Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums
Išparduota

Skambantys Argentinos akcentai – pažintinė individuali kelionė už 1625€

 • Rugs 23-Spa 1d.
 • Spa. 7-15d.
 • Spa. 21-29d.
 • Lap. 4-12d.
 • Lap. 18-26d.
Vytaras rekomenduoja
 • „Argentina – mėsėdžių rojus. Asado rinkiniai tiesiog tirpsta burnoje. Patiekiami su čimičuri padažu mėsos kepsniai nepaliauja stebinti. Mėsa sultinga, aromatinga, ekologiška – galvijai ganomi laukinėse pampose. Ir, be abejo, reiktų paskanauti argentinietiškų „kibinių“ – pyragėlių empanados su kapota mėsa, kur įdare dažnai gali rasti ir alyvuoge. O jei pavargsite nuo įspūdžių – tonizuokitės matės gėrimu.“

Kelionės metu Jūsų laukia:

 • Aplankysite tango gimtinę; Buenos Aires -sostinės spalvingus kvartalus!
 • Didingus ir atšiaurius Patagonijos, Pėdų žemės, peizažus.
 • Unikali patirtis prie Perito Moreno ledyno Ledynų nacionaliniame parke (Los Glaciares national park) ir Ušuajoj -pasaulio krašte Tierra del Fuego (Ugnies Žemėje).

Pietų Amerika tai ketvirtas pagal dydį kontinentas, tačiau galime drąsiai teigti, kad tai yra atskiras unikalus, diversiškas pasaulis. Tai žemynas, žavintis istoriniu ir kultūriniu paveldu, unikaliais gamtos kūriniais, tango, sambos ritmais, kavos ir kulinarinės įvairovės šedevrais...Trumpai apibūdinti šį kontinentą taip pat neįmanoma, kaip ir trumpai po jį keliauti.

Patagonija, išsidėsčiusi Argentinos ir Čilės teritorijoje, išties gali būti laikoma Pietų Amerikos pasididžiavimu

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. ATVYKIMAS Į BUENOS AIRĖS 
Atskridimas į tarptautinį Ezeizos oro uostą penktadieniais. Šią dieną prasideda Jūsų apmokėta programa. Jei atvyksite diena anksčiau, bus užsakyta papildoma nakvynė. Jei atvyksite ankstų rytą ar naktį, galima užsakyti papildomą nakvynę. Sutvarkę formalumus oro uoste, būsite pasitikti ir su vairuotoju vyksite į viešbutį. Poilsio laikas arba rekomenduojame pradėti pažintį su Argentinos sostine savarankiškai. Nakvynė viešbutyje Buenos Airėse.
Svarbu:
Oro uoste būsite pasitikti atstovo, atsakingo už visą programos eigą Buenos Airės arba atstovas Jus aplankys ar susisieks, kai atvyksite į viešbutį.
Ekskursijos vyksta kartu su kitais prisijungusiais turistais iš kitų šalių. Visur gidai yra anglų kalba arba dvikalbiai (anglų ir ispanų) ir kiekvienoje lokacijoje vis kiti. Grupės dydis iki 12 asmenų

 
2 DIENA. BUENOS AIRĖS (P,V)
Po pusryčių viešbutyje išvyksite į pusės dienos apžvalginę ekskursiją po kosmopolitiškąją Argentinos sostinę. Ekskursijos trukmė apie 5 val. Važiuosite plačiausia pasaulyje gatve Liepos 9-osios prospektu ir matysite pagrindinius objektus: impozantiškąjį „Colón“ teatrą - vieną iš penkių svarbiausių operos teatrų pasaulyje, nacionalinį monumentą istorinį obeliską, centrinę Majų aikštę (Plaza de Mayo) su rožinės spalvos Vyriausybės rūmais Casa Rosada, miesto rotušę Old Cabildo, Metropoliteno katedrą. Sustosite ir užeisite į Metropoliteno katedrą, kur palaidotas nacionalinis didvyris San Martinas ir kurioje popiežius Pranciškus laikydavo mišias, būdamas Buenos Airėse kardinolu.
Sustosite kavos puodeliui tradicinėje miesto kavinėje. Sustosite ir susipažinsite su pietinėje miesto dalyje įsikūrusiu spalvingu rajonu La Boka - išeivių iš Italijos kvartalu su žymiąja Kaminito gatve. Užburiantys šiauriniai rajonai - Palermas ir aplinkiniai parkai su įspūdinga architektūra bei prancūziško stiliaus Rekoleta su gausybe jaukių kavinukių ir užeigų, puikiai žinoma dėl garsiųjų Rekoletos kapinių, kur paskutinį prieglobstį randa Argentinos įžymybės - kultūros, istorijos, politikos, literatūros, mokslo ir meno veikėjai. Taip pat čia palaidota garsioji Eva Duarte de Perón, yra jos mauzoliejus, bus skirtas laikas aplankyti jos kapą. Po ekskursijos antroje dienos pusėje galėsite savarankiškai susipažinti su šiuo kosmopolitišku ir vienu žaismingiausių Lotynų Amerikos miestų! Pasivaikščiokite siauromis senojo rajono San Telmo gatvelėmis. Čia nuo XIX a. pradžios gyvena sostinės aristokratai, tad iki šiol galima pajusti gyvą tango istoriją, užsukite į Puerto Maderą, stebinantį šiuolaikine architektūra ir gastronomija, su gausybe barų, restoranų ir parduotuvėlių. Vakare mėgausitės nuostabiomis argentinietiškomis tradicijomis, vakariene ir aukščiausio lygio tango pasirodymu Viejo Almacen - autentiškiausiuose tango namuose. Nuvežimas iš viešbučio ir atgal kartu su kitais turistais iš įvairių viešbučių  ir ispanakalbiu vairuotoju įskaičiuotas į kainą. Grįšite į viešbutį apie vidurnaktį. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. BUENOS AIRĖS - EKSKURSIJOS PAGAL PASIRINKIMĄ - BUENOS AIRĖS (P)
Laisva diena arba galimybė užsisakyti ir apmokėti papildomas ekskursijas vietoje.Teirautis gido. Galimi pasirinkimai:
1.Išvyka. Paranos upės delta ir Tigre, trukmė apie 4 val. 
Paranos upės nuosėdos suteikia jai savitą, rusvai raudoną spalvą, o Tigro delta su daugybe žalių salų prikausto daugelio turistų dėmesį. Važiuosite per Buenos Airių priemiesčius iki aristokratiško šiaurinio San Isidro rajono, kad patektumėte į Tigre. Tigre yra žavus miestelis, kuriame gausu vasaros rezidencijų, buriuotojų ir irklavimo klubų. Mėgausitės 1 valandos ekskursija laivu Tigro deltos kanalais, kurios metu išvysite keletą iš šimto salų, apaugusių įvairia augalija.
Pastaba: pervežimai ir kelionė laivu vyksta kartu su tarptautiniais turistais. Ši kelionė baigsis vienoje iš žemiau pateiktų vietų, o ne viešbutyje (svečiai gali pasirinkti, derinti su gidu, kurioje vietoje jiems patogiausią baigti kelionę).
Išlaipinimo vietos:
Puerto Madero sritis / Moters tiltas;
Pacifico galerija;
Santa Fé alėja ir 9 de Julio;
Juncal ir Cerrito; Obelisco;
Colon teatras;
Irigojenas ir Limos gatvė.
2.Išvyka. San Antonio de Areco, ekskursija su pietumis, trukmė 9 val. 
Išvyksite į San Antonio de Areco - tai istorinė vietovė Argentinos pampose, dar vadinama „tradicijų lopšiu“. Šis saugomas kolonijinis miestas buvo įkurtas daugiau nei prieš 280 metų. Ant ramios Areco upės kranto įsikūręs miestelis išlaikė autentišką mažo seno kaimelio atmosferą su „siestos“ laiku, amatininkų parduotuvėmis, akmenimis grįstomis gatvėmis, senais barais („Pulperías“) ir sodybomis, išlaikytu gaučų gyvenimo būdu ir papročiais bei labai atsipalaidavusiais žmonėmis. Daugiau nei 30 skirtingų sidabrakalių paverčia šį miestą tradicinių Argentinos sidabro dirbinių, vadinamų platería criolla, centru. Visuomenei atvirose dirbtuvėse jie gamina įvairių stilių gaučų peilius, papuošalus ir daugybę puikių meno kūrinių. Senajame Gaucho bar išgersite mate arbatos, kavos, aplankysite socialinį dienos centrą ir dirbtuves, kur rankiniu būdu gaminamas gaučų darbinis apavas „Alpargatas“ (espadrilės), paaukosite apie 2 JAV dol. asmeniui, pasikalbėsite su vietiniu gaučų tapytoju ir apsilankysite jo 140 metų senumo studijoje. Pietums senajame vietiniame restoranėlyje bus patiekta empanados, pagrindinis patiekalas su salotomis ar bulvytėmis, desertas, kava, arbata. Po pietų lankysite gaučų muziejų ir šokolado fabriką. Apie 16.00 val. grįšite į Buenos Airės. Nakvynė. 
Pastaba. Kai kurios ekskursijos vyksta kartu su kitais prisijungusiais turistais iš kitų šalių: ekskursijos pradžios yra iš viešbučio.

3.Išvyka. San Telmo antikvarinė mugė, trukmė 3val. 30 min
San Telmas - geriausiai saugoma istorinė apylinkė ir seniausias Buenos Airių rajonas. San Telmo antikvarinių prekių mugė yra viena svarbiausių lankytinų vietų, kurias gali pasiūlyti Buenos Airės. Kiekvieną sekmadienį „Plaza Dorrego“ atrodo kitaip, nes joje stovi daugiau nei 270 stendų, prekiaujančių unikaliais, antikvariniais daiktais. Gramofonai, jų įrašai, antikvariniai drabužiai, papuošalai, įvairūs niekučiai, atvirukai, kalendoriai, knygos, lempos ir begalė papuošalų - visą tai galima rasti šioje tradicinėje mugėje. Netoliese esantys barai išneša savo stalus ant šaligatvio, o visa gretima teritorija yra pilna muzikantų, dainininkų, tango šokėjų. Sekmadieniais San Telmą galima vadinti tikra argentinietiška švente. Čia turėsite laiko pasivaikščioti po „Plaza Dorrego“, pamatyti nuostabių pasirodymų po atviru dangumi, išgirsti keletą dainininkų, nusipirkti kažką originalaus sendaikčių turguje ir suprasti, kas iš tikrųjų yra Buenos Airės ir jų kultūra. Po ekskursijos laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. BUENOS AIRĖS - UŠUAJA (P)
Sveiki atvykę į pasaulio kraštą!
Ankstyvą rytmetį būsite nuvežti į Buenos Airių oro uostą. Skrisite į Ušuają - miestą Ugnies Žemėje. Išvertus iš vietinių kalbos, miesto pavadinimas reiškia „Gili įlanka“. Būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. 
Jus pasitiks atstovas atsakingas už visą programos eigą Ušuajoje ir suteiks visą informaciją, jis bus kontaktinis asmuo. Pakeliui į viešbutį stabtelėsite fotografuoti vaizdų panoraminėje apžvalgos aikštelėje.
Savarankiškai patyrinėkite šį toliausiai į pietus nutolusį ir labai greitai besivystantį miestą. Neturėtumėte praleisti progos apsilankyti Pasaulio pabaigos muziejuje, senajame kalėjime, Ušuajos restoranuose paskanauti vadinamųjų spider crabs ar pasivaikščioti po uosto teritoriją ir apžiūrėti senųjų laivų. Nakvynė viešbutyje.
Pastaba: jei numatomas išvykimas iš Argentinos viešbučių iki 07.00 val ryto, tai viešbučiai, parduodami kambarius su pusryčiais, negarantuoja pusryčių, kai išvykimas iš viešbučio yra iki 07.00 val.ryto, netgi pusryčių dėžučių. Todėl turite perklausti viešbučių registratūroje iš vakaro iki 18.00 val. Kambario kaina nuo to nesikeičia ir nuolaidos nėra.

5 DIENA. UŠUAJA (P)
Ušuaja – vartai į Antarktidą!
Po pusryčių ryte lankysitės Ugnies Žemės nacionaliniame parke. Tai vienintelis šalies nacionalinis parkas, išsidėstęs vandenyno pakrantėje, 12 km nuo labiausiai į pietus nutolusio Ušuajos miesto. Maršrutas driekiasi per durpynus su atsiveriančiais panoraminiais vaizdais į Biglio sąsiaurį, Lapatajos upę, Rokos ežerą. Keliaudami pasijusite lyg žengtumėte pačiu pasaulio kraštu. Pasigrožėsite vietine augalija: vyšniomis, įvairių rūšių krūmokšniais, gėlėmis. Ensenados įlanka ir Rokos ežeras - vieni pagrindinių išvykos akcentų. Trumpai pasivaikščiosite ežero krantine ir bandysite aptikti parko gyventojus bebrus. 
Po pietų vyksite į Harbertono rančą (Estancia Harberton), esančią apie 90 km į šiaurę nuo Ušuajos, Biglio sąsiaurio pakrantėje. Ranča, 1886 m. įkurta misionieriaus Thomaso Bridgeso, yra seniausia saloje. Laivu plauksite, kol pasieksite salą Isla Martillo. Čia grožėsitės magelaniniais pingvinais jų perėjimo vietoje. Pirmieji pingvinai saloje pasirodo vėlyvą spalį. Geriausias laikas matyti pingvinus yra nuo lapkričio iki balandžio vidurio. Pasivaikščiojimo metu matysite ir albatrosus, kormoranus, audros paukščius. Tai puiki išvyka gamtos mėgėjams. Grįšite į rančą, galėsite aplankyti Paukščių ir jūros gyvūnų muziejų ir važiuosite į Ušuają. Ekskursijos trukmė apie 6 val., gali būti šalta ir vėjuota, ekskursijos sudėtingumo lygis - lengvas, bet nerekomenduojama žmonėms su ribotu judėjimu. Nakvynė viešbutyje. 
Pastaba: į ekskursiją vyksite su kitais turistais bendru autobusu. Gidas kalba angliškai ir ispaniškai. Jei į šią ekskursiją, užsakant kelionę, neliktų laisvų vietų, bus pasiūlyta alternatyvi ekskursija į Pingvinų koloniją laivu.

6 DIENA. UŠUAJA - KALAFATĖ (P)
Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą skristi į Kalafatę - Vakarų Patagonijos miestą, esantį Argentinos teritorijoje. Kalafatė - tai vartai į Ledynų nacionalinį parką. Gėrėsitės Archentino ežero bei Andų kalnų vaizdais, išgirsite istorijų apie pirmųjų ekspedicijų kontaktus su čiabuvių indėnų gentimi teuelčais. Atvykę būsite pasitikti atstovo, atsakingo už visą programos eigą Kalafatėje ir nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje. 

7 DIENA. KALAFATĖ - PERITO MORENO LEDYNAS - KALAFATĖ (P)
Po pusryčių vyksite prie kone garsiausio ir įspūdingiausio pasaulyje Perito Moreno ledyno, įtraukto į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Jo įspūdingos ledo sienos iškyla iki 70 m, o plotis driekiasi iki 30 km kaip viena milžiniška ledo siena. Viršutinis ledyno kraštas susilieja su dangumi ir kartais būna sunku atskirti, kur žydros spalvos ledas, o kur jau mėlynas dangus. Susiformavęs maždaug prieš 30 tūkst. metų šis ledynas yra vienas iš nedaugelio vis dar tebeaugančių ledynų. Šį gamtos reiškinį stebintys mokslininkai teigia, kad vidutiniškai Perito Moreno ledynas per metus „paauga“ apie 700 m, t. y. apie 2 m kasdien! Kartą per 3-4 metus ledynas skyla ir daugiatonis ledo luitas krenta į ežerą, žerdamas nepaprastai įspūdingą vaivorykštės spalvų fejerverką. Sunku numatyti šio įvykio datą, tačiau tūkstančiai turistų pavasarį plūsta į vakarų Patagoniją su viltimi savo akimis pamatyti šį reginį. Nuo Kalafatės iki Perito Moreno ledyno - maždaug 80 kilometrų. Palikdami miestą užnugaryje, matysite Archentino ežerą bei Redondos įlanką. Šis arealas - daugybės paukščių namai, tad tikrai galėsite stebėti juodąsias gulbes, flamingus, antis. Laukams būdinga gelsva spalva dėl šiose vietose dažno augalo, vadinamo coirón. Pirmąjį 40 km ruožą keliausite Patagonijos stepe, kiek vėliau pasieksite nacionalinį parką, kur daugiausia matysite notofagų šeimos augalus (antarktinius notofagus, rūgščiąsias vyšnias) bei įvairių atspalvių gėles, taip pat intensyviai raudonos spalvos žiedais žydintį augalą notro (lot. Embothrium coccineum). Nuo lanksto, dar vadinamo atodūsių lankstu, išvysite pirmąjį panoraminį Perito Moreno ledyno vaizdą. Trumpai stabtelėsite nusifotografuoti. Praleisite apie pora valandų tyrinėjant ledyną ir grįšite į Kalafatę. Nakvynė viešbutyje. 
Pastaba: į ekskursiją vyksite su kitais turistais, gidas kalba angliškai

8 DIENA. KALAFATĖ - BUENOS AIRĖS (P)
Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui į Buenos Aires, pasitikti oro uoste atvykus ir nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

9 DIENA. BUENOS AIRES - TARPINIAI ORO UOSTAI - VILNIUS (P)
Pusryčiai. Išsiregistravus iš viešbučio, nuvežimas į oro uostą. Jei skrydis vėlai vakare, bagažas gali būti paliktas viešbutyje ir laisvas laikas. Skrydis Buenos Aires–tarpiniai oro uostai–Vilnius.
Rekomenduojame pratęsti kelionę po Pietų Ameriką aplankant:
- Igvasu krioklius
- Mendosos vynų regioną
- San Karlos de Bariločės ežerų regioną
- Rio de Žaneirą 
- Čilės Tores del paine nacionalinį parką, Atakamos dykumą 
- Velykų salas 

PASTABOS:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl papildomų nakvynių viešbučiuose, viešbučio keitimo, vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • pasitinkantieji oro uostuose ir viešbučiuose laukia su lentele, kurioje nurodyti turisto vardas ir pavardė; 
 • nurodyti išvykimo laikai į ekskursijas gali šiek tiek keistis dėl eismo ar užtrukti dėl kitų turistų paėmimo iš kitų viešbučių;
 • nakvynių skaičius – 8; 
 • pusryčiai negarantuojami, jei yra labai ankstyvi išvykimai iš viešbučio; 
 • viešbučių klasifikacija pagal Argentinos klasifikavimo sistemą;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, kaina perskaičiuojama;
 • važiavimo laikas gali keistis dėl eismo intensyvumo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • šventiniais periodais ir/ar dėl kitų svarbių įvykių šalyje kainos gali keistis ir bus perskaičiuojamos;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žiūrėti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.
   
Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
rugsėjo 23 - spalio 1d. (8 naktys)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 3★ viešbučiai
1625€
Kaina asmeniui už 8n.

Kelionės avansas 813€
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 4★ viešbutis
1855€
Kaina asmeniui už 8n.

Kelionės avansas 928€
spalio 7 - 15d. (8 naktys)
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 3★ viešbučiai
1625€
Kaina asmeniui už 8n.

Kelionės avansas 813€
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 4★ viešbutis
1855€
Kaina asmeniui už 8n.

Kelionės avansas 928€
spalio 21 - 29d. (8 naktys)
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 3★ viešbučiai
1625€
Kaina asmeniui už 8n.

Kelionės avansas 813€
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 4★ viešbutis
1855€
Kaina asmeniui už 8n.

Kelionės avansas 928€
lapkričio 4 - 12d. (8 naktys)
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 3★ viešbučiai
1625€
Kaina asmeniui už 8n.

 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 4★ viešbutis
1855€
Kaina asmeniui už 8n.

lapkričio 18 - 26d. (8 naktys)
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 3★ viešbučiai
1625€
Kaina asmeniui už 8n.

 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Pasitikimas ir pervežimas
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 4★ viešbutis
1855€
Kaina asmeniui už 8n.

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Į kainą įskaičiuotas Pažintinė kelionė skambantys Argentinos akcentai
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Pasitikimai oro uoste ir privatūs arba pervežimai su kitais turistais pagal programą
 • Pramoginis tango renginys ir vakarienė Buenos Airėse
 • Visi kiti pervežimai į viešbutį/ iš viešbučio, į/iš oro uosto, į ekskursijas vykstama kartu su kitais turistais (gidas ir transportas grupei pagal programą))
 • Išvykimas į ekskursijas iš viešbučio arba iš nurodytos vietos
 • 8 nakvynės pagal programą 3★ arba 4★ viešbučiuose
 • Bendros ekskursijos su kitais turistais pagal programą, gidai, kalbantys angliškai, angliškai/ispaniškai
 • Įėjimo mokesčiai (jiems pasikeitus, keisis ir bendra kaina), išskyrus pasiūlytas laisvu laiku ekskursijas
 • Maitinimas pagal programą: 8 pusryčiai (P), 1 vakarienė (V)

NEĮEINA

 • Trys vidiniai skrydžiai (nuo 999 €)
 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu
 • Neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas
 • Mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra)
 • Arbatpinigiai gidams ir vairuotojams
 • Papildomi pervežimai
 • Asmeninės išlaidos
 • Kitos įprastos kelionių išlaidos
 • Kelionės pratęsimas į Igvasu ar kitą vietovę
 • Lėktuvo bilietas į Argentiną ir atgal
Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums