IŠPARDUOTA! Atpalaiduojantis poilsis SPA viešbutyje Druskininkuose

Kelionė

Atsipalaiduokite, pasimėgaukite SPA procedūromis viešbutyje „Medea“ ir ramiai praleiskite atostogas Druskininkuose.

2020-07-04

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Kaina asmeniui 108 € dviviečiame kambaryje

Į PASIŪLYMO KAINĄ ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

  • 2 nakvynės su pusryčiais

APGYVENDINIMAS:

„Medea Spa“ 4*

UPA MEDEA SPA 4* viešbučio erdvūs apartamentai ir SPA centras, įsikūrę ramybės ir pušų apsuptyje, ant ežero kranto, seniausiame Lietuvos kurorte - Druskininkuose. Čia atitrūksite nuo kasdienybės, pailsėsite, mėgausitės įvairiomis SPA ir sveikatinimo procedūromis, aktyviai leisite laisvalaikį.  Svečių puikus poilsis ir gera savijauta - tai pagrindiniai UPA Medea SPA viešbučio prioritetai ir filosofija.  

 

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?