Atostogos Patajoje Tailande

Kelionė

Kelionė iš Rygos. Garantuoti išvykimai nuo 1 keliautojo

Organizatorius:We Travel

BANKOKAS  - PATAJA

Tailandas – egzotika ir kontrastais nuspalvintas kraštas. Iš čia atkeliauja gražiausi pasaulyje baltojo smėlio paplūdimių ir smaragdinio vandens atvirukai. Šalį puošia mistinės budizmo šventyklos, ryškiaspalviai plaukiojantys turgūs ir beždžionėlių knibždančios džiunglės. Tailandas „Šypsenų žeme“ vadinamas dėl nuoširdžių vietinių žmonių, išsaugojusių unikalias tajų tradicijas: atsakingai iš kartos į kartą perduodamas tailandietiško masažo paslaptis, meilę gamtai ir taikią vidinę laimę.

  Į kainą įskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai į Bankoką ir atgal;
 • pasitikimas ir visi pervežimai pagal programą;
 • 12 nakvynių pagal pasirinktą viešbučio kategoriją;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 12 pusryčių;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu.

Papildomos išlaidos:

 • Nuo 2019 m. balandžio 14 d. įsigalioja bevizis režimas - visi Lietuvos piliečiai turizmo tikslais Tailande be vizos galės būti 30 dienų;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos

Kelionėje:

 • Aplankysite Tailando sostinę - charakteringąjį Bankoką
 • Patajos kurortas – Vakarų ir Rytų kultūrų sintezė

1 DIENA. SKRYDIS RYGA - TAŠKENTAS – BANKOKAS

Skrydis Ryga –Taškentas 14:00 – 21:00 val. Taškentas – Bankokas 22:40 – 06:40 val.

2 DIENA. BANKOKAS

Atskridę į Bankoką 06:40 val., sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį (registracija nuo 14:00 val.). Laisvas laikas.

Bankokas – miestas, vos per 150 metų iš nedidelio miestelio tapęs pasaulio turizmo centru. 2016 m. miestą aplankė net 21,47 mln. keliautojų. Dideli kontrastai žavi atvykusius žmones – čia susilieja vakarietiško modernumo ir tajų kultūros paslaptys. Greta saulėje tviskančių dangoraižių stūkso budistų šventyklos, prabangūs auksu padabinti rūmai ir vietinių vaikų kupini žaliuojantys parkai. Pirmą dieną savarankiškai pradėsite pažintį su niekada nemiegančiu ryškiaspalviu Bankoku. Mėgėjų apsipirkti laukia šiuolaikiniai prekybos centrai, prašmatnios krautuvėlės, maisto turgūs ir nesuskaičiuojamos prekyvietės. Norintiesiems pažinti vandens pasaulį siūlome apsilankyti prekybos centre „Siam Paragon“ įsikūrusiame „Ocean World“. Šiame trijų olimpinių baseinų dydžio „vandenyne“ gyvena 30 tūkst. įvairiausių vandens gyvūnų. Jei pageidaujate geriau pažinti tajų kultūrą, siūlome užsukti į teatrą „Siam Niramit“. Įspūdingą šou pagal mitologinius motyvus kuria daugiau nei 100 aktorių, per pasirodymą pakeičiantys net 500 kostiumų. Teatro scena įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip viena didžiausių pasaulyje. Kad vakaras būtų dar įspūdingesnis, rekomenduojame pakilti į Tailando apžvalgos aikštelę  „Baiyoke“ viešbutyje , viename iš aukščiausių viešbučių pasaulyje su apžvalgos aikštele,  nuo kurios terasos atsiveria didinga miesto panorama. Nuvykite ir paragaukite gatvės maisto Bankoko gatvėse.Bankokas –tai Tailando gatvės maisto sostinė. Gatvės maistas yra žinomas ir mėgstamas daugelio keliautojų, tai tajų kultūros ir jų kasdienio gyvenimo dalis. Gatvės maisto restoranėliui „Jay Fai“ netgi yra suteikta „Michelin“ žvaigždutė! Gali būti, kad gatvės maisto vaizdas ir aromatai jums bus neįprasti, bet garantuojame: tikrai bus įdomu.Kviečiame užsukti į „Yaowarat“, esantį Bankoko kinų kvartale, arba „Bang Rak“, arba senamiestyje esantį „Rattanakosin“. Išbandykite patys!  Nakvynė viešbutyje Bankoke.

3 DIENA. BANKOKAS (pusryčiai)

Po pusryčių laisvas laikas arba už papildomą mokestį (85 Eur užsakoma iš anksto agentūroje) siūlome  ekskursija su gidu po miestą. Aplankysite įdomiausias Bankoko šventyklas: Aušros šventyklą (Wat Arun), skirtą induistų nušvitimo dievui Arun garbei. Pagrindinės šventyklos bokštas atspindi pirmuosius kylančios saulės spindulius ir dovanoja nepaprastai gražų reginį visiems tuo metu atėjusiems juo pasigėrėti. Lankysite Auksinio Budos šventyklą (Wat Traimit), žymią dėl joje saugomos didžiulės auksinės Budos statulos. Auksinio Budos statula, vadinama Phra Phuttha Maha Suwana Patimakon, yra pagaminta iš 5,5 tonos gryno aukso ir yra didžiausia gryno aukso Budos statula visame pasaulyje. Auksinio kalno šventyklą (Wat Saket) ir Geležinius rūmus (Loha Prasat), kurie buvo pastatyti Ramos III įsakymu. Bankokas dažnai vadinamas „Rytų Venecija“, nes anksčiau kanalai čia buvo pagrindiniai miesto keliai, jungiantys kvartalus. Kanalais plaukioja vandens taksi ir tradicinės ilgauodegės valtys. Plaukiosite senaisiais miesto keliais šiomis valtimis, išvysite kitokį Bankoko veidą. Ekskursijos metu ir pietausite. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Bankoke.


Dėmesio! Ekskursijos metu lankantis šventykloje, būtina tinkama apranga, visiškai uždengianti kojas bei pečius, taip pat uždara avalynė.

4 DIENA. BANKOKAS – PATAJA (pusryčiai)

Po pusryčių keliausite į Patają. Nakvynė pagal pasirinktą viešbutį Patajoje.

5-13 DIENOS. PATAJA (pusryčiai)

Laisvas laikas. Dienos ekskursija po Patają, kurios metu lankysite milijonų akmenų parką ir krokodilų fermą, kaučiuko fabriką, gyvačių fermą , brangakmenių muziejų , kur sužinosite kaip kasami, apdirbami brangūs akmenys ir   gaminami juvelyriniai dirbiniai. Pageidaujant už papildomą mokestį laisvu metu bus pasiūlytos kitos ekskursijos.
Pataja žinoma kaip vieta, kur susijungia Rytų ir Vakarų tradicijos bei kultūros. Čia puikiai galima suderinti poilsį paplūdimyje, aktyvias pramogas, norą pažinti tajų kultūrą, o vakarus leisti niekada neužsnūstančiame mieste. Pageidaujantieji galės pasimėgauti tarsi iš atvirukų išnyrančiais smaragdinės jūros paplūdimiais. Pamiršti visus rūpesčius ir, kaip tailandiečiai sako: „Mai pen rai“ (liet. „Dėl nieko nesujaudink ir būk laimingas“). Aktyvaus poilsio mėgėjų laukia golfo ir teniso aikštynai, vandens pramogos – nardymas, vandens slidės, burlentės. Saulei nusileidus, ryškiaspalvės šviesos ir užrašai paverčia miestą naktinių pramogų centru. Paplūdimio vakarėliai, pašnekesiai su draugais ir tailandietiškos pramogos tęsiasi iki paryčių. Pataja unikali tuo, kad yra kiek toliau nuo šurmuliuojančio miesto centro galima pamatyti kitokį kurorto veidą – gamtą, ramybę ir tajų kultūros pėdsakus. Rekomenduojame aplankyti Nongnučio atogrąžų botanikos sodą. Slėnyje tarp kalnų įsikūręs sodas, dar vadinamas orchidėjų sodu, garsėja orchidėjų kompozicijomis ir atogrąžų gėlėmis. Taip pat siūlome užsukti į budizmo kultūros palikimą – Tiesos šventyklą. Ant jūros kranto pastatyta šventykla iš tikmedžio žavi įspūdingais religiniais motyvais dekoruotais raižiniais. Kitas budizmo kūrinys – nuo kalno Khao Chi Chan šlaito Patają stebinti didžiausia Tailande sėdinčio Budos statula. 160 m skulptūra sudėliota iš aukso plokštelių, o jos papėdėje žaliuoja erdvus parkas su nedideliais ežerėliais.Nakvynė viešbutyje Patajoje.

14 DIENA .PATAJA – BANKOKAS (pusryčiai)

Pusryčiai, laisvas laikas iki 12 :00 val. Numatytu laiku (apie 18:00 val. ) pervežimas į Bankoko oro uostą.

15 DIENA. SKRYDIS BANKOKAS – TAŠKENTAS – RYGA

Skrydis Bankokas –Taškentas 02:00-06:45 val. Taškentas – Ryga 09:00-12:30 val.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • vietų skaičius kai kuriems išvykimams yra ribotas;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 1 keliautojas;
 • nakvynių skaičius- 12: Bankoke- 2; Patajoje-10;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • dėl priemokos už vienvietį kambarį, dėl nuolaidos už  trivietį  kambarį bei  vaikui iki 12m. su dviems suaugusiais – teirautis agentūroje;
 • viešbučių kategorijos nurodytos pagal Tailando viešbučių klasifikavimo sistemą;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • nepamirškite pasirūpinti savo sveikata, rekomenduotiną skiepų sąrašą rasite svetainėje  Dėl skiepų kreipkitės į savo šeimos gydytoją.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?