Stebuklas iš 60 mln. LEGO kaladėlių – LEGOLENDAS

Kelionės - delionė

LEGOLENDO Danijoje statytojai pasistengė iš peties ir iš LEGO kaladėlių sukūrė pramogų ir atrakcionų parką, prilygstantį 26 futbolo aikštynams. Tėveliai, pasirūpinkite, kad Jūsų mažasis LEGO fanas aplankytų šį LEGO pasaulį.

2018-06-14

4 dienos

Pramogų parkas

Su pusryčiais

AR

LEGOLENDE patiks tiek mažam, tiek dideliam. Iš 20 mln. kaladėlių sukurtame „Minilende“ rasite žymiausių pasaulio statinių kopijas, sumažintus miestų modelius. „Nuotykių šalyje“ LEGO gerbėjų laukia džiunglių nuotykiai ir linksmieji kalneliai. „Faraonų šalyje“ ieškosite paslėpto lobio, o „Riterių karalystėje“ tykos riaumojantis slibinas, gąsdinantis  keliaujančiuosius į Karališkąją pilį. Parke taip pat veikia 4D kino teatras, LEGO kaladėlių gamykla. Vienas iš populiariausių pramogų parkų Danijoje turėtų būti geriausia staigmena Jūsų mažajam.

KELIONĖS DATA: 2018 06 14–2018 06 17

ĮSIGYKITE SKRYDŽIO BILIETUS: 105Apgyvendinimas:

„Refborg Hotel 3*“  287

Bilundo centre, vos už 5 minučių kelio automobiliu nuo pramogų parko „Legoland“ įsikūrusiame viešbutyje „Refborg Hotel“ yra gurmanų krautuvėlė, kurioje įsigysite vietinio vyno, valgių ir amatininkų dirbinių, bei prabangi kavinė, kurioje siūloma lengvai užkąsti ir atsigaivinti gėrimais.

Restorane „Spiseriet“ patiekiami įvairūs tarptautiniai ir tradiciniai daniški valgiai. Rytais svečiams ruošiami lengvieji pusryčiai.

Viešbučio darbuotojai padės surengti išvykas į „Gyttegård“ golfo klubą, iki kurio – 5 km. Bilundo oro uostas yra už 3 km nuo „Refborg Hotel“, o į Givskud zoologijos sodą automobiliu nuvažiuosite per 25 minutes.Laisvu metu rekomenduojame:


Smagiai praleidę laiką LEGOLENDE pasivaikščiokite ir po Kopenhagą. Tiesiog privalote pamatyti garsiąją „Undinėlę“. Danijos vizitinė kortelė – „Nyhavn“ kanalas. Uoste daugybė istorinių pastatų, akį traukia plūduriuojantys laiveliai. Tai puiki vieta apsilankyti jaukiuose restoranuose, baruose, paragauti vietinio maisto, o esant progai – pasiklausyti džiazo muzikos. Viename iš šių spalvotų namų gyveno ir pats Hansas Kristianas Andersenas.

Tiek Jums, tiek Jūsų vaikams turėtų patikti seniausia veikianti observatorija Europoje. Ant bokšto stogo įrengta apžvalginė aikštelė leidžia į Kopenhagą pažvelgti iš aukščiau. Norėdami patekti ant stogo, turėsite įveikti apie 209 m kelią, nors pats bokštas tėra 36 m aukščio. Papildoma pramoga – stiklinės grindys, kurios atveria 25 m gylio vaizdą po kojomis.

Senamiesčio Rotušės aikštėje, pačioje Kopenhagos širdyje, tikriausiai praleisite daugiausiai laiko. Bet būtinai norime rekomenduoti aplankyti Botanikos sodą. 10 ha dydžio plote, 27 stikliniuose pastatuose įsikūrusiame sode išvysite gausybę įspūdingų augalų, o vasaros metu – netgi vėžlių.

Jei norite paragauti skirtingų pasaulio virtuvių, apsilankykite Maisto mugėje. 33 prekystaliai ir barai užsukusiuosius pasitinka 50 skirtingų pasaulio virtuvių patiekalais. Čia kasdien dirba apie 200 žmonių ir kasmet apsilanko apie 350 000 svečių.

Tai tik keletas mūsų rekomendacijų. Tikimės, kad kelionė Jūsų šeimai paliks nepakartojamus įspūdžius!

Parašyti savo atsiliepimą

You're reviewing: Stebuklas iš 60 mln. LEGO kaladėlių – LEGOLENDAS

Būkite pirmas aprašęs šią prekę