IŠPARDUOTA! Kelionė automobiliu ir laivais į Alandų salas

Kelionė

Nerkite į kupiną įspūdžių kelionę Alandų salose!

Kelios datos

8 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Alandų salos

Alandų salyną sudaro apie 6500 salų, dauguma gyventojų švedai, nors teritorija priklauso Suomijai. Vos 80 salų yra gyvenamos , didžiausios jų Alandas, Lemlandas, Ekere, Fėglė.  Vienintelis miestas, kuriame susitelkę ir daugiausiai gyventojų yra Marienhamnas.

Šio salos tai svetingas ir ramus prieglobstis ieškantiems harmonijos su gamta.  Griebkite dviračius ir patirti įspūdžiai liks ilgam. Apžiūrėkite Kastelholmo viduramžių pilį, Bomarsundo Rusijos eros tvirtovę, Jano Karlsgardeno ūkį – muziejų ar jūrų muziejų, kur 310 pėdų ilgio istorinis burlaivis „Pommern“ sužavės ne tik mažuosius keliautojus. Pasiauskite Mariebade, kur gausu įvairiausių baseinų, nusileidimų kalnelių ar Leklande, kur batutai , piratų laivai ir gausybė kitų pramogų neleis nuobodžiauti. O mėgstantiems žvejybą Alandų salos puikiausia vieta įtvirtinti savo įgūdžius.

KELIONĖS KAINA: nuo 495 € asmeniui ( keliaujant 4 asmenims)

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA :

  • Kelto bilietas asmeniui Talinas – Helsinkis- Talinas su Viking Line
  • Automobilio perkėlimas Talinas –Helsinkis - Talinas su Viking Line
  • Kelto bilietas asmeniui ir automobiliui Helsinkis – Mariehamnas - Helsinkis su Viking Line
  • apgyvendinimas 4- viečiame kotedže 7 nakvynėms

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, kelionės jungties praradimo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?