IŠPARDUOTA! Velykos Korsikos saloje „Best Western Bastia Centre“ 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Švęskite Velykas Korsikos saloje, Bastijos mieste!

2019-04-19

4 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „Fly Me Away“

Konsultanto pagalba
AR

Tai yra kelionės paketas iš Latvijos (Rygos), į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Kelionę rekomenduojame nebijantiems aukščio ir pasiryžusiems aktyviai pajudėti. Korsika yra natūralaus grožio kraštovaizdžio kampelis. Sala yra vulkaninės kilmės ir dažnai dar vadinama kalnuočiausia Viduržemio jūros sala. Čia nepaprastai graži laukinė gamta, o smėlėti paplūdimiai ir skaidrus žydras vanduo traukte traukia.

.APGYVENDINIMAS

„Best Western Bastia Centre“ 3*

„Best Western Bastia Centre“ viešbutis yra šiaurinėje Korsikos dalyje, Bastijos mieste.Viešbutis nuo senojo uosto ir miesto centro yra nutolęs maždaug 1 km.

Viešbučio kambariuose rasite oro kondicionierių, seifą, palydovinę televiziją, nemokamą belaidį internetą, plaukų džiovintuvą.

Kiekvieną rytą viešbučio svečiams yra siūlomas švediškas pusryčių stalas, o vakarienė svečiai gali užsisakyti restorane iš siūlomo meniu. Taip pat viešbutyje rasite barą, terasą, mokama automobilių stovėjimo aikštelę.

REKOMENDUOJAME ŠIAS EKSKURSIJAS AR IŠVYKAS: po Bastijos miestą, Ožiaragio pusiasalio turą, į Bonifacijaus miestą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Rygos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui - 6 kg);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui  - 15 kg);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 3 naktys 4* viešbutyje;
  • maitinimas - pusryčiai.


JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Rygos oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.


PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?