA (Perdika, Aegina, Atėnai):

Kabantys aštunkojai yra kaip Perdikos simbolis. Vietiniai gyventojai jau šimtmečius čia gyvena iš jūrininkystės. Čia yra būtent ta vieta, kurią privalote aplankyti jei mėgstate žuvies restoranus, čia jų yra užtektinai. Laimei, laikui einant, vietiniai salos gyventojai apleido kitą savo pajamų šaltinio veiklą – piratavimą. Nuo kaimelio krantinės aiškiai galima matyti negyvenamą Moni salą priklausančią Moni vienuolynui ir laukinius ožius, kurie drąsiai valgo tiesiai iš entuziastingai nusiteikusių turistų rankų. Sekantį rytą grįšite į Atėnus, kur paliksime savo jachtas ir surengisime didžiulį atsisveikinimo vakarėlį. Tradiciškai, visa įgula švenčia kartu, mėgaujasi vietiniu maistu, dalinasi savo įspūdžiais ir žinoma, planuoja sekančias keliones.

IŠPLAUKIMO JACHTA DATA:

  • 2021 06 05

KRUIZO KAINA ASMENIUI DVIVIETĖJE KAJUTĖJE:

  • Kajutė su langu - nuo 690 €/asmeniui

Į KRUIZINĖS KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 7 nakvynės dvivietėje jachtos kajutėje su langu;
  • profesionalios kapitono paslaugos;
  • pervežimas iš oro uosto ir atgal.
Patiko pasiūlymas ir norite užsisakyti?    Rezervuoti

INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS: Informaciją dėl koronaviruso galite rasti čia

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: gėrimai, draudimas, skrydis iš Lietuvos iki Atėnų oro uosto ir atgal, maitinimas, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Kiti kelionių plasiūlymai