Auksiniai paplūdimiai Riminio kurorte: 7 n. „Radar“ 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Atostogaukite ant Adrijos jūros kranto įsikūrusiame Italijos kurorte!

2020-05-14

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
237,00 €
AR

Nuostabus Adrijos jūros perlas, Italijos kurortas Rimini nustebins kiekvieną atvykusį turistą, kuris trokšta praleisti nuostabias atostogas pajūryje ir iš arčiau pažinti Italijos kultūrą. Kurortas poilsiautojus pritraukia išskirtiniais „vintažiniais" smėlio paplūdimiais bei savo naktiniu gyvenimu. Rimini atrasite daugybę klubų bei restoranų, kurie yra ant jūros kranto bei grožėsitės žydrąją Adrijos jūra. Apsilankę Riminio kurorte išvysite daugybę istorinių paminklų, bažnyčias bei kitus architektūrinius statinius, kurie iki šiol slepia didingą šalies istoriją. Riminį garsina ne tik nuostabūs architektūriniai paminklai, bet ir žavusis Tiberijaus tiltas, kurį puošia arkos sudėtos iš Istrijos pusiasalio atgabentų akmenų. Atvykę į Italijos kurortą mėgausitės palankiu oru, miesto gyventojų šiltu bendravimu, skaniu itališku maistu ir istoriniais paminklais, kurie sužavės kiekvieną poilsiautoją savo praeitimi.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas–Rimini–Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 7 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Kauno oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Riminio oro uosto (MRI) ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Radar 3*

Viešbutis įsikūręs pačiame miesto centre, šalia parko ir kitų lankytinų vietų. Paplūdimys nuo  viešbučio nutolęs 100 m, o aplinkiniuose rajonuose rasite parduotuves ir restoranus. Taip pat lengvai pasieksite bet kurią miesto vietą, nes visai šalia apgyvendinimo įstaigos yra autobusų stotelė. Viešbučio kambariuose yra palydovinė televizija, nemokamas belaidis internetas, balkonas, vonios kambarys.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?