IŠPARDUOTA! Egzotinės atostogos Zanzibare 3* viešbutyje prie vandenyno

Kelionė

Idilė prie vandenyno. Egzotika, puikus oras, nepakartojama gamta ir nuostabūs paplūdimiai. Skrydis į Zanzibarą ir 6n. 3* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis

2017-11-18

8 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „Fly Me Away“

Konsultanto pagalba
AR

Tai yra kelionės paketas iš Latvijos (Rygos), į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas. Daugiau informacijos apie į kainą įskaičiuotas paslaugas ieškokite prie „Papildomos informacijos“.

Zanzibaras – autonominė provincija, susidedanti iš dviejų salų ir priklausanti Tanzanijai, išsidėsčiusi rytiniame Afrikos krante, už 35 km nuo Juodojo kontinento.

Indijos vandenyno potvynių ir atoslūgių nuglostytos salos (didžiausia iš kurių – Ungudža – pavadinta salyno vardu) garsios savo neįtikėtinu likimu. Portugalai, arabai, anglai ir Afrikos  kontinento gyventojai salos kultūroje ir tradicijose paliko savo pėdsakus.
Čia gimė Fredis Merkuris, iš čia, įsimylėjusi vokietį, Omano sultono dukra pabėgo į Europą, kad po to parašytų pirmąją išspausdintą arabų moters autobiografiją, čia vyko prekyba vergais ir prieskoniais, taip pat buvo pastatyta senovės sostinė – Akmeninis miestas, įrašytas į UNESCO pasaulio kultūrinio-istorinio paveldo objektų sąrašą.
Kasmet į Zanzibarą atvyksta tūkstančiai turistų, trokšdami maloniai pasimėgauti auksiniais saulės spinduliais, šiltomis Indijos vandenyno bangomis, taip pat pasisvečiuoti vienoje iš 20 plantacijų, kuriose auginami prieskoniai arba susipažinti su per šimtmečius nepasikeitusia vietinių gyventojų buitimi.

Kelionė tiks visiems, mėgstantiems atrasti ir tyrinėti naujas vietas. Tiks tiems, kurie  atviri viskam, kas įdomu ir neįprasta, taip pat norintiems pasidžiaugti tropikų saule ir Indijos vandenynu.

APGYVENDINIMAS

Paradise Beach Resort 3+*

Rytinėje salos dalyje,ant Indijos vandenyno kranto, tropinio sodo apsuptyje įsikūręs šis viešbutis. 35 km atstumu nuo Zanzibaro sostinės. Viešbučio teritorijoje yra suaugusiems ir vaikams skirti baseinai. Pusryčiauti ir vakarieniauti galima viešbučio restorane (švediškas stalas). Kiekvieną vakarą siūlomi skirtingi teminiai muzikiniai pasirodymai ir koncertai. Išsinuomotą automobilį galima nemokamai palikti šalia viešbučio. Viešbutyje taip pat siūlomi įvairūs sporto renginiai, galima išsinuomoti dviračius.

Suite numeriuose yra dvigulė lova ir vienvietė lova, maksimaliai čia gali įsikurti 3 žmonės. Visos lovos turi tinklelius nuo moskitų. Numeriuose yra viskas Jūsų patogumui: oro kondicionierius, plaukų džiovintuvas, mini baras, nemokamas WI-FI, nemokamas 0.5 l vandens butelis kas dieną, kosmetikos priemonės – šampūnas, muilas, dušo gelis. Už papildomą mokestį  galima išsinuomoti seifą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Rygos;
  • viza;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui - 6 kg);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui  - 15 kg);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 6 naktys 3* viešbutyje;
  • maitinimas - pusryčiai ir vakarienė.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Rygos oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?