IŠPARDUOTA! Joninės Kroatijoje, Puloje 3* viešbutyje su pusryčiais ir vakariene!

Kelionė

Kitokios Joninės  „Materada Plava Laguna“ 3* viešbutyje su skrydžiu iš Rygos!

2019-06-22

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „Fly Me Away“

Konsultanto pagalba
AR

Tai yra kelionės paketas iš Latvijos (Rygos), į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Leiskitės į kelionę ir atraskite Pulos krašto grožį. Pulos miestas yra Istrijos regiono ekonominis centras. Pulos amfiteatras yra labiausiai žinomas ir svarbiausias miesto objektas, kuris kažkada buvo gladiatorių kovų vieta. Rekomenduojame apsilankyti „Brijuni“ nacionaliniame parke, kuris garsėja vešlia augmenija, įvairių rūšių gyvūnija, čia yra ir buvusio Jugoslavijos prezidento J.Tito vasaros rezidencija.

APGYVENDINIMAS

Materada Plava Laguna 3*

Šiuolaikiškas 3* viešbutis  nuo paplūdimio nutolęs 100 m. Aplinkui viešbutį yra pušynas bei prižiūrimi sodinukai. Tarp Materada Plava Laguna ir paplūdimio yra įrengtas baseinas, kurio viena dalis yra skirta vaikams, o kita deginimuisi ant gultų. Taip pat viešbučio teritorijoje yra restoranas, 2 barai, valiutos keitykla. Kiekviename kambaryje yra oro kondicionierius, palydovinė televizija, seifas, nemokamas belaidis internetas, balkonas, o vonios kambaryje yra plaukų džiovintuvas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Rygos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui - 6 kg);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui  - 15 kg);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 3 naktys 3* viešbutyje;
  • maitinimas - pusryčiai ir vakarienė.


JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Rygos oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.


PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?