IŠPARDUOTA! Gardalendas — atrakcionų parkas Italijoje, šalia Gardos ežero

Kelionė

Gardalendas - tai fantazijos pasaulis įspūdingos gamtos apsuptyje, tarp pasakiškų gėlių ir egzotinių augalų labirintų.

Kovas–rugsėjis

2 dienos

Pramogų parkas

Organizatorius:Dertour

Konsultanto pagalba
AR

GARDALENDAS - didžiausias atrakcionų parkas Italijoje, šalia Gardos ežero. Tai fantazijos pasaulis įspūdingos gamtos apsuptyje, tarp pasakiškų gėlių ir egzotinių augalų labirintų!  6 ekstremalūs atrakcionai adrenalino ieškotojams (Blu Tornado, Blu Adrenaline, Raptor), 26 atrakcionai ramesnio būdo lankytojams:  Piterio Peno fantazijos pasaulis, skraidanti sala, linksmasis ekspresas, Doremi ferma, įspūdingas akvariumas.

Parkas veikia nuo kovo 24 d. iki rugsėjo 30 d., nuo 10 iki 18 val.

atrakcionų parkas Gardalandas

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

-       Skrydis Vilnius – Milanas( Bergamo) – Vilnius;
-       1 nakvynė su pusryčiais Gardaland viešbutyje;
-       2 dienų įėjimo bilietas į parką.

Pastaba: bilietai į parką parduodami su apgyvendinimu.

KAIP NUVYKTI:

Tiesioginiu skrydžiu į Milaną. Iš Milano parką nesunkiai pasieksite automobiliu (važiuojant greitkeliu Milanas – Venecija) arba traukiniu (traukinių stotis „Peschiera del Garda”, iš kurios kas 30 minučių kursuoja nemokamas autobusas).

KUR APSISTOTI:

Siūlome apsistoti romantiškame Gardaland Hotel 4* su pusryčiais ir 2 dienų įėjimo bilietu į Gardalendą suaugusiam asmeniui nuo 118 EUR. Priemoka už vakarienę 35 EUR/asmeniui.

gardaland hotel    

                                                             

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?