IŠPARDUOTA! Velykos Ispanijoje - Vitorijos mieste  

Kelionė

Pasitikite Velykas saulėtoje Ispanijoje! Skrydis į Vitoriją ir 4n. 4* viešbutyje su pusryčiais.

2019-04-18

5 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „Fly Me Away“

Konsultanto pagalba
AR

Tai yra kelionės paketas iš Latvijos (Rygos), į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Vitorija-Gasteizas arba tiesiog Vitorija yra faktinė Baskų krašto sostinė (nors oficialiai ji neturi šio statuso). Vitporijos miestas yra Ispanijos šiaurėje, Baskų krašto pietuose ir tik už 200 km nuo Prancūzijos sienos.
1996 m. senamiestis buvo apdovanotas Monumentalinio komplekso statusu. Miestas taip pat gavo tris apdovanojimus iš ES už kultūros paveldo išsaugojimą (Europa Nostra).
Vitorija yra ne tik atspirties taškas ekskursijoms į kitus, o labiausiai žinomus Baskų krašto miestus - Bilbao, San Sebastijaną ar Pamploną, taip pat visame pasaulyje žinomą vyno regioną Rioja, esantį visai šalia. Pastaraisiais metais  Vitorija yra tarp Ispanijos miestų, kur gyvenimo lygis aukščiausias ir žemiausias nedarbo lygis.
Ši kelionė tinka tiems, kurie balandžio mėnesį  nori pasimėgauti saule ir  šiluma, susipažinti su turtingos Ispanijos imperijos  paveldu, išbandyti šimtmečiais garsėjančią gastronomiją  ir pasimėgauti to krašto vynais.

APGYVENDINIMAS

Hotel NH Canciller Ayala Vitoria 4*

Viešbutis yra įsikūręs pačioje Vitorijos miesto širdyje,  šalia Floridos parko, o iš kambarių atsiveria vaizdai į Vitorijos katedrą ir Baskų parlamentą.
Viešbučio kambariai yra erdvūs ir elegantiški, juose yra: nemokamas belaidis internetas, plokščiaekranis televizorius, mini baras, seifas, vonios kambarys. Viešbučio „Quejana"“restorane patiekiami savitarnos pusryčiai ir tipiški baskų virtuvės valgiai. Čia taip pat yra kavinė, siūlanti įvairius užkandžius. Visą parą dirbančioje registratūroje siūloma kambarių tarnyba ir valiutos keitimas. Viešbutyje yra erdvios konferencijų salės renginiams ar konferencijoms.

Visos dienos ekskursija į San Sebastianą su pietumis NEMOKAMAI

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • skrydis iš Rygos;
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui - 6 kg);
 • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui  - 17 kg);
 • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
 • 4 naktys 4* viešbutyje;
 • maitinimas - pusryčiai.


WEST EXPRESS REKOMENDUOJA:

 • Ekskursija po Vitorijos miestą 30 €
 • Ekskursija į Bilbaro miestą 77 €
 • Ekskursija  Rioja vyno keliu 100 €


JUMS GALI PRIREIKTI:

 • parkavimo Rygos oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.


PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?