IŠPARDUOTA! Bulgarija: 3* „Magnolia Hotel Complex“ viešbutis su viskas įskaičiuota

Kelionė

2019 m. VASARA JAU ČIA!


Savaitės trukmės atostogos 3* viešbutyje Auksinių Smilčių kurorte!

Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:Itaka

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Skrydis Kaunas-Varna-Kaunas.
  • Viešbutis su maitinimo programa „viskas įskaičiuota“.
  • Pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas.
  • Registruotas ir rankinis bagažas.
  • Organizatoriaus atstovo paslaugos.

Apie viešbutį:

Vieta: viešbutis įsikūręs apie 1,5 km iki Čajkos vietovės, iki artimiausių parduotuvių apie 50 m.  Paplūdimys nuo viešbučio apie 300 m. Atstumas iki Varnos oro uosto apie 25 km.

Viešbutis:  viešbutį sudaro du pastatai. Pirmasis pastatytas 1990 m., o atnaujintas 2003 metais, jame yra 104 kambariai. Antrasis pastatytas 1991 m., atnaujintas 2005 m., o kambariai papildomai atnaujinti 2018 metais. Čia yra 85 kambariai. Pagrindinis restoranas siūlo Euopos ir Bulgarijos virtuvių patiekalus. Yra baras prie baseino, valiutos keitykla, nemokamas Wi-Fi viešbučio fojė.

Kambariai:  apie 23 kv.m dydžio kambaryje rasite palydovinę televiziją, telefoną, mini barą (mokamas). Nemokama lovelė vaikui iki 2 m., užsisakyti reikia prieš atvykstant. Pirmojo pastato numeriuose yra centrinė oro kondicionavimo sistema; antrajame pastate individualiai valdomas kondicionierius. Vonios kambaryje dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas.

Pramogos: 3 baseinai, stalo tenisas, smiginis, šachmatai, badmintonas, sporto salė, pramoginiai renginiai, vandens sportas paplūdimyje, SPA centras.

Vaikams: žaidimų aikštelė, mini klubas.

Maitinimas:  viskas įskaičiuota.

Viešbutis yra gerai vertinamas booking.com  svetainėje

AUKSINĖS SMILTYS

Auksinės Smiltys yra pagrindinis kurortas šiaurinėje Juodosios jūros pakrantėje ir vos 17 km nutolęs nuo trečio pagal dydį Bulgarijos miesto – Varnos.

Ši vietovė pirmą kartą buvo paminėta romėnų autoriaus Gajaus Plinijaus kaip mistinių nykštukų namai, kuriuos sutiko argonautai (graikų mitologijos herojai). Iki 20 a. vidurio kurortas buvo mažai apgyvendintas ir jame beveik nevyko jokia ekonominė veikla. Tačiau per daugiau nei 20 metų Auksinės Smiltys tapo modernia ir išsivysčiusia poilsio vieta, pritraukianti daugybę turistų iš Europos ir Izraelio.

Kurortas yra laimėjęs Mėlynosios vėliavos apdovanojimą už kurorto ir paplūdimių švarą.

KĄ APLANKYTI AUKSINĖSE SMILTYSE?

  • Mini Eifelio bokštas – kaip pramoga turistams pastatytas 10 kartų mažesnė (36 m ilgio) Eifelio bokšto kopija su restoranu.
  • Varnos soboras – didžiausia Bulgarijos stačiatikių katedra ir miesto simbolis.
  • Varnos mūšio memorialas – Vladislavui III pagerbti (Jogailos sūnus) – tuometinio Lenkijos karaliui skirtas monumentas. Jis žuvo kovodamas su Osmanų imperija.
  • Romėnų termo vonios – 2 a. pastatytos imperatorių vonios yra vienos didžiausių tokio tipo statinių Europoje.
  • Varnos nekropolis – senovės laidojimo vieta, datuojama 4569-4340 m. pr. Kr. Tai svarbi archeologinių kasinėjimų vieta. Čia buvo rastas seniausias to meto aukso lobis pasaulyje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?