Dėl koronaviruso. TEZ TOUR

Svarbi informacija dėl išvykimų iki birželio 30 d. (2020 05 05 10:15)

Primename, kad atsižvelgiant į atsakingų institucijų sprendimus, kelionės nebus vykdomos iki 2020 m. gegužės 11 d.
Keliautojams, kurių kelionės suplanuotos nuo karantino laikotarpio pabaigos iki 2020 m. birželio 30 d., esame pasiūlę keletą sprendimų, kurie leidžia greitai ir lanksčiai atidėti kelionę:

  • keisti kelionės datą į pasiūlytus laikotarpius išsaugant pradinę kainą (pasiūlymas galioja tik iki gegužės 11 d.);
  • keisti kelionės datą į bet kurį kitą laikotarpį ar kryptį taikant keitimo dienos kainą;
  • teikti prašymą dėl kelionės sutarties nutraukimo, netaikant baudų.

Dėl 2020 m. gegužės ir birželio mėn. išvykimo keitimų (2020 04 14 09:45)

Nuo šiol visus keliautojus, kurių kelionės buvo suplanuotos gegužės 1 - birželio 30 dienomis, kviečiame nemokamai, be baudų ir išsaugant tą pačią kainą perkelti savo atostogas vėlesniam laikotarpiui. Keliautojai turi pasirinkti vieną iš rekomenduojamų išvykimo periodų. Pasiūlymas galioja iki balandžio 27 dienos, vėliau keitimai bus atliekami pagal sistemoje galiojančias kainas.

Primename, kad priklausomai nuo išvykimo laikotarpio keliautojai gali rinktis vieną iš šių nemokamo kelionės keitimo alternatyvų:
• keisti kelionės datą taikant keitimo dienos kainą;
• keisti kelionės datą išsaugant pradinę kainą;
• kelionių kuponą, kuris padengtų visą keliautojo įmokėtą sumą;
• teikti prašymą dėl kelionės sutarties nutraukimo netaikant baudų.

Keliautojams, kurių kelionės buvo suplanuotos kovo 13 d. – balandžio 14 d., siūlome naują alternatyvą – Kelionių kuponą.(2020 04 01 11:45)

Dabar keliautojams galime pasiūlyti net dvi alternatyvas:

- nemokamai pasikeisti kelionę į vėlesnę datą;
- kelionių kuponą, kuris padengtų visą keliautojo įmokėtą sumą.


DATOS KEITIMAS
Tai tinkamiausias pasirinkimas tiems, kurie iš anksto planuoja savo darbus, o jų atostogų ritmą diktuoja tvirtos, metai iš metų puoselėjamos tradicijos. Pasirinkę šią alternatyvą keliatojai galės:
– nemokamai pasikeisti kelionės datą į vėlesnę, mūsų rekomenduojamą (iš pasiūlytų kelionių datų 2020 m. ar 2021 m.);
– išvengs papildomų išlaidų, nes išsaugosime tą pačią patrauklią kelionės kainą;
– užsitikrins atostogas pageidaujamoje šalyje ir pasirinktame viešbutyje;
– nemokamai galės pakeisti vieną iš keliaujančių asmenų.

KELIONIŲ KUPONAS
Visiems kitiems keliautojams pateikiame kuponus. Pasirinkę šią alternatyvą keliautojai galės:
– nemokamai pasikeisti kelionės datą į vėlesnę (galimos datos visi išvykimai 2020 – 2021 m.);
– išsirinkti bet kurią iš „Tez Tour“ siūlomų krypčių;
– nemokamai keisti kartu keliaujančius asmenis;
– šį kuponą padovanoti;
– kuponą panaudoti papildomoms paslaugoms (vietos lėktuve, maitinimas, bagažas ir t.t);
– kupono sumą naudoti dalimis;
– gauti papildomą 10% nuolaida bet kuriai kitai „Tez Tour“ kelionei užsakomaisiais skrydžiais (šis pasiūlymas galioja panaudojant kelionės kuponą iki 2020 m. birželio 30 d.).

Dėl įmokų grąžinimo keliautojams, kurių skrydžiai anuliuoti dėl URM ir Vyriausybės rekomendacijų (2020 03 18 20:58)

Kelionių organizatorius laikosi pozicijos, kad visų pinigų vartotojui grąžinimas per 14 dienų, jam atsisakius kelionės dėl pasaulinės pandemijos arba ją atšaukus, yra ginčo klausimas, dėl kurio šiai dienai vienareikšmiško sprendimo negalima priimti. Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija ir Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija kreipėsi į Europos Komisiją dėl šių klausimų išaiškinimo bei informuodama apie ketinimą taikyti ilgesnius pinigų grąžinimo terminus. Iki šiol šis klausimas ES ar Lietuvos mastu nėra išspręstas, todėl pinigų grąžinimas turistams dėl atsisakymo nuo kelionių ar jų atšaukimo yra stabdomas iki šiuo klausimu bus priimtas sprendimas, bet ne anksčiau kaip iki karantino pabaigos ir apribojimo išvykti iš Lietuvos Respublikos panaikinimo. Gavus aktualiausią informaciją, apie tai nedelsiant informuosime.

SAUGAUS KELIAVIMO PATARIMAI

Dėl „Tez Tour“ organizuojamų kelionių keitimo nuo kovo 12 d. iki balandžio 14 d. (2020 03 13 15:12)

Vertinant situaciją tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje bei remiantis Užsienio reikalų ministerijos ir Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo rekomendacijomis „Tez Tour“ suplanuotos kelionės nuo kovo 12 d. iki balandžio 14 d. nebus vykdomos.

Visus keliautojus, kurie keliones buvo įsigiję nuo kovo 12 d. iki balandžio 14 d., kviečiame nemokamai pakeisti kelionės datą į vėlesnę išvykimo datą ar pakeisti kelionės kryptį. Visi keliautojų sumokėti pinigai bus užskaityti už pasirinktas keliones. Keitimai atliekami pagal keitimo dieną galiojančias kainas.

Dėl kitų sutarties sąlygų šiuo metu vyksta konsultacijos su valstybės institucijomis. Apie sprendimą informuosime kai turėsime detalesnės informacijos.

Dabar yra pats tinkamiausias metas perkelti kelionę palankiausiomis keliautojams sąlygomis dėl vis dar galiojančių išankstinių pirkimų nuolaidų. Keliautojai dėl kelionės datos turi apsispręsti iki 2020 metų pabaigos.

Dėkojame už bendradarbiavimą ir supratimą šiuo visiems sudėtingu periodu.

Dėl „Tez Tour“ keliautojų pargabenimo iš Egipto (2020 03 16 13:09)

Dėl sparčiai plintančio korona viruso visame pasaulyje, visi keliautojai, esantys šiuo metu Egipte, skubos tvarka bus skraidinami į Lietuvą. Skrydžiai bus vykdomi artimiausiomis dienomis.

Siunčiame anksčiau planuotų kovo 18 d. ir 19 d. skrydžių naujus laikus. Žemiau pateikti skrydžiai bus vykdomi kovo 16 d. bei kovo 17 d. Skrydžių laikai pateikti vietos laiku.

LYEMU vietoj GW3608/18MAR SSH-VNO
GW3608 SSH18:25 VNO23:35

LYELK vietoj GW3606/19MAR HRG-VNO
GW3616 HRG 00:40  VNO 05:30

LYEEL vietoj GW3618/18MAR SSH-VNO
GW3618 SSH18:35 VNO23:50

Skrydžių tvarkaraščio pasikeitimai bus skelbiami www.teztour.lt svetainėje. Prašome sekti informaciją čia.

Situacija tikrai neeilinė, suprantame keliautojų nerimą, svarstome visus galimus variantus. Kelionių organizatoriai savo klientais pasirūpins bet kokiu atveju.

Dėl „TezTour“ organizuojamų kelionių (2020 03 12 18:02)

Vertinant susiklosčiusią situaciją ir atsižvelgiant į Vyriausybės rekomendacijas nuo kovo 12 d. iki balandžio 14 d. suplanuotos kelionės nebus vykdomos. Artimiausi skrydžiai bus vykdomi pagal numatytą tvarkaraštį užsienyje esantiems keliautojams pargabenti į Lietuvą.
 
Visiems keliautojams, kurie buvo įsigiję keliones išvykimams nuo kovo 12d. iki balandžio 
14 d., prašome kelionę perkelti į vėlesnę išvykimo datą ar pasiūlyti kitą kelionės kryptį. 

Kelionių organizatorius „Tez Tour“ savo veikloje vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis – Užsienio reikalų ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Pasaulio sveikatos organizacijos.

Keliautojų saugumas ir sveikata yra besąlygiškas prioritetas.

SVARBU. Dėl situacijos Italijoje! (2020 02 28 15:35):

Atsižvelgiant į sugriežtintas Užsienio reikalų ministerijos (URM) rekomendacijas nevykti į Šiaurės Italijos regionus, kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ suplanuoti vasario 29 ir kovo 7 dienos skrydžiai į Veronos oro uostą vykdomi nebus.

Keliautojai, esantys Italijos slidinėjimo kurortuose, vasario 29 dieną bus skraidinami iš Veronos oro uosto pagal numatytą grafiką.

Dėl situacijos Italijoje (2020 02 24 16:35):

Pasklidus informacijai žiniasklaidoje apie koronaviruso protrūkį Italijoje, skubame nuraminti, kad situacija slidinėjimo kurortuose yra rami ir kelionių organizatorius „Tez Tour“ skrydžius į Italijos slidinėjimo kurortus vykdys kaip numatyta pagal grafiką.

„Tez Tour“ organizuoja slidinėjimo keliones slidinėjimo kurortuose Trento savivaldybėje, Pietų Tirolio regione, kas nepatenka į užsienio reikalų ministerijos nerekomenduojamų vykti regionų sąrašą. 

Susisiekėme su kolegomis iš Italijos biuro. Buvome patikinti, kad situacija rami  – gyvenimas kalnų kurortuose vyksta kaip įprasta.  Keliautojai, vykstantys slidinėti, gyvena nedideliuose kalnų miesteliuose, kurie nėra masiškai apgyvendinti.

Situaciją nuolat stebime, su biuru Italijoje palaikomas ryšys. Jei padėtis keistųsi, esame pasirengę reaguoti nedelsiant.

Keliautojų saugumas yra besąlygiškas prioritetas.

„Tez Tour“ toliau stebi situaciją, palaiko ryšį su atstovais šalyse bei vadovaujasi Užsienio reikalų ministerijos rekomendacijomis. 

Rekomenduojame sekti naujausią informaciją apie viruso plitimą bei pasidalinti su keliautojais PSO rekomendacijomis:
https://www.ecdc.europa.eu/en/geographical-distribution-2019-ncov-cases
https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/advice-for-public

Dėl situacijos Tenerifėje (2020 02 25 12:45):

Šiuo metu vertiname situaciją, laukiame oficialios pozicijos iš Ispanijos biuro, taip pat Užsienio reikalų ministerijos bei kitų atsakingų institucijų rekomendacijų.

Paskutiniais duomenimis, koronoviruso atvejis užfiksuotas konkrečiame Tenerifės viešbutyje, kuriame paskelbtas karantinas. Kituose viešbučiuose ar kurortuose koronoviruso atvejai nėra užfiksuoti. Kelionių organizatorius „Tez Tour" skrydžius į Tenerifę planuoja vykdyti pagal numatytą skrydžių programą.

Kolegų iš Ispanijos biuro duomenimis, Tenerifės kurortuose gyvenimas vyksta atostogų režimu, situacija rami.
Keliautojų saugumas yra besąlygiškas prioritetas. Pasikeitus situacijai esame pasirengę reaguoti nedelsiant.