Karibų ir tropinių salų grožis: keliaukite katamaranu

Kruizas

Atostogų metu pamatysite neįtikėtino žydrumo jūrą!

2020-10-31

Konsultanto pagalba
1 890,00 €
AR

KELIONĖS KAINA ASMENIUI:

  • nuo 1890 €/asmeniui

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 10 nakvynių katmarane;
  • profesionalios kapitono paslaugos;
  • 1 naktis Fort de France viešbutyje;
  • pervežimas iš oro uosto į viešbutį, uostą ir atgal;
  • motorinė valtis iškyloms;
  • patalynė ir rankšluosčiai;
  • sveikatos draudimas;
  • maitinimas laive.

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: skrydis į Martiniką, uosto mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

MARŠRUTAS:

1-2 DIENA (Martinique):

Artėjant prie Martinique, pirmas dalykas, kurį galite pamatyti yra didingas ugnikalnis Mount Pelee, kuris prieš daugiau nei šimtą metų sunaikino visą miestą. Visų laimei, šiuo metu ugnikalnis yra miegantis, visai kaip ir mes po ilgo skrydžio galėsime pamiegoti viešbutyje. Antros dienos rytą, mes jau galėsime pradėti tyrinėti salą. Kai Christopher’is Columb’as pirmą kartą atvyko į Martinique jis buvo sužavėtas ir ją pavadino “gražiausia šalimi visame pasaulyje”. Vieta, kurioje begalė egzotinių augalų parkų, eukalipto augimo vietų, ananasų plantacijų, vandenų su koraliniais sodais ir nuskendusiais piratų laivais. Tyrinėdami miesto gatves, galime aptikti Paul’o Gauguin’o namus – muziejų ir kiek netikėtai Josephine de Beauhernais, Prancūzijos imperatorės namus. Buvusioje distilerijoje – Saint James, pamatysite beprotiškai įdomų Karibų romo muziejų. Čia galėsite susipažinti su gamybos procesu, technologijomis ir paragauti įvairiausius šio gėrimo skonius.
Pasiėmę katamaranus, iškeliausime į jūrą.

3 DIENA:

Keliaujame į Saint Lucia salą, kurios kalnai padengti tropiniais miškais, o vandens paviršių puošia rožiniai koralų rifai. Beveik visa teritorija yra padalinta tarp rezervatų ir nacionalinių parkų, o gyvenamieji pastatai užima labai mažą teritorijos dalį. Išimtis būtu tik “Golden Mile”, kurioje yra gausu kurortinių miestelių. Nieko nestebina, kad tarp palmių galite pamatyti retas papūgų rūšis, o po kojomis – retus Zandoli-te driežus. Kaip dalį vulkaninio palikimo, sala turi slėnį pilną purvų geizerių. Sieros srovės tampa vienu pagrindinių SPA centrų visuose Karibuose. Čia yra ne tik purvo fontanų, bet ir gydančių srovių, kurių temperatūra siekia 41C. Keliaudami dar sustosime izoliuotame užutekyje, kuriame galėsime pasimėgauti paplūdimių toliau nuo žmonių.

4 DIENA (Bequia):

Atsibusti Karibuose yra kaip pramerkti akis rojuje, bet šiandien mes pasivaikščiosime tikrojoje “debesuotoje saloje”. Miniatiūrinė Bequia (tik 18 kvadratinių km) yra kupina švarių vandenų ir tropinių miškų. Ankščiau sala buvo banginių medžiojimo centras, bet dabar visi gali paprasčiausiai pažiūrėti į šiuos gracingus jūros milžinus iš atstumo. Old Hegg draustinyje galėsite susidraugauti su retais vežliais. Vienintelis žmogaus rankų darbas yra eko kompleksas Moonholewas, kuris buvo pastatytas šeštajame praėjusio šimtmečio dešimtmetyje. Keisti namai be jokių tiesių linijų atrodo lyg būtu iškalti į akmenį. Artėjant vakarui, mes nuleisime inkarus Admiralty Bay, kur kažkada pats Henry’s Morgan’as buvo dažnas svečias.

5 DIENA:

Netrukus po to kai Mayreau sala buvo atrasta ispanų, joje apsigyveno piratai, kurie mėgdavo slėpti savo lobius po kokoso palmėmis. Mes plauksime į Salt Whistle Bay – pačią gražiausią lagūną visoje saloje. Nardant šiuose vandenyse sunku net pastebėti, kad čia nėra turistinės infrastruktūros. Smaragdiniai vandenys slepia dalis nuskendusių piratų laivų, kurie tapo namais ryškioms tropinėms žuvims.

6 DIENA (Ischia):

Prieš 20 metų, visas salynas sudarytas iš penkių Tobago salų buvo privati nuosavybė. Bet Sent Vinsentas ir Grenadinai nupirko šią teritoriją ir sukūrė jūrinį uostelį skirtą jachtoms. Arklio pasagos formos koralinis rifas su šimtais tropinių žuvų rūšių yra kiekviena naro svajonė. Tačiau žvejyba čia yra griežtai draudžiama. Apsitvarkysime po savo pikniko paplūdimyje ir judėsime link Palmo salos. Joje yra tik trisdešimt gyventoju ir ji tik ne per seniausiai atsirado žemėlapyje, nes ankščiau turėjo kitokį pavadinimą. Naujieji savininkai pasodino gausybę prabangių palmių ir pakeitė pavadinimą.

7 DIENA (Union, Mustique):

Nepaisant mažo savo dydžio, Union sala yra aukščiau nei visi Grenadinai, nes Parnassus kalnas yra aukščiausias viso salyno taškas. Negana to, kad ši vieta yra puiki nardymui ir paplūdimiams, salą garsina jos žuvų marketas. Sustoje Union pakrantėje, susitiksime su vietiniais žvejais parduodančius omarus iš laivų ir tada nuspręsime ar norime aplankyti vietinius restoranus ar gaminsime patys.
Inkarus nuleisime privačioje Mustique saloje. Šios salos savininkas yra didžiulis ekologiško gyvenimo būdo fanas, todėl vienintelis galimas transportas saloje yra golfo aikštynuose naudojami “automobiliukai”. Jau keletą dešimtmečių Mustique tapo labai mėgstama vieta tarp įžymybių ir aristokratų. Visos 114 vilų buvo sukurtos unikaliu stiliumi ir visos jos yra užrezervuotos metai į priekį tokių žmonių kaip Princas William’as, Robbie Williams’as, Jennifer Lopez, Tom’as Ford’as, Bill’as Gates’as ir Paul’as McCartney. Tuo tarpu Mick’as Jagger’is daug nesivargino ir tiesiog nusipirko ten nuosavą atostogų namą.

8 DIENA (Saint Vincent):

Filmo “Karibų Piratai” fanai tikrai apsidžiaugs, kad inkarus nuleisime Wallilabou įlankoje, kur ši legendinė saga ir buvo filmuota. Prie įprastinių Karibų pramogų kaip nardymas ir deginimasis galime pridėti nemažai kitų įdomių dalykų, kurios galime pamatyti. Vienas iš tokių yra Saint Mari ir St. George katedros, unikalūs botanikos sodai ir miegantis ugnikalnis La Soulier, kuris nuspalvino smėlį juoda spalva. Bet koralų rifų spalvos, neleidžia kraštovaizdžiui atrodyti niūriai.

9-10 DIENA (Saint Lucia, Soufriere):

Mūsų katamaranai judės atgal į Saint Lucia. Šį kartą sustosime šalia senovinio miesto Soufriere, žemesnėje Pit Piton ir Gros Piton dalyje.vNet Hollywood‘as negalėjo apeiti šios vietos. Supermenas ir kiti populiarūs filmai buvo filmuoti būtent čia. Mes patys nufilmuosim savo pačių video Diamond botanikos soduose, kurie auga buvusioje cukraus plantacijoje priklausiusiai karaliui Louis IV, arba galėsime pafilmuoti didingus krioklius. Soufriere gatvės yra pilnos kontrastų ir kolonijinės architektūros.

11-12 DIENA (Martinique):

Sugrįžę į Martinique, surengsim atsisveikinimo vakarėlį Le Marino pakrantėje. Geriausias Karibų romas ir švieži omarai – ko dar galima norėti tobulam vakarui? Kelionės pabaiga neturi būti liūdesio priežastis. Rytoj mes paliksime Prancūzijos užjūrines teritorijas ir atvyksime į Paryžių. Laiko praleidimas Prancūzijos sostinėje yra malonus bonusas prie Karibų kruizo.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?