Stebuklas iš 60 mln. LEGO kaladėlių – LEGOLENDAS

Kelionės - delionė

LEGOLENDO Danijoje statytojai pasistengė iš peties ir iš LEGO kaladėlių sukūrė pramogų ir atrakcionų parką, prilygstantį 26 futbolo aikštynams. Tėveliai, pasirūpinkite, kad Jūsų mažasis LEGO fanas aplankytų šį LEGO pasaulį.

penktadieniais- pirmadienis

3 dienos

Pramogų parkas

Organizatorius: „West Express“

AR

LEGOLENDE patiks tiek mažam, tiek dideliam. Iš 20 mln. kaladėlių sukurtame „Minilende“ rasite žymiausių pasaulio statinių kopijas, sumažintus miestų modelius. „Nuotykių šalyje“ LEGO gerbėjų laukia džiunglių nuotykiai ir linksmieji kalneliai. „Faraonų šalyje“ ieškosite paslėpto lobio, o „Riterių karalystėje“ tykos riaumojantis slibinas, gąsdinantis  keliaujančiuosius į Karališkąją pilį. Parke taip pat veikia 4D kino teatras, LEGO kaladėlių gamykla. Vienas iš populiariausių pramogų parkų Danijoje turėtų būti geriausia staigmena Jūsų mažajam.

Kaina: nuo 392 €/asmeniui

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 2 nakvynės „Legoland“ 4* viešbutyje su pusryčiais;
  • 2 dienų bilietas į atrakcionų parką.

KAIP NUVYKTI:

  • Tiesioginiu skrydžiu su oro linijomis „Wizz Air“ iš Vilniaus į Bilundą (nuo 110 €). Skrydžiai pirmadieniais ir penktadieniais.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: lėktuvo bilietai, draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  •  medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt 
  • pervežimo iš oro uosto ir atgal. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.


Laisvu laiku aplankykite netoli Legolendo esančius Lalandijos vandens parką bei Bilundo skulptūrų parką.Parašyti savo atsiliepimą

You're reviewing: Stebuklas iš 60 mln. LEGO kaladėlių – LEGOLENDAS

Būkite pirmas aprašęs šią prekę