IŠPARDUOTA! Kroatija: Velykinė 4 dienų kelionė į neatrastąjį Zagrebą su pusryčiais

Kelionė

Pasitikite Velykas Kroatijos sostinėje, „DoubleTree by Hilton Zagreb“ 4* viešbutyje!

2019-04-20

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „Fly Me Away“

Konsultanto pagalba
AR

Tai yra kelionės paketas iš Latvijos (Rygos), į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Ši kelionė tinka tiems, kurie mėgsta senovinius Vidurio Europos miestus su išlikusiais istoriniais centrais ir visais šiuolaikiniais patogumais. Kroatijos sostinė, ekonominis, administracinis ir kultūrinis Zagrebo centras yra šiaurinėje šalies dalyje, Savos upės pakrantėse, pietiniame Medvenica kalnų šlaite, iš kurių atsiveria puikus vaizdas į miestą. Zagrebe gyvena maždaug 800 000 gyventojų, istoriškai jis buvo padalytas į dvi dalis – viršutinę ir žemutinę.

APGYVENDINIMAS

DoubleTree by Hilton Zagreb 4*

Viešbutis nuo miesto centro nutolęs maždaug 2 km. Šalia viešbučio yra tramvajaus stotelė ir parduotuvė. Viešbučio kambariuose svečiai ras oro kondicionierių, seifą, mini barą, palydovinę televiziją, nemokamą belaidį internetą, plaukų džiovintuvą. DoubleTree by Hilton Zagreb viešbutyje yra įrengtas vidaus baseinas, turkiška ir suomiška pirtis, treniruoklių salė, valiutos keitykla, SPA centras. Kiekvienas svečias gali pasinaudoti viešbučio siūloma automobilių nuomos paslauga. Automobilius nakčiai galima palikti viešbučio mokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Rygos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui - 6 kg);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui  - 15 kg);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 3 naktys 4* viešbutyje;
  • maitinimas - pusryčiai.


JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Rygos oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.


PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?