IŠPARDUOTA! Atostogos Azorų salose: poilsis 4* viešbutyje prie vandenyno

Kelionė

Rojus prie vandenyno. Pasakiški pojūčiai, nepakartojami vaizdai.. Skrydis į Azorų salas ir 3n. 4* viešbutyje su pusryčiais

2020-11-14

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „Fly Me Away“

Konsultanto pagalba
AR

Tai yra kelionės paketas iš Latvijos (Rygos), į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Azorų salos neretai yra lyginamos su Islandija. Salas verta aplankyti bet kuriuo metų laiku. Keliautojus keri nuostabaus grožio ežerai, nepakartojama gamta ir ypatingu maisto ruošimu. Azorai nuo Portugalijos nutolę maždaug 1500 kilometrų. Gyventojai yra labai svetingi, neretai lankytinus objektus galima pamatyti nemokamai. Vis dėlto, turistų čia atklysta ne taip ir daug – būtent tai salas ir paverčia dar paslaptingesnėmis bei patrauklesnėmis.

APGYVENDINIMAS

Marina Atlantico 4*

Viešbutis yra įsikūręs ant Atlanto vandenyno kranto, stebina ypatingai puikiu aptarnavimu ir elegantišku, moderniu interjeru. Booking. com jis įvertintas net 8,7 /10 balų! Šiame prabangiame viešbutyje rasite visas reikalingas paslaugas, galėsite pasimėgauto portugalų virtuvės šedevrais. Oro uostas yra tik už 3 km!

Pasirinkę „Marina Atlantco“ tikrai pasijusite kaip karaliai, kurių atostogomis bus pasirūpinta.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis iš Rygos;
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui - 6 kg);
 • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui  - 13 kg);
 • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 3 naktys 4* viešbutyje;
 • maitinimas - pusryčiai.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

 • Terseiros sala (su pietumis) 285 €
 • Lagoa das Sete Cidades ežerai (su pietumis) 60 €
 • Lagoa do Fogo arba Ugninis ežeras ir Terra Nostra botanikos sodas (su pietumis) 70 €

JUMS GALI PRIREIKTI:

 • parkavimo Rygos oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?