IŠPARDUOTA! Ekspedicija po laukinę Botsvaną

Kelionė

Keturiolikos dienų ekspedicija su 12 asmenų grupe ir profesionaliais gidais.

2018-09-23

14 dienų

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Jei seniai svajojote pamatyti laukinę Afriką, leiskitės į šią ekspediciją drauge su 12 asmenų grupe ir profesionaliais gidais.
Kelionė prasidės iš Johanesburgo, aplankysite Khama baltųjų raganosių stovyklą, pasivažinėsite po Malemos savaną, ištyrinėsite Okavango deltą, Čobės nacionalinį parką ir Viktorijos krioklius. 14 dienų kelionė, prasidėjusi Johanesburge, baigsis Livingstone. Miegosite palapinėse, o jūsų padedami gidai gamins maistą. Tai kelionė, leidžianti prisiliesti prie tikrosios Afrikos dvasios.

Kelionėje:

 • Keliausite visureigiu autobusiuku;
 • Pamatysite raganosių rezervatą ir Okavango delta bei Viktorijos krioklius;
 • Stovyklausite atvirose laukinėse stovyklavietėse, nebūsite vien tik pasyviu stebėtoju, padėsite kasdienėje veikloje, prisidėsite prie atsakingo turizmo, saugojančio bei tausojančio gamtą ir gyvūniją.

1 DIENA. JOHANESBURGAS-KHAMA RAGANOSIO REZERVATAS (Pusryčiai, pietūs, vakarienė)

6:30 ryte išvyksite iš Johanesburgo ir keliausite į šiaurinėje Botsvanoje esantį Khamos rezervatą. Khamos raganosio rezervato pasididžiavimas yra laukinės gamtos bendruomenė įkurta 1992 metais. Jos tikslas saugoti nykstančius raganosius, atkurti, išsaugoti laukinę rezervato gamtą. Rezervatas įkurtas Kalahario dykumoje, kurioje yra keli natūralūs vandens šaltiniai, pritraukiantys raganosius, zebrus ir antilopes gnu. Vakarienė ir nakvynė.

2 DIENA. MAUNAS (Pusryčiai, pietūs)

Iš Kalahario vyksite į Mauną, Okavango deltą. Mauno vardas kilęs iš San žodžio „maung“, kuris reiškia „trumpų nendrių vietą“. Miestas įsikūręs prie Tamalakane upės, nuo čia patogu iš arčiau pažvelgti į deltą. Nakvynė.

 3-5 DIENA. OKAVANGO DELTA (3 pusryčiai, 3 pietūs, 2 vakarienės)

Vyksite į Okavango deltą, kur bus įkurta stovykla pačioje deltos salos širdyje. Šioje nuostabioje aplinkoje yra buivolų, dramblių, ir paukščių, ypač tulžių. Geriausia Okavango deltoje yra paplaukioti nendrių labirintais su morokais (tradicinės kanojos).  Gidai pasiūlys pasivaikščioti ar stabtelėti deltoje, todėl galėsite iš arčiau apžiūrėti deltos augmeniją. Vakarienė ir nakvynė stovykloje.

 6-9 DIENA. MOREMIS IR SAVUTIS (Pusryčiai, pietūs, vakarienė)

„Vadovo“ sala buvo pats turtingiausias medžioklės plotas, kai gentis ją paskelbė rezervatu. Čia praleisite keturias dienas ir stebėsite laukinių dramblių, raganosių, buivolų, liūtų gyvenimą Moremio medžioklės rezervate tiek privačioje teritorijoje netoli rezervato.  Keliaudami į šiaurę pasieksite Savutį. Tai savana, kurioje gausu zebrų, liūtų.

10-11 DIENA. ČIOBĖS NACIONALINIS PARKAS (2 pusryčiai,2 pietūs, vakarienė)

Čia stebėsite kaip prie upės malšinti troškulio ateina drambliai ir kiti gyvūnai. Čiobės upė viena iš geriausių paukščių stebėjimo vietų Botsvanoje. Ekskursijos metu sužinosite apie nepakartojamą laukinį parko gyvenimą, pamatysite čia gyvenančius gyvūnus.

12-13 DIENA. Viktorijos kriokliai-Livingstonas (2 pusryčiai)

Viktorijos krioklys (dar vadinamas Mosi-oa-Tunya, o tai reiškia „griaustinio dūmai") yra vienas iš septynių gamtos pasaulio stebuklų. 1700 m pločio ir apie 100 m aukščio krioklys - tai plačiausia krentančio vandens drobė pasaulyje ir pati įspūdingiausia vieta Afrikoje. Viktorijos krioklio tiltą pastatyti 1900 metais buvo įgaliotas Sesilis Jonas Rodas, o buvo pastatytas 1905, deja Rodas iki tiek neišgyveno ir nepamatė baigto statinio. Adrenalino mėgėjai galės išmėginti šuolius nuo Viktorijos krioklio tilto, jungiančio Zimbabvę ir Zambiją, arba leistis virve nuo Batokos tarpeklio. Ištisus metus organizuojami apžvalginiai skrydžiai motorizuotomis skraidyklėmis ir sraigtasparniais.

14 DIENA. LIVINGSTONAS

Kelionė pasibaigia po pusryčių.

Į kainą įskaičiuota:

 • Angliškai kalbančio gido paslaugos;
 • Keliavimas miniautobusais, ar visureigiu autobusiuku;
 • Maitinimas pagal programą( 11 pusryčių; 8 pietūs, 5 vakarienės);
 • Ekskursijos pagal programą ir bilietai į programoje numatytus objektus;
 • Nakvynės palapinėse.

Papildomos išlaidos:

 • Skrydis;
 • Parkų ir turistinių objektų mokesčiai (apie 300 randų, mokama vietoje);
 • Kelionių draudimas;
 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • Programoje nenumatytos ekskursijos;
 • Arbatpinigiai gidams bei vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Pasikeitus lėktuvų bilietų ir kitų paslaugų kainoms, kelionės data ir kaina taip pat gali keistis;
 • Organizatorius pasilieka teisę keisti ekskurisjos eiliškumą ir viešbučius;
 • Vaistai nuo maliarijos (gidas pasakys kada jų reikės);
 • Lagaminai iki 12 kg svorio;
 • Keliautojų skaičius – didžiausias 12 asmenų.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?