Dėl koronaviruso. TEZ TOUR

SAUGAUS KELIAVIMO PATARIMAI

Dėl „Tez Tour“ keliautojų pargabenimo iš Egipto (2020 03 16 13:09) 

Dėl sparčiai plintančio korona viruso visame pasaulyje, visi keliautojai, esantys šiuo metu Egipte, skubos tvarka bus skraidinami į Lietuvą. Skrydžiai bus vykdomi artimiausiomis dienomis.

Siunčiame anksčiau planuotų kovo 18 d. ir 19 d. skrydžių naujus laikus. Žemiau pateikti skrydžiai bus vykdomi kovo 16 d. bei kovo 17 d. Skrydžių laikai pateikti vietos laiku.

LYEMU vietoj GW3608/18MAR SSH-VNO
GW3608 SSH18:25 VNO23:35

LYELK vietoj GW3606/19MAR HRG-VNO
GW3616 HRG 00:40  VNO 05:30

LYEEL vietoj GW3618/18MAR SSH-VNO
GW3618 SSH18:35 VNO23:50

Skrydžių tvarkaraščio pasikeitimai bus skelbiami www.teztour.lt svetainėje. Prašome sekti informaciją čia.

Situacija tikrai neeilinė, suprantame keliautojų nerimą, svarstome visus galimus variantus. Kelionių organizatoriai savo klientais pasirūpins bet kokiu atveju. 

Dėl „TezTour“ organizuojamų kelionių (2020 03 12 18:02)

Vertinant susiklosčiusią situaciją ir atsižvelgiant į Vyriausybės rekomendacijas nuo kovo 12 d. iki balandžio 14 d. suplanuotos kelionės nebus vykdomos. Artimiausi skrydžiai bus vykdomi pagal numatytą tvarkaraštį užsienyje esantiems keliautojams pargabenti į Lietuvą.
 
Visiems keliautojams, kurie buvo įsigiję keliones išvykimams nuo kovo 12d. iki balandžio 
14 d., prašome kelionę perkelti į vėlesnę išvykimo datą ar pasiūlyti kitą kelionės kryptį. 

Kelionių organizatorius „Tez Tour“ savo veikloje vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis – Užsienio reikalų ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Pasaulio sveikatos organizacijos.

Keliautojų saugumas ir sveikata yra besąlygiškas prioritetas.

SVARBU. Dėl situacijos Italijoje! (2020 02 28 15:35):

Atsižvelgiant į sugriežtintas Užsienio reikalų ministerijos (URM) rekomendacijas nevykti į Šiaurės Italijos regionus, kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ suplanuoti vasario 29 ir kovo 7 dienos skrydžiai į Veronos oro uostą vykdomi nebus.

Keliautojai, esantys Italijos slidinėjimo kurortuose, vasario 29 dieną bus skraidinami iš Veronos oro uosto pagal numatytą grafiką.

Dėl situacijos Italijoje (2020 02 24 16:35):

Pasklidus informacijai žiniasklaidoje apie koronaviruso protrūkį Italijoje, skubame nuraminti, kad situacija slidinėjimo kurortuose yra rami ir kelionių organizatorius „Tez Tour“ skrydžius į Italijos slidinėjimo kurortus vykdys kaip numatyta pagal grafiką.

„Tez Tour“ organizuoja slidinėjimo keliones slidinėjimo kurortuose Trento savivaldybėje, Pietų Tirolio regione, kas nepatenka į užsienio reikalų ministerijos nerekomenduojamų vykti regionų sąrašą. 

Susisiekėme su kolegomis iš Italijos biuro. Buvome patikinti, kad situacija rami  – gyvenimas kalnų kurortuose vyksta kaip įprasta.  Keliautojai, vykstantys slidinėti, gyvena nedideliuose kalnų miesteliuose, kurie nėra masiškai apgyvendinti.

Situaciją nuolat stebime, su biuru Italijoje palaikomas ryšys. Jei padėtis keistųsi, esame pasirengę reaguoti nedelsiant.

Keliautojų saugumas yra besąlygiškas prioritetas.

„Tez Tour“ toliau stebi situaciją, palaiko ryšį su atstovais šalyse bei vadovaujasi Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijomis. 

Rekomenduojame sekti naujausią informaciją apie viruso plitimą bei pasidalinti su keliautojais PSO rekomendacijomis:
https://www.ecdc.europa.eu/en/geographical-distribution-2019-ncov-cases
https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/advice-for-public

Dėl situacijos Tenerifėje (2020 02 25 12:45):

Šiuo metu vertiname situaciją, laukiame oficialios pozicijos iš Ispanijos biuro, taip pat Užsienio reikalų ministerijos bei kitų atsakingų institucijų rekomendacijų.

Paskutiniais duomenimis, koronoviruso atvejis užfiksuotas konkrečiame Tenerifės viešbutyje, kuriame paskelbtas karantinas. Kituose viešbučiuose ar kurortuose koronoviruso atvejai nėra užfiksuoti. Kelionių organizatorius „Tez Tour" skrydžius į Tenerifę planuoja vykdyti pagal numatytą skrydžių programą.

Kolegų iš Ispanijos biuro duomenimis, Tenerifės kurortuose gyvenimas vyksta atostogų režimu, situacija rami.
Keliautojų saugumas yra besąlygiškas prioritetas. Pasikeitus situacijai esame pasirengę reaguoti nedelsiant.