IŠPARDUOTA! Magiškasis Edinburgas: 3 n. „KM Central" 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Edinburgas — Škotijos sostinė esanti UNESCO Pasaulio paveldo sąraše.

2020-03-21

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas-Edinburgas-Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJA

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Edinburgo oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

KM Central 3*

Viešbutis įsikūręs Edinburgo senamiestyje. Lokacija labai patogi, nes pėsčiomis lengvai pasieksite turistų traukos objektus, barus ar restoranus. Tai modernumu pasižymintis viešbutis, kuriame yra 45 dviviečiai šiuolaikiško dizaino kambariai. Visuose numeriuose yra nemokamas belaidis internetas, plačiaekranis televizorius, rašomasis stalas, vonios kambarys, lovos išsiskiriančios savo aukščiausios klasės čiužiniais, kurie užtikrina puikų miegą. Apsistoję šiame viešbutyje būsite tikrai pailsėję.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?