8 dienų atostogos Pafoso kurorte: 4* „Aquamare Beach“ viešbutis su pusryčiais

Kelionė

Miestas, garsėjantis savo kultūra ir istorija, yra įsikūręs Pietvakarių Kipre.

2020-03-07

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
356,00 €
AR

Kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje. Tai poilsinė kelionė iš Kauno, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir apgyvendinimas.

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis maršrutu Kaunas — Pafosas — Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);;
  • 7 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo aikštelės Kauno oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Pafoso oro uosto ir atgal. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS

Aquamare Beach Hotel & Spa 4*

Viešbutis įsikūręs šalia paplūdimio. Nuo Pafoso miesto nutolęs 3 km. Pafoso oro uostą automobiliu pasieksite per 15 minučių. Viešbučio teritorijoje yra 3 baseinai (lauko baseinas, vaikų baseinas ir vidaus baseinas), sūkurinė vonia, terasa, SPA centras, 3 restoranai, 2 barai. Viešbučio kambariuose rasite oro kondicionierių, palydovinę televiziją, mini barą, balkoną, vonios kambarį, kuriame yra dušas/vonia, tualetas.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?